Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość elektronika dla psów
swinkowaa >> przecież widać, że gość ma problemy z poddaszem :O Karmić to można kaczki w parku a nie trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O ja nie wiem kiedy to wszystko nadrobie... chyba za dużo sie wydarzyło na tym temacie :(:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klask, klask hop, hop ( przeczesanie fryzurki ręką, wymach listewką ) klask, klask :D kto rano wstaje Ten macha jak miszczu ;) Dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalmy włosy wybielone miszcza oczy przymrużone chwalmy rytmiczne klaskanie tam tam ta ta tamtata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie111
Witam ponownie. Swinkowaaa nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Piotr Rubik to fenomen na skale swiatowa. Jest objawieniem na obecne czasy. Ma w sobie wszystko to, czego potrzebuje geniusz. Jest Wielki, a bedzie jeszcze bardziej. To nic, ze zawistni i malo wartosciowi ludzie chcieliby go zniszczyc. Wiem, ze da sobie rade, bo prawda, szlachetnosc, piekno i milosc zawsze zwycieza. \" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ten chłop (miszcz) nigdy nie napisze dobrej muzyki filmowej a jeżeli chodzi o stany to wiem że ma tam koncertować w polskich kościołach i to wszystko ~jacuś , 20.02.2008 08:27 odp: "jeżeli ktoś lubi techno i na tym kończy się jego wiedza na temat muzyki to na pewno nie będzie doceniał Piotra Rubika.Nie wiem czy wiesz że komponował muzykę n.p.do filmu Qvo Vadis i wiele innych." ~lewek , 20.02.2008 09:27 odp:"Szanowny Kolego dla mnie polska muzyka filmowa to Wojciech Kilar a potem długo długo nic. Film to złożenie dwóch rzeczy obrazu i dźwięku. Słuchając tego co robi pan R to film zepsuje..." ~jacuś , 20.02.2008 10:14 odp: " Drogi Jacusiu - Jaki cej masz w tym, zeby ujmowac talentu i slawy panu Rubikowi? Dobrze wiesz, ze koncertowal w Toronto w najbardziej prestizowej sali koncertowej, a owacje na stojaco trwaly kilkanascie minut. Podobnie bylo w Chicago. Obejrzyj to sobie jeszcze raz na YOU TUBE i nie zazdrosc nikomu sukcesu, ale ciesz sie razem z nim. Powinienes byc dumny, ze masz takiego Rodaka." ~Obiektyw , 20.02.2008 10:44 tak jestem dumna że mam takiego Rodaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Ondynowicz
Miszczofszki poranek, czyli cytaty z radosnej twórczości ja osobiście uważam, że muzyka Rubika należy do nurtu współczesnego disco polo, ale jestem ciekawa opinii innych, witam. :) "A ja uważam, że "po nazwisku - to po pysku" - i nie jestem ciekawa Twojej opini. Proszę o więcej kultury w stosunku do właściciela tego forum /pzdr, violino"(dopisane przez moderatora) aaaa ja jestem Agata na drugie Maria a w praktyce Kuba :D Miał być chłopak, wyszło jak zwykle... :D i dlatego tak na mnie wołają ;) W lutym skończę sobie 19 lat, ale zapewniam, że nie czuję się zbyt poważnie... pochodzę z malukiej miejscowości, najbliżej mam do Kielc ;p Zawsze marzyłam o grze na fortepianie albo na skrzypcach, ale nie było mi to dane... mogę tylko mieć nadzieję na przyszłość... Nie chcę zeby tu wyszło jakieś wazeliniarstwo, ale dla muzyki p. Rubika "rzuciłam" Chopina ;D Hejo wszystkim! Jestesmy wiernymi fankami Pana Piotra. Uwilebiamy go! Czytamy i ogladmy o nim doslownie wszystko! Wraz z FunClubem z Woli uszylysmy ostatnio wielki plakat z Panem Piotrem. Marzymy o takim męzu. Podoba nam sie w nim doslownie wszystko. Nie tylko pieknie tworzy muzyke ale jest rowniez idealnym mezczyzna. Ma cudowne oczy i gustowna fryzure. Czesto nam sie sni i kazdy sen zapisujemy w zeszyciku. Takim malym blekitnym z Jego zdjeciem. A teraz cos o nas:) Jestesmy tylko kolezankami ale czujemy sie jak siostry. Uwielbiamy wycieczki do lasu i tropienie śladów zwierzat np jeleni dzikow i owiec. To nasza druga pasja zaraz po Panu Piotrze. Nic wiecej nie bedziemy pisac bo wiekszosc naszego zycia to obsesyjne myslenie o muzyce Pana Rubika. Buziolki dla wszystkich od Dżasminy i Ramony. :) (to chyba też ktoś z Jasnej Strony Mocy) (...)W swoim charakterze odnajduję powiązania z naturą pana Rubika, bowiem też jestem wrażliwa, może nawet za bardzo, i przejmuję się wszystkim, co ktoś o mnie powie... Później mnie to dręczy i nie daje spokoju.(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Ondynowicz
Chwała ci, Naturo miła, któraś Miszcza nam stworzyła! Nie pieniądze, ani praca, tylko Miszczu cię wzbogaca! Każdy kontakt z nim pochwalny, czy muzyczny, czy anal.. ogiczny :P Jakie Miszcz ma włosy piękne, ach, z zachwytu chyba pęknę! Niepotrzebny schab i zupa, kiedy Miszczu cię ogłupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rrrrrrrrrrrrrany
Ufffffffffff przeczytalem caly topik Swinkowaaaa po co gadasz z tym oszolomem????? On i tak nie zrozumie co do niego piszesz chocbys mu to powtarzala 24/7. Marnujesz swoja inteligencje na odpisywanie mu ( i czas tez ) zamiast tego zaklaszcz :D Koniuszy>>>>>>>>>Brak slow do ciebie jak mozna byc tak nieinteligentnym????? A co do PANA MISTRZA MAESTRO PIOTRA RUBIKA to zal zal i jeszcze raz zal. Niebawem sie skonczy sie jego 5 minut PANI PASKUDZKA kopnie go w cztery litery a on sam aby znow powrocic do swej ''swietnosci'' zacznie komponowac requiem lub ewenyualnie z umcyk umcyk tralala zrobi tralala umcyk umcyk. Co do jego zakonu fanek to po prostu dno dna i 15 metrow mulu. pozdrawiam wszystkich na tym topiku( poza koniuszym i reszta oszolomow) a Koniuszy jesli prawda jest ze jestes w wieku podobnym do tego jaki ma rubik to powiem ci ze moja corcia 5 letnie jest od ciebie inteligentniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkowy listek
noc nastala glucha kazdy mistrza slucha jego i tylko kego nikt nie chce zadnego innego mistrzu macha batuta i kreci wielka......d ekhm glowa z batuty sie sypia iskry a jego koniec chyba jest bliski :P lecz zakon ma przeciez fenomenalny cudowny i oddany murem zawsze za nim stanie zapieje peany pochwalne dla niego i agatki paskudzkiej co ma cere bardzo tlusta pryszcze i syfy na twarzy i ciagle o ciuchach gwarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkowy listek
co stalo sie wrzesnia 3 roku 68?? urodzil sie czlowiek slawny skromny i podziwiany uroczy i wrazliwy zwlaszcza gdy wszedl w pokrzywy :D zaycie bez celu mu mijalo probowal okryc sie chwala zaczal tworzyc muzyczke grana pod publiczke tryptyki oratoria golgota czy toto pokrylo sie zlotem???/ lecz malo mu przeciez tego zazadal niemozliwego ( prawie ;D) na wyborach miss brzydotta byla paskudzka agata inteligentna tak ze hej nie wie co znaczt agd ;D ;D ;D mistrzu ja porwal blond grzywa batuta i motocyklem a oona klamie tak wdziecznie ze nie jest z nim dla pieniedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jaki komentarz: "najwidoczniej Rubik lubi kończyć na twarzy Agatki" padłam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkowy listek
soUl to sQueeze >>>>>>>>>>>> tia?????????? :D slucham Cie badawczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie111
Dziękuje za pozdrowienia i też pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkowy listek
spiewac na melodie szara piechota maszeruje rubik maszeruje w bialym garniturze z batuta a za nim zakon wiwatuje bo muzyke tworzy przecudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkowy listek
ah dziekuje ;D dziekuje uprzejmie zaklaskacie do tego ;D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×