Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

-> szkoda, ze twoja stara nie smecila dluzej...moze nie doszloby do stosunku i nie byloby tej rozmowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeeeeeeeee...... to koniuszy !!! dlatego sie tak zdenerwowal jak o nim wspomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj :( pokornie -klask- przepraszam - klask klask klask klask! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla miszcza to wszystko :D klask klask klask klask :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch ibn Ondyna
Wypowiedź Czarka, który obchodzi dzisiaj 12 urodziny: Wszystkie piosenki są piękne i poruszające. Gdy była wycieczka szkolna w autobusie prawie wszyscy śpiewali pana piosenki . Najbardzie śpiewali "Niech mówia, że to nie jest miłość" , " Psalm dla ciebie " , "Ludzie to Adam i Ewa " , "Psalm Kochania " i inne. Te wszystkie utwory są piękne i przecudowne. Mistrzowskie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi, więc bez komentarza: \"JejQ taki piękny głos i odkryty tak pozno Mistrz to ma ucho z takim głosem zdobędzie Pani sławe od zaraz. Taka miłośc, Nad malwy, bzy i Niech cały świat się dowie...JejQ...gdzie Pani uczyła się spiewac? normalnie szok 19-letnia kobitka a tak dała czadu w Krakowie że po prostu poryczałam się ze wzruszenia...naprawde mówię szczerze Mistrz jest doskonały w wyborze solistów!!!\" Treningu? Pfff Miszcz nie potrzebuje takiego: \"a ja myślę że trochę treningu i nasz Mistrz sprawdziłby się także w aktorstwie\" Dłuższa wypowiedź. Nie czytałem: \"Według mnie występ Pana Piotra w Operze Leśnej był przepiękny. Mistrz ułożył prześliczną muzykę do słów wybitnego barda, Pana Kołakowskiego. Soliści spisali się na medal. Zauważam, że są oni coraz bardziej naturalnie, nie boją się już wielkiej publiczności przed którą stoją. Pan Piotr skierował do ludzi zgromadoznych w Sopocie i do nas, przed telewizorami piękne słowa. Nie zgadzam się z niektórymi, którzy wypowiadali się przede mną, że były żenadą. Myślę, że Mistrz po prostu chciał przestać być kimś, w kogo inni mogą bez skrupułów rzucać słowami krytyki, nie zawsze słusznej i nie zawsze odnoszącej się do muzyki. Chaił choć raz pokazać, że nie jest bezbronny, że umie walczyć o swoje! Sądzę, że głosowanie nie było sprawiedliwe. Do końca nie wiedzieliśmy, czy PP będzie miał numer 1A, czy 1B. Nie mieliśmy też wystarczająco dużo czasu, by oddać swoje głosy. Fani, na przykład \'Wilków\', mogli głosować właściwie od początku programu, a my, utrzymywani w niepewności ( bo nawet na forum nie było wiadomo, jaki będzie kod PP), mieliśmy zaledwie 10 -15 min, by zagłosować.\" Lud wielbi państwo policyjne: \"Nasze moderatorki są wspaniałe! Są bardzo miłe, wyrozumiałe. Zawsze umieją znaleźć rozwiązanie z wielu sytuacji. Szczególnie mam sentyment do jednej moderatorki, ale ich pracę oceniam na równym poziomie. Rzeczywiście, mają dużo pracy. Czas na rozmowę też znajdą. Ja raczej nie spotkałem siez negatywnymi opiniami o moderatorkach. Myślę, ża nasz mistrz na razie nie chce zmieniaćskładu moderatorstwa, bo to jest w jak najlepszym porządku.\" Komentarz zbędny: \"Mistrz jest WIELKI! Jakie to rzadkie i piękne w świecie showbiznesu! To co zrobił dziś (chodziło o jakiś koncert - mój dopisek), stawia Go na szczycie, pokazuje że Tworzył swoją muzykę z potrzeby serca. Nikt z pozostałych wykonawców nie moze być dziś wiarygodny śpiewając teksty p. Książka \" Wyznawcy ciemnej strony moczu łamią się i uginają: \"Kocham metal ! Najczęściej słucham Rammstein . Tak baaardzo głośno ! :) Uwielbiam to :) I oczywiście muzyke pana Piotra\" \"Ja lubię metal, rock, Sting, Hansa Zimmera-według mnie najlepszego kompozytora na świecie ( Po Panu Piotrze oczywiście) i wszystko co daje czadu.\" Franz says: Ty stara dupa jesteś: \"Mam na imię Marta i mam prawie 13 lat. Jakiś czas temu zachwyciła mnie piękna muzyka Pana Piotra. Przyjemna do słuchania, z przesłaniem\" Rozpływam się: \"W ŻŁOBIE LEŻY w wykonaniu P. Piotra brzmi ślicznie GDY ŚLICZNA PANNA cudownie PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM jest tak radośnie zaśpiewane LULAJŻE JEZUNIU p. Michał i p. Zosia-pięknie WŚRÓD NOCNEJ CISZY super JEZUS MALUSIEŃKI p. Marta jak zwykle cudownie PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI bardzo, bardzo ładnie DZISIAJ W BETLEJEM aaaccchhhh prześlicznie CICHA NOC p. Ania to ma śliczny głos... BÓG SIĘ RODZI p. Michale miło mnie Pan zaskoczył, bardzo mi się podoba Szkoa tylko, że nie ma GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI w wykonaniu p. Grzesia.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie..i facet który ma 40 lat uwaza ze to wszystko jest ok :O ej ja juz nie mogę :O :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta piosenka nie taka zla,bez jaj :D lepiej spiewa niz mandaryna przeciez ;] ale te wypowiedzi na jego forum... zenada..nie wstyd rubikowi takie forum miec? :O? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra wracam na watre klaszczacych .... :) nie znosze jak mi sie tak nazbiera - a to wszystko przez was :) i prze to , ze rynek sie zalamal i zamiast normalnych 30 sprzedarzy nieruchomosci odebranych przez banki mam 160 :( ...... przerabane, jedynkie miszcz podnosci mnie na duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×