Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

pikle z siatek??? to jak w teledysku kalwi und remi :classic_cool: tylko tam zamiast pikli pomarańsze leciały :D:D gajowy, wstydze się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondyna... Zastępów nie było, ino światłość przeczysta z jego włosów emanująca... Mało nie oślepłam... Pozdrawiam wszystkich i uciekam klaskać. Trzeba normy wyrabiać!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelika bez wacka-> twoja rada nie zostanie zapomniana, wyryjemy ja naszymi starganymi klaskaniem rekami na kamiennych plytach i rozeslemy do siebie, aby nikt nie zbladzil. a ogolki w sloikach potluczemy!!!!! , by nam swietnosci miszcza nie przykrywaly proponuje : rozbij ogorki na czesc miszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladacznica i się wstydzi :P ? Wstydź się ;P klask, klask, klask Że też poszanowania dla miszcza nie mają szarzy obywatele, którzy nie stworyli nawet jednego Pasztetu Wrześniowego, o paprykarzu Szczecińskim nie wspominając :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że przepraszam niewymownie, o kiszeniu ogórów słyszałam, ale o rozbijaniu po raz pierwszy :P To chyba dość bolesne jest? Poza tym ja szczęśliwie ogórów żadnych na stanie nie posiadam, co mnie w tej konkretnej sytuacji bardzo raduje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ondyna -> ja tez nie, ale zagrozenie czai sie w sklepie za rogiem.......nie czekaj, zacznij dzialac, miszcz cie potrzebuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lekaj sie, dopuki klaskanie brzmialo bedzie , ogorki w sloikach i siatkach niech ci straszne nie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaskanie rozbrzmiewa, niech ci straszne nie beda wiec ogorki w sloikach i siatkach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes....posyp glowe popiolem, albo woda utleniona w czopkach...i klaszcz w milczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila miszcz i jego wychowanka byli na forum -miszcz cale O minut a ona chyba jescze cos czyta a oto news z SB nesca: bry piszę z zakładu zamkniętego... szczęśliwie uznano mnie za niepoczytalną... ograniczają mi tylko internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
empatia to straszna choroba :( Dobrze, że mija z wiekiem /tym od trumny zazwyczaj/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co gorsze - utonąć w wazelinie czy z niej wypłynąć :D Jedno i drugie nidość niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-) ja tylko na chwilkę... Prędzej się niebo na głowę zawali, prędzej się łysy włosem pochwali, prędzej jezioro jak rzeka popłynie, prędzej po wiośnie złota jesień minie; Prędzej już Lenin zamruga oczami, prędzej zaczniemy pierdzieć uszami :-) Prędzej już Chopin z martwych powstanie, niźli MISZCZ Rubik MISTRZEM zostanie... To tyle. Pozdrawiam, klaszczę i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfe
a nikt już tam nie szpieguje? napiszcie coś ciekawego, pierwsze strony tego topiku są extra:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się tam zarejestrowałem i faktycznie - niesamowita sekta wokół pana Piotra wyrosła. Jakaś wyznawczyni (ponad 300 postów) napisała coś o starej płytce PANA PIOTRA (używając właśnie słowa płytka, nie płyta) na co oburzyłem się święcie i zapytałem jak może tak niedbale mówić o dziele tego wielkiego mistrza. Zobaczymy co z tego wyjdzie, chyba będę udawał jednego z czcicieli platynowej blondyny, może nie wywalą mnie tak szybko ani nie podadzą do sądu za sprzeniewierzanie się jedynie słusznej idei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ciezki tydzien, ale wlasnie zaraz sie konczy.... i caly wieczor przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×