Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emma_

Mam drumsticki co można zrobić pysznego, zamiast w piekarniku??

Polecane posty

częśc nogi kurzej , nie wiem jak inaczej -pałka?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
bosz, co za wyrafinowane slownictwo, podobnie ujmujace jak sandwicze, dipy i szejki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, :D myślałam ze gorzej. To nie mozesz napisac po prostu noga kurza a nie jakies drumstiki :) nie wiem co jeszcze z takimi nogami zrobic, ja albo w piekarniku albo gotuje na potrawke, ale musza miec duzo mięcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wyrafinowane?? No chyba że dla osoby z plebsu to jest jakaś wyszukana nazwa, to szczerze wspólczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi że to nie jest cała kurza noga tylko jej pewna część zwana właśnie drumstickiem, ale ok nie ważne.Przyżadze ja w piekarniku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci z plebsu je po prostu
przyRZądzają :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wlasnie zgłodniałam. Już bym zjadła takie nogi z frytkami i jakąś sałatką:) Ale jedzenie już sobie daruje, przegryze najwyżej jakimś owocem. Dobranoc🖐️ Do plebsa--> trzeba sobie urozmaicać pokarm na rózne sposoby a nie tylko jaja wpierdzielać pod różną postacią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
wyrafinowane slownictwo w sensie takim, ze nawet sie nie chce poslkiego ospowiednika znalezc, tylko przytaczamy to, co na kolorowych etykietkach ze zglobalizowanego masowego marketu widzimy :P kurza noga ka-mac, a nie zaden debilny drumstick :D drumstic to tak dla niewtajemniczonych z plebsu palka do perkusji :P a pieszczotliwie producenci odpadow drobiowych (np. nog prawie bezmiesnych badz z najwiekszym zageszczenie mhormonow) nazwali tak nogi kurze, w moich czasach mawiano na to palki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
mozesz zrobic w sosie grzybowym, oproszywszy maka i podsmazywszy uprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmz
podgotuj będzie wywar na zupę a połki opanieruj w jajku i bułce tartej i usmaż na oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki już zrobiłam w piekarniu. Zwykle wcześniej gotuje z nich rosołek a dopiero póżniej właśnie do piekarnika lub w panierke i na patelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeee
o fuj, opanierowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×