Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha77

Jak sie ubrac?

Polecane posty

Jestem zaproszona na wesele w kwietniu i zastanawiam sie czy moglabym isc w bialej bluzce wpuszczanej w czarna spodnice midi z wysokim stanem.Mam 163 cm wzrostu ,56kg czy to nie spowoduje ze stane sie optycznie jeszcze nizsza.Amoze ktoras z was ma link gdzie moge znalesc tego typu zestawienie takze z mozliwoscia kupna ,z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
to zestawienie raczej nie jest fajne, nie lepiej ubrać jakąś kieckę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam o tym ale nie lubie chodzic w sukienkach wole cos co mozna rozdzielic i laczyc jeszcze z innymi ciuchami ,mysle tez o oszczednosci ,bo wiem ze tego typu zestawienie po rozdzieleniu raczej szybko nie wyjdzie z mody i mozna to nosic tez przy innych okazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to raczej na slub nie powinno sie isc w czerni :-) oczywiscie ktos moze napisac ze to glupi przesad, ale jak dla mnie to czemu nie? Ma byc wesolo, kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
a nie wolałabyś np spódnicy+gorset?, albo spodni+gorset lub top lub tunika i jakiś żakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze gorset juz wyszedl z mody a zreszta nie jest wygodny w tancu,spraktykowalam na poprzednim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Gość kasia2020
Gorset nie wyszedł z mody! Na weselu masz się czuć wygodnie a nie modnie przedewszystkim. Ale skoro Ci w nim nie wygodnie. A w czym byłaś na porzednich weselach?( nie możesz tego ubrać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw zbyt biurowy
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
dziewczyny maja racje..a juz taki zestaw-biała bluzka,czarna spodnica-to zdecydowanie nie na slub...jakas sukienka, byłaby chyba odpowiedniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarz
Biała bluzka, szara, metalizująca spódnica, szary w podobnej tonacji żakiet, bolerko, - lub. ew. komplet, dodatki czyli buty, torebka jasny beż, delikatna bizuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Skoro nie lubisz sukienek to może . . . /hmmm/ Jakaś spódnica z czymś na górze w nie wiem jeszcze jakim stylu . . . Jutro albo dzisiaj późnym wieczorkiem powklejam jakieś propozycje, a Ty powiedz : kiedy masz to wesele i jaki nosisz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
krejzi-twoj zestaw jest ok,ale jak w tym tance uskuteczniac:) przeciz to wesele w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kasi 2020 prosilas bym podala jaki roz. nosze otoz M czyli 38 a wesele mam 12 kwietnia.Serdecznie dziekuje wszystkim za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Nie wiem . . . /może coś takiego ???/myśli/ http://www.allegro.pl/item307981688__fz_b_young_nowa_czarno_bezowa_spodnica_roz_38.html + biała szykowna bluzka (tylko nie wiem czy nie zbyt biurowo) http://www.allegro.pl/item308185714__niccole_b_young_dluga_wieczorowa_spodnica_38.html (np. czarna) + http://www.allegro.pl/item309884806_versace_sliczna_wieczorowa_bluzka_r_38.html ( bez tego naszycia z boku ) kurcze trudno coś wybrać . . . najłatwiej i najlepiej to jakąs sukienkę, ale . . . (czemu nie lubisz sukienek)???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka czaki
zestaw bluzka i spódnica bedzie ok, tylko nie w kolorystyce czarny-biały, bo będziesz wyglądac jak uczennica na akademii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×