Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annikk

bon na zabiegi kosmetyczne sprzedam taniej krakow!!!!!!

Polecane posty

WITAM SPRZEDAM BON o wartosci 100 zl uprawniający do skorzystania z zabiegow kosmetcznych w centrum dermique- renomowane centrum kosmetyczne!!! ( w kompleksie galerii kazimierz) proponuje cene 80 zl wazny do konca marca!! zainteresowane osoby prosze o kontakt na gg( nawet jak niedostepny)6325140 lub mailowo mojapocztam@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamamamadjjdjd
Laska no ile można!!!!!! I widzę, że nie spuścisz ani 10 zł. Jesteś dość zachłanna. Coś ci wytłumaczę, tam jest naprawdę drogo, za 100 zł to niewiele można, trzeba by i tak dołożyć forsy. Jak kogoś więc stać na zabieg za 230 zł, to nie skusisz go oszczędzaniem 20 zł. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njj
a ten bo kupilas za 30zl bo ja tez tak mam tylko ze w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa za 30? to ciekawy to salon musi byc...:D cena jest na bonie slonko:D cena do negocjacji oczywiscie o co chodzi? ja go nie zuzyje ma sie zmarnowac? poza tym jest sporo osob dla ktorych zaoszczedzenie 20 czy 30 zl to jednak cos nie kazdy jest bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
zgadzam sie ten bon jest za 30 zł.. i mozesz wykorzystac za 100 eh.. co za ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co sie bede z glupimi klocic jasne za 30:o akurat tak sie sklada ze to jest wygrana w konkursie i co ? hahha a salon jest tylko w krakowie a nie w poznaniu zenada:o oj ludzie nudzi sie wam ze siedzicie tu i takie bzdury piszecie? zreszta jakby ktos chcial kupic to przy odbiorze osobistym sobie zobaczy a jak nie to trudno sama sobie pojde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×