Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emi 23

Odzież używana-super hurtownie!!

Polecane posty

Gość emi 23

gdzie kupujecie towar dajcie namiary na dobre hurtownie.ja kupuje wyłącznie niesort w rejonach bydgoszczy.chetnie się wymienie z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cos
wie na temat tych hurtowni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 23
a niby dlaczego ma nikt się ze mną ma nie wymienić skoro ja nie chce żeby ktoś mi dał tak poprostu. śmieszne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik nowy
wiem ze fajna hurtownia jest na koniku nowym pod warszawa. dla osob ktore kupuja detalicznie to 15 za kg a hurtowo to nie wiem, ale pewnie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 23
dzięki wielkie za odpowiedz ale właśnie mi chodzi o hurt.piszcie jak coś wiecie.z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik nowy
wiem tez ze tam kupuje sie w worki 6 kg np same firmowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik nowy
mialo byc w workach po 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 23
gdzie znalazlas ta ofete w koniku nowym bo ja dzisiaj dzwonilam ale powiedzieli ze maja od 30 do 50 zl???za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik nowy
falkona@autograf.pl napisz, tam pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 23
oki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 23
PODAJ MI MOZE JAKIS INNY KONTAKT MOZE GG BO WYSYLAM WIADOMOSCI ALE NIE DOCHODZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik nowy
11268933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrednicy? Polskie hurtownie przebierajace towar? To juz przeszlosc! Posiadam bezposredni kontakt do Organizacji Charytatywnej w Austrii, zajmujacej sie zbiorka odziezy uzywanej na terenie Austrii (Tyrol, Vorarlberg), Niemiec (bogaty region Jeziora Bodenskiego), a takze Szwajcarii. 100% pewnosci oryginalnego towaru, ktory zawiera oczywiscie torby, paski, a takze obuwie w sporych ilosciach. Jako pierwszy odbiorca z terenu Polski wejdz w posiadanie takiego towaru, BEZPOSREDNIO OD ORGANIZACJI! Twoj biznes prosperuje, ale chcialbys, aby prosperowal jeszcze lepiej? Planujesz dopiero zaczac przygode z odzieza uzywana? Pomoge Ci w rozkreceniu super dzialajacego sklepu z odzieza uzywana, a takze hurtowni odziezy uzywanej! Posiadam bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu zarowno sklepu, jaki i hurtowni. Zapraszam do kontaktu! Tel.: 505-508-349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do współpracy z naszą Hurtownią Jesteśmy importerem odzieży niesortowanej z Irlandii Od 5 lat mamy jednego dostawcę, możemy zagwarantować odzież najwyższej jakości Od naszych stałych klientów wiemy, że jest mała zawartość pościeli dużo ubrań dziecięcych Przy większych zakupach indywdualna negocjacja ceny. Zapraszam do zapoznania się również z Nasz strona internetową http://www.topflesz.pl/ Pozdrawiamy Hurtownia Top-Flesz. kontakt 607 048 858 lub mail: top-flesz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was kupuje moze ciuszki z www.wilowscy.pl ? chcialbym podjac jakas wspolprace, bo prowadze dwa ciuchlandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.15 czy ktoś z was kupuje moze ciuszki z www.wilowscy.pl ? chcialbym podjac jakas wspolprace, bo prowadze dwa ciuchlandy. Ja kupuję! mogę polecić tę hurtownię, mają doskonałą jakość i dobre markowe ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe rzeczy czasem lepiej kupować . Ja się zaopatruję u Pana Marka w hurtowni . Ogólnie taka mała rodzinna firma. Sprawdzają sami towar , głównie z Turcji . Mają zawsze nowości i mają ( co dla mnie najważniejsze ) nasze rozmiary . Zaopatrują sklepy w woj. Opolskim i Śląskim bezpośrednio . Ale w internecie też mają ofertę i można zadzwonić 731457410. Rewelacyjne ceny . Naprawdę tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena7
Jesli chodzi o odziez uzywana to nie pomoge, ale ja korzystam z hurtownie.pl tam znajdzies nie tylko ubrania, ale tez produkty spozywcze, agd i mnostwo innych wiec kazda branza znajdzie cos dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odziez dziecieca damska meska cream wysylka z UK magda.dorka@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam odzież używaną z hurtowni www.polcan-odziez.pl Sprowadzają świetną odzież używaną z USA, Kanady i Holandii. Ubrania z za oceanu są najbardziej atrakcyjne dla klientów. Polecam wam tę hurtownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam odzież używaną z hurtowni www.polcan-odziez.pl Sprowadzają świetną odzież używaną z USA, Kanady i Holandii. Ubrania z za oceanu są najbardziej atrakcyjne dla klientów. Polecam wam tę hurtownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubrania do swojego sklepiku zamawiam od hurtowni www.wilowscy.pl Jest to bardzo dobra hurtownia odzieży używanej, która ściąga ubrania z europy zachodniej. Mają bardzo dużo ubrań wysokiej jakości, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×