Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walentuś

Walentynkowa pieśń dla Pań

Polecane posty

Gość Walentuś

Teraz będzie numer jeden, ty uważaj coś za jeden, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Przeleć mnie w tej koniczynie, przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Teraz będzie numer dwa, ona już ze szczęścia łka, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz będzie numer trzy, ona już ze szczęścia drży, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz będzie numer cztery, wsadzaj szybciej, do cholery, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz będzie numer piąty, ona wciąż ma jeszcze chęć, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz będzie numer sześć, ona chciała by to zjeść, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz będzie numer siedem, więc przypomnij sobie jeden, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz będzie numer osiem, rób jak człowiek, nie jak prosię, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz przecież numer jest dziewiąty, więc przypomnij sobie piąty, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Na dziesiąty numer pora, zanim pójdziesz do doktora, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz numer jedenasty, nie patrz na to, że są chwasty, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz numer tuzinkowy, nie przepuszczę, nie ma mowy, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Teraz numer jest trzynaście, zróbmy jeszcze kilkanaście, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz. Ref. Gdy skończyły się numery, a mam dzieci od cholery, Przeleć mnie w tej koniczynie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupotaMaster
Co za głupota :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×