Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta25edyta

...dlaczego to robi?

Polecane posty

Gość Edyta25edyta

Jestem z moim chłopakiem od ponad roku. Między nami wszystko dobrze się układa. Nasze życie intymne jest bogate (i jak mniemam udane), obydwoje mamy duży temperament pod tym względem i nie boimy się tzw. nowych wyzwań. Jakieś 3 miesiące temu zauważyłam że On (24l.) przegląda strony erotyczne, aktywnie działa na pewnym forum (które porusza tematy związane tyko z seksem i co najgorsze czasami widzę ze udziela porad innym odnosząc je do naszego związku) i ma różnorakie zdjęcia na komputerze nagich kobiet (tych które nie są modelkami więc z jakąkolwiek ładną estetyką ciała mało ma to wspólnego). Raz nawet Go nakryłam w jednoznacznej sytuacji przed komputerem, ale wtedy nie robiłam żadnej awantury bo przecież... jesteśmy ludźmi i masturbacja nie jest nie wiadomo czym. Potem jednak odkryłam to wszystko na komputerze (On o tym nie wie). Dopuszczałam do wiadomości iż mężczyźni oglądają takie strony, czytają gazety ale gdy ma się nagle przed oczami własnego chłopaka to jakoś tak nie smacznie się robi. Zastanawiam się czy aby wszystko w porządku miedzy nami? A przede wszystkim czy on nie jest od tego uzależniony? Mam z nim o tym porozmawiać czy raczej zostawić temat bo tak to już jest z tymi naszymi facetami ? Może ktoś na tym forum ma podobny problem i jakoś mi podpowie co robić i jak zrozumieć tę całą sytuacje. Edyta, 25lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleena
Witam!!kiedyś już założyłam podobny temat na uczuciowym...jedynym wnioskiem jaki wysunęłam z wszystkich odpowiedzi jest: przyzwyczaić się!! może sie wydawać innym,że to takie łatwe ale myślę o tym cały czas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta25edyta
..ech... może jeszcze jakaś osoba wypowie sie w tym moim temacie. /A Ciebie jakbym mogła to bardzo proszę o link do tego Twojego tematu, może wyciągnę jakieś pozytywne wnioski. /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×