Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdeesspperrowana

Jak zachować sie z klasą wobec bezczelnej teściowej?

Polecane posty

Gość zdeesspperrowana

jak mam sie zachowac? niebawem organizujemy chrzciny wraz ze slubem koscielnym i moj mąz musi zaprosic swoją rodzine na ktorą jest wsciekly za ich stosunek wobec mnie. Kontakt syna z rodzicami jest nikły i tylko sporadyczny. Stana po stronie swojej nowej rodziny czyli zony i synka. Jak zachowac sie na uroczystosci wobec tesciowej, bo wszyscy mowią zeby z klasą. Co to znaczy klasa wobec bezczelnej tesciowej i matki urazonego syna a mojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeesspperrowana - przechodzic obok baby z PODNIESIONA GLOWA i ignorowac w razie glupich docinek...a jeszcze lepiej nie zwracac uwagi i dobrze sie bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeesspperrowana
najbardziej bedzie mi przykro, ze moj mąz bedzie musial sie za zachowanie matki wstydzic a swoją droga jak mozna robic przykrosc osobie ktorąsie bardzo kocha-kto mi wytlumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź miła, ale miła, ale raczej chłodna i z dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnieś głowę do góry i nie reaguj na zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani zona, ani matka nie powinnu stawiac faceta przed koniecznoscia wyboru miedzy jedna, a druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja teściowa jest fajna
Uzyj tłumika do pistoletu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim nie daj się sprowokować - staraj się być miła i opanowana, nie reaguj na zaczepki... trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co takiego teściowa
zrobiła??? bo to jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram jasie ja mam ten sam problem z tesciem faceta nie cierpie ale zawsze jestem dla niego miła jak cos mi dogryzie to zacisne zeby i udaje ze nie słysze albo zmieniam temat rozmowy delikatnie nie martw sie bedzie dobrze i pamietaj ze robisz to dla meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściową trzeba tolerować
Moja przestała się czepiać jak jej powiedziałam, że to jej sprawa, jak sobie układa stosunki z synem, że ja się nie będę w to wtrącać i że oczekuję od niej że się nie będzie wtrącac w mój związek. A miałam straszne jazdy, że synek sie zmienił, że ja go podburzam (a wynikało to z tego że synek zaczął byc dorosły, a przeciez tylko mamusia wie jak synek powinien żyć, no i synek mial dość więc ograniczał kontakty i informację o sobie żeby uniknąć ciągłych kazań), że nie potrafię sie nim zajmować bo tak z mizerniał, a tak wogóle to miał kiedyś taką dziewczynę, idealnie do siebie pasowali, itp. Podstawa to zachowywać się godnie i pamiętać, że to wszystko nie może przekładac się na Twoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, dowidzenia, proszę, dziękuję, tak, nie, a to ciekawe co Pani mów, muszę to przemyśleć, kochanie co o tym myślisz - 8 zdań a nawet moja wredna Teściówka tego nie wytrzymała - po 3 latach jej starania aby wyprowadzić mnie z równowagi gdy w kółko to słyszała to się poddała :) nie chce Cię straszyć ale ten gatunek tak ma :) ja co widziałam moją Teściówke to myślałam że to Dinozaur - na wyginięciu (już bliżej jak dalej, takie stworzenie troche nie z tego świata - coś jak krzyżówka dinozaura z \"eti\" (czy jak to się pisze). może głupie ale dla mnie to jedyna metoda która mnie na tyle uspokaja że nawet największa Jej Wysokość Wredota nie jest w stanie mnie zdenerwować niczym - a teraz gdy jest mały to mam jeszcze lepiej - naet jak coś ta czarownica nadaje to mówie \"przepraszam ale muszę zająć się Jasiem\" i po sprawie :) a ostatnio przez cichy telefon się dowiedziałam że moja Teściówka stwierdziła w kłótni z zięciem że on to ham nie to co ja :) jakby ona wiedziała że co ją widzę to śmiać mi się chce bo naprawde z czasem to ona nawet z wyglądu coraz bardziej mi eti przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie czasem zastanawia dlaczego teściowe zapominają, że kiedyś były właśnie na miejscu synowej... pewnie ta krótka pamięć ;) przede wszystkim nie przejmuj się, ignoruj i bądź chłodna. tylko oby Twoje zachowanie jej jeszcze bardziej nie rozjuszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoco zapraszać tego bebsztyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściową trzeba tolerować
nauzykaa-> moja pamięta, ale w swoim mniemaniu była idealną synową bo zawsze robiła tak jak chciała teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×