Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zllllllaaaaa

Nienawidze zycia!

Polecane posty

Gość Zllllllaaaaa

Wkurwia mnie to jebane zycie . Jestem biedna ,mam 22 lata a nie mam wlasnego samochodu ani mieszkania , tak sie rodzice o mnie zatroszczyli. Ja nie bede miala dzieci zeby nie cierpialo tak jak ja teraz musze cierpiec przez to ze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ale idiotka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nawet zasterczy
lol :D i cos jeszcze? bo jak masz zamiar dalej wylewac swoje zyciow niepowodzenia to pojde po popcorn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi cie
ale nie ty jedna masz taki życie, ogólnie życie jest hoojowe, może jesteśmy tu za kare? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie :( normalnie co z nieszczęście :( zamiast urodzić się w rodzinie multimiliardera urodziłem się w polsce :( to nieuczciwe... ja się tak nie bawię :classic_cool: masz problemy :P a do tego jestem: niski, brzydki, nieśmiały, nudny, nie ambitny, nie mam przyjaciół, nigdy nie miałem dziewczyny, nie mam zainteresowań i nic nie czeka mnie w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam samochodu ani mieszkania i to nie wydaje mi się takie straszne :-o ale pewnie ktoś tu skoczy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryhrtyyryry
a ile masz lat...a ja wygrałem .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś podobnego ..
"Jestem biedna ,mam 22 lata a nie mam wlasnego samochodu ani mieszkania , tak sie rodzice o mnie zatroszczyli." Jakaś Ty biedna i pokrzywdzona.Rodziców obwiniasz z to że w tak młodym wieku nie masz tego na co inni pracują latami ? Wiesz co żałosna jesteś!! Za robote się bierz leniu !! A nie na rodziców narzekać. Idż zarabiać na siebie a nie na gotowe czekać i pierdolić. Niektórym to trzeba zdrowo przylać w skóre albo dobrze nimi potrząsnąć żeby się obudzili. A ja myślałam że tylko dzieci bogaczy są takie rozpuszczone a tu sie okazuje że te zwyczajne też wyżej srają niż dupe mają a oczekiwania jak z kosmosu i wielce pokrzywdzone przez los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinimini
Sama weź się za robotę i pomóż rodzicom ..... pokaż na co Cię stać ... w tym wieku to już można mieć wiele ... Trzeba tylko chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry ale ..
Ty jestes już dorosła. Gdyby Ci naprawdę zależało to sama byś poszła do jakiejś pracy. W tym wieku to wstyd nie pracować i mieć jeszcze żal do rodziców że się nie ma tego czy tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej! dupa do gory i rob wszystko by bylo inaczej! myslisz ze zale na kafe cokolwiek zmienia? skoro tak ci nie pasuje obecna sytuacja to ja zmien! i to juz raz raz a co do tego z czym ci tak zle....mam przyjaciolke, ktora teraz ma praktyki w hospicjum... wiesz, paradoksalnie tam sa ludzie pelni zycia... chca je dokonczyc w fajny sposob, tam sie nie marudzi, nie narzeka, nie ryczy w poduche.. tam sie ludzie usmiechaja. choc oni naprawde przegrali zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
ja pierole.. w Twoim wieku to od trzech lat juz pracowalam.. i mialam kase na co chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×