Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

buty Tommy Hilfiger

Polecane posty

Czy ktoś miał buty od Tommiego. Czy są dobrze wykonane i nie są to buty na jeden sezon? Podobają mi się mokasyny z zamszowej skórki i się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuigyufgtyf
ja miałam buty tomiego ale chodziałm tylko jeden sezon wiec nie wiem czy wytrwałyby drugi,zalezy ile chodziszw jednych butach,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam sandałki, zdarłam całe w wakacje, ale były świetne - wygodne, lekkie.. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niby nie chodze w jednym butach caly czas, zawsze mam z 4-5 par takich na co dzień i nie niszczę butów. Takie mokasyny są głownie na wieczór bo w dzien biegam w japonkach. Chodzi mi głownie o jakość skóry w TH i czy są wygodne. Są tak piękne, ze cały czas o nich myślę ;) Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karyska45
No to zależy co chciałabyś za buty tommiego kupić. Jeśli chodzi o Balerinki to jak każde są dobre na jeden sezon dobrze eksploatowany. natomiast jeśli chodzi o kozaki to Warte są polecenia. Jestem w posiadaniu już drugi rok Kozaków AVENUE PLATFORM 3B GREY No doskonale się trzymają. Duża w tym zasługa że o nie dbam czyszczenie pastowanie. ale wiadomo że jeśli już się wyda trochę kasy na buty to warto nie dbać. Za każdym razem kupowałam buty w jednym sklepie schaffashoes.pl i jeszcze nie musiałam się do nich zwracać z reklamacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale stary wątek ktoś wyciągnął :) Nie kupiłam tych mokasynów w końcu , kupiłam inne na jesień wiązane i w miarę jestem zadowolona. Mogłyby być lepsze, ale najgorsze też nie są. Teraz "zakochałam" się w tych kozakach i kupię je sobie we wrześniu w USA bo cena w Polsce jest porażająca http://www.schaffashoes.pl/kozaki-MEIDA_1_A_COGNAC-Tommy_Hilfiger,3136 W USA za 300 dolarów to już można miec zajebiście wypasione Michaela Korsa a u nas marne Tommy H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika riczartson
ja mam czarne sportowe i chwalę, już 3 lata biegam w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore nie znasz sie na modzie. Poczytaj Avanti :p hi hi hi torebkę też pewnie jeszcze nosisz w kolorze butów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacea5
Ja swoje buty kupiłem przez internet przez pewien sklep internetowy, potem gdy urodził mi się synek i dorósł do takiego rozmiaru, że stopa nie rosła mu aż tak szybko kupiliśmy mu butki tommy hilfiger, niestety powoli wyrasta - kupiłem tutaj jakby ktoś był ciekaw: http://www.mivokids.pl/firm-pol-1282559692-TOMMY-HILFIGER.html swoją drogą dobre ceny jak patrzyłem potem po centrach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×