Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awatra

jaki elegancki telefon??

Polecane posty

Gość awatra

Witam, mam taki dylemat, mój szef kazał mi wybrać dla mnie model telefonu służbowego, chciałbym coś dość prostego i jednocześnie eleganckiego...polećcie coś odpowiedniego:)z Góry wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 303
lg prada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwekś
zgadzam sie w stu procentach, Prada jest boska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung sgh-j600e
czarny. bardzo stylowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoznione walentynki robie
widzialam kumpela maj akiegos mLEGO ROZKLADANEGO SAMSUNGA BOSKI MALUTKI SREBRNY..... ja ma nokie bo uwazzam ze te tel sa nie zniszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia 7370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówaaaaaaa
E65 seria biznesowa - SUPER ! Dużo ciekawych udogodnień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdffg
motorola k1 bardzo elegancka, najlepiej w złotym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysialika
Lg Shine, ma stylowa metalowa obudowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadodziak
Moim zdaniem Prada LG, jest stylowa i elegancka do tego ma dotykowy ekran, mi sie naprawde bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG Shine jest przepiękna ale nie jest to dobry telefon.Po pierwsze jest cicha,gdy trzyma się ją w kieszeni można nie zauważyć,że ktoś dzwonił tak więc trzeba ja nosić na wierzchu.Pozatym dzwonki...jest chyba 5 dzwonków i tylko nimi można operować jeśli chodzi o smsy i połączenia.Tak więc jeśli ktoś do was dzwoni to macie tylko 5 dzwonków do wyboru (5 o ile się nie mylę).Pozatym lusterko ciągle się brudzi i te "rolki" zaraz pod nim. Brud dostaje się wszędzie czego następstwem może być uczucie otwierania klapki pod którą jest piasek.I to tyle. Prada jest za to bardzo droga.... Osobiście polecam LG CHOCOLATE. Ma wielu zwolenników jak i przeciwników ale moim zdaniem to wspaniały telefon. Jest piękna,szczególnie w stanie podświtlenia.Elegancja francja.Ma b.dobry aparat,kamerę i glośnik.Wadą jest panel dotykowy (zewnętrzna klapka).Pod klapka ma zwykłą klawiaturę.Tak więc trzeba być delikatnym żeby nie wcisnąć klawisza za mocno bo wtedy moze dojść nawet do blokady komórki .Dlatego telefon polecany jest dla kobiet.Szczególnie tych delikatnych,z małymi palcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG Prada jest piekny, jednak dość drogi - ja mogę polecić Samsunga X820 - używam 1,5 roku - bez zastrzeżeń i elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze polecam SAMSUNG U600 .Piękny telefon,elegancki,z bardzo dużym pięknym,błyszczącym ekranem.Mój kolega ma i jak narazie jest z telefonu bardzo zadowolony....sama bym taką kupiła :S ale zostanę przy LG chocolate ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska_weczka
LG Shine.... piekny, stylkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyna
ja mam 6300 jestem zadowolona bardzo ale gdybym miała pieniązka to bym kupiła sn E65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyna
sorki miało być se a nie sn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluśka44
Ja stawiam na Prade od LG, piekny elegancki telefon z wielkim wyswietlaczem i dotykowym ekranem, naprawde piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik klik
polecam SAMSUNGA J600, mam srebrnego i jest śliczny i kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beattaz
Zgadzam sie z maluśka44, Prada jest idealna dla kobiet. Wedlug mnie wszytako czago dotknie sie Prada jest boske wiec telefon nie moglby byc wyjatkiem. A ta poza tym ze jest ladny bo ma calkiem niezle funkcje, przynajmniej dla mnie wystarczajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×