Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izunia33

dlaczego po porodzie nie wolno usnąc??

Polecane posty

Gość izunia33

Ja zawsze myślałam ze kobieta powinna odpocząć a tu nagle ktoś wyjechał ze nie........DLACZEGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od znieczulenia mojej kolezanki ciocia wlasnie zmarla bo zasnela nie wiem o co tak naprawde chodzi ale ta kolezanka mowila ze wlasnie byla znieczulona i zasnela a nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem czy tak naprawde to bylo od znieczulenia wiadomo jacy sa lekarze i powiedza byle tylko uspokoic rodzine a czy to prawda czy nie to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
chyba przeczytalas moj topik..wiec widze ze nie kazdy o tym wie.mozna dostac krwotoku.wogole nie wolno usnac obojetnie czy mialo sie znieczulenie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak czytalam topiki wlasnie o porodach i wrazeniach po to kazda mama pisala ze taka adrenaline miala ze nie w glowie bylo jej spanie;) ale to pewnie zalezy bo jak ktos rodzil przez 20godzin to spac sie an pewno chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzduraaaaaaa
ja mialam znieczulenie i 20 minut po porodzie spalam jak zabita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum jest jakies patologiczne. cytaty w stylu moja ciocia umarla bo zasnela po porodzie, i o pijanych poloznych sa naprawde swietne,szczegolnie dla dziewczyn przed porodem. jestem polozna, niegdy nie slyszalam zeby byly jakies przeciwwskazania odnoszace sie do spania po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
2h na pewno nie wolno zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
i dopiero potem przewoza na sale a tak to lezy sie obok porodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma sala do spania? moze i zyciowe historie, ale troche to przerazajace co piszecie. szczegolnie ze adresatki tego forum to zwykle ciezarne, a pomyslcie co one wtedy czuja, gdy ktos im powie ze umra jak zasna a polozna bedzie pijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno zansac bo mozna w spiaczke zapasc i sie juz nie obudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
oooo z mantodeą sie zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
a sala ma to do tego ze polozne pilnuja obok porodowki czy nie spisz-a na sali juz nie pilnuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w końcu można czy nie można spać?? I jak juz sie zaśne to dostanie sie krwotoku czy śpoiąćzki???????????/ ej baby baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad Wy przepraszam bierzecie te madrosci? czy to ze kobieta zasne moze spowodowac krwotok? nie sadze. poza tym 2h po porodzie, to okres intensywnej obserwacji, wiec nie przesadzajmy. ta spiaczka tez nei wyem za bardzo skad ma sie wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
no i tu sama sobie przeczysz bo piszesz ze 2 h po pordzie to okres intensynwnej obserwacji-tu sie zgadzam i masz pilnowac zeby kobieta ktora urodziła wlasnie w czasie tych 2ch godzin nie spala tak jak pisałam wyzej jakas kiepska polozna z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
bo co tak intensywnie obserwujesz przez 2h jak ci kobita zasnie od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika napisalas ze kobieta moze spac a teraz dopisalas ze to okres tej obserwacji.. obserwujesz ja jak spi czy jak?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie chodzi o te 2 godziny po porodzie, nikt nie mówi, że nie można spać przez 24 godziny. O to właśnie chodzi, że intensywnie monitoruje się kobietę w tym okresie. I chyba większość z nas tak miała powiedziane, proszę nie spać... >>>jestem polozna, niegdy nie slyszalam zeby byly jakies przeciwwskazania odnoszace sie do spania po porodzie. Dziwne, zaiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
fajna madchen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
ja pierwszy raz słysze ,ze sie kobiete monitoruje po porodzie? gdzie? w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
wow ile tu poloznych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widac jaka polozna taka jak mnostwo w polsce:o niby sie monitoruje przez 2 godziny dokladnie itp, a wczesniej pisala ze moze isc, spac a czemu nie:D ta obserwacja pewnie wyglada tak ze przyjdzie, spyta sie jak sie kobieta czuje i pojdzie w pizdu..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba w każdym szpitalu, leżysz przez 2 godziny na sali porodowej, dopiero po tym okresie przenosi się do normalnej, prawda? W tym czasie kobieta jest pod "czułym" wzrokiem położnej albo lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy o czym wy mowicie??? po porodzie sie zszywa kobiete a potem kobieta spi... i nigdy nie slyszalam zeby ktokolwiek przez to umarl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tyle ze
chyba zle zrozumiałam znaczenie słowa MONITORUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×