Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butki butki

tym razem balerinki...

Polecane posty

Gość butki butki
moze jednak ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilioweniebooo
hmm..te wstazki jakies dziwne, nie wiem czy na nodze by to fajnie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki
wlasnie..zastanawiam sie czy mozna je np. obwiazac wokol kostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki
nie promuje swojej aukcji... nie jestem do konca przekonana, chcialam uzyskac jakies opinie;) wygladaja na niewygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki
wiekoszosc na nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia- myślisz , że jak sprzedający ma ponad 4 tysiące komentarzy to wciąż promuje swoje aukcje? :O mi te butki się nie podobają :) po 1. nie lubię brązu po 2. jakieś takie za okrągłe, poszerzają stopę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki
musze poszerzac stope,bo nie moge jej juz bardziej wydluzyc...jest spora jak na moj wzrost:P moze w takich okraglych wyda sie mniejsza;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Mnie się te butki podobaja, ale obawiam się, że ta kokarda z czasem może stać się bardzo nieefektowna... Dlatego raczej bym ich nie kupiła, chociaż mają swój wdzięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kupuj jeśli Ci się podobają :) ja generalnie nie pytam innych o zdanie, grunt to mieć swój styl ;) więc bierz, bo potem będziesz żałowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj mierzylam buty o takim samym ksztalcie ale byly takie jasny roz, w kropki niebiesko czerwone chyba:) tylko strasznie nie wygodne bo sztywne wiem ze but sie rozejdzie ale ja to przerabialam i wole sobie miekkie baleriny kupic co z tego jak sie rozejdzie jak trzeba w nim pochodzic i nie tyle co w domu miejsca nad pietami mialam super zdarte i dlugo sie goily:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki
podobaja mi sie bardzo i tylko ta kokarda mnie powstrzymuje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki
naprawde,a gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszalin:P ja je akurat kupilam ale to bylo w kwietniu tamtego roku:P buty mialy kolor zielony a drugie pozniej dokupilam to wlasnie mialy brazowy kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki
nosz kurna, troche dlaeko mam do koszalina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u siebie nie mozezs poszukac?:P ja znalazlam je w takim sklepie w ktorym buty sa brzydkie a one akurat mi sie spodobaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki butki
poszukam, dzieki;) i pomysle jeszcze o tych z kokarda:P cos w sobie maja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze co pokazałaś mi się podobają, ale nie ten kolor :) sama właśnie szukam takiego fasonu, tylko bez żadnych dodatków i w czerni :) myślę że mój wybór padnie na coś takiego: http://www.allegro.pl/item314340342_czarne_balerinki_atmosphere_39_klasyczne.html lub http://allegro.pl/item311892114_nowe_czarne_balerinki_r38_nowosc_atmosphere.html tutaj znalazłam coś też dość ciekawego, chociaż nie wiem jak to będzie wyglądało na nodze... no i cena nieporównywalna z poprzednimi :) http://www.allegro.pl/item315026761__hit_czarne_balerinki_atmosphere_rozmiar_37.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilioweniebooo
tez poszukuje klasycznych czarnych balerin, ale takich ktore nie obetra mi skory na nodze po pierwszym zalozeniu:( gdzie takie znalezc w rozsadnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te osatnie czarne z taka jakby kokarda to kolezanki mialy, tylko one miela yrozowy kolor, bardzo aldnie na nodze wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×