Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fry

świeża bułeczka-tylko dla odważnej ! ! !

Polecane posty

Gość Fry

Witajcie! Nazywam się Fry i wiem czego chcę! Z początkiem lata planuję małą wycieczkę-wybrzeże francuskie+hiszpańskie oraz ciekawe tereny ościenne. Wycieczka odbywała się będzie częściowo na stopa, częściowo samolotem a na czas zwiedzania wybrzeża-myślę, że zorganizuję motor. Poszukuję dziewczyny, aktywnej, która zechce ze mną współtworzyć wyjazd...odwaga, otwarcie na świat, pogoda ducha i studia nieodzowne! Jeżeli masz ochotę mi towarzyszyć-napisz. Do odważnych świat należy. Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhffhjjjjjjjjjjjjj
Nazywam się Fry i wiem czego chcę! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądasz futurame
oglądasz futuramę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fry
oglądam...thanks for the update :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qleczkaaaa
ciekawa propozycja :) poproszę o więcej szczegółów Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fry
oczywiście może być to też dobrze zbudowany murzyn. marzę o tym aby wczasie tej wycieczki wyruchać jakieś owłosione murzyńskie dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akrootka
fundujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fry
żartujesz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fry
kurcze, jakis debil dokonal wpisu za mnie...oczywiscie to wulgarne swinstwo nie jest mojego autorstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
No, no, no... :) Facet z fantazją czyli Fry :) Spełniam warunek ukończenia studiów (także podyplomówka). Czy jest limit wiekowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fry
w zasadzie nie ma oczywiscie osoba stara duchem odpada. jezeli mozesz, napisz mi maila: fryfactory@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×