Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzz88

jak pomniejszyc optycznie biust..??

Polecane posty

Gość zzz88

chciałam poradzic sie osob ktore mogłyby mi pomoc pomniejszyc optycznie biust..nie wiem za bardzo jak sie ubrac zeby stał sie lekko mniejszy a jednoczesnie wyszczuplic sylwetke.. nie lubie ''pstrokatej odziezy'' to tez szukam ubran raczej spokojnych;p Pytanie moje brzmi wiec nastepujaco: jak sie ubierac zeby pomniejszyc biust, skorygowac szeroki brzuch i wydłuzyc sylwetke? wiem ze wymagam dosc duzo ale jesli miałby ktos pomysł na mnie(;p) to bardzo prosze o pomoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaminia
Pownnaś unikać gładkich tkanin, bo One raczeję uwydatniają biust, dobre są nadruki no i właśnie jakieś takniny we wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz88
dzieki wielkie chetnie posłucham jeszcze inych rad :) a staniczek rzeczywiscie super w tym pomaga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzki jednokolorowe. A najlepiej ciemne, czarne;) podobno wzory własnie uwydatniają biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz88
no własnie mam pare bluzek jednokolorowych i wydaje mi sie ze przez nie jeszcze bardziej uwydatniam biust... a moze jakies dodatki zatuszuja to, np. szaliczki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazuj
go, to jest najlepszy sposob;p załóz obcisła czarna bluzeczke w serek do tego ładne kolczyki+ naszyjniczek i kazdy wyglada SUPER :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wredniak
dobrze ubrany biust w odpowiedni rozmiarowo stanik ;) jaki by nie był duży czy mały zawsze będzie super wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgcfdx nawraca
75D to średni biust na babce o sporej klacie ,nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zapięty zaraz na pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×