Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KATI2000

SAMOOPALACZE A CIĄŻA!!!

Polecane posty

Gość KATI2000

Napiszcie prosze, czy można używać samoopalaczy lub kremów koloryzujących skórę, będąc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalzezy jakich i jak czesto, generalnie nic ci sie nei stanie ani dziecku po samoopalaczu, ale skora roznie reaguje w ciazy na takie kremy i trzeba dobrac sobie odpowiedni lagodny krem :/ ja podczas cholestazy na swedzenie uzywalam kremu koloryzujacego Ziaja i Sopot i tylko to mnie ratowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod wpływem działania hormonów ciązowych sóra w ciąży może zabarwić się nierównomiernie-ja po takim zabiegu zrobiłam sie łaciata i więcej nie próbowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///retka///
generalnie samoopalacz nie szkodzi - dziala na powierzchni skory, nie wnika w glab. jedyne co, to ze moze w ciazy podraznic skore, to wiadomo - trzeba przestac uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli by samoopalacze nie mialy pozytywny wpływ to i inne kremy też i nie robiono by specjalnych kremow dla ciężarnych-kobitki to sama chemia wiec jak moze nie przenikac do organizmu. jest ratunek bo ogladalam ostatnio na tvn o specyfikach dla kobiet w ciazy i mowili ze sa specjalne preparaty koloryzujace dla cieżarnych-proponuje zapytać w aptece. i własnieprzeczytałam dodatkowo wypowiedź lekarza który zabrania samoopalaczy na cale ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×