Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beaatkaaaa

wózek x lander

Polecane posty

Gość beaatkaaaa

Czy któraś z Was ma ten wózek? Jesteście z niego zadowolone? Właśnie przymieżam sie do jego kupna i chciałabym poznać Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam kupic , ale po obejrzeniu stwierdziałam ze ma bardzo małą gondolkę i nie długa nacieszysz sie nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach napiasc
zapodaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
co do za ma.łej gondolki to myślę że i tak dziecka długo się w niej nie wozi...więc nie ma co za bardzo na to zwracać uwagi. Natomiast zwracać koniecznie należy uwagę na to czy daszek przy składaniu nie wydaje głośnych dzwięków bo nie ma nic gorszego niż jak dziecko zaśnie i my chcemu je wyciągnąć i jak skłddamy taką trzaskającą budką wtedy na bank się obudzi i będzie baaardzo złe i patrz też na to czy zmieści ci się do samochodu ,i boże zachowaj jasne kolory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wie czy wielkośc gondoli nie jest bez znaczenia... moja mała urodziała sie w październiki i w środku zimy nie chciałabym jej przekładać do spacerówki bo w gondoli sie nie mieści... widziałam ten wózek na żywo i wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam x-landera Xa,co prawda jeszcze go nie uzywam ale stoi w domu i powiem że gondola ma standardowe wymiary...takie gondolki po prostu sie teraz produkuje.Gondola jest taka sama jak w mutsy ,quinny i innych tego typu wózkach i faktycznie gondolki nie są za duże:( Ja rodzę na wiosne więc mój synus troche pojeździ ale wiem że moze to byc problem u dzieka zimowego które trzeba grubiej ubrac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam x-landera Xa,co prawda jeszcze go nie uzywam ale stoi w domu i powiem że gondola ma standardowe wymiary...takie gondolki po prostu sie teraz produkuje.Gondola jest taka sama jak w mutsy ,quinny i innych tego typu wózkach i faktycznie gondolki nie są za duże:( Ja rodzę na wiosne więc mój synus troche pojeździ ale wiem że moze to byc problem u dzieka zimowego które trzeba grubiej ubrac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
ale znowu w zimie te spacery chyba nie sa za częste a w marcu czy kwietniu załorzę się że dziecko nie będzie chciało leżeć w gondoli.Wiem co mówię bo mam 2 synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze się z tym że wielkośc gondoli jest bez znaczenia. Przecież o to chodzi by naszemu dziecko było wygodnie a nie czuło się jak konserwa :) bieście pod uwage że np w zime to sporo dojdzie-gruby kombinezon i koc. Lepiej kupić większą gondole a nie siedzieć mieisąc w domu i czekać na wiosne aż dziecko będzie gotowe na spacerówke :P Ja tam lubie chodzić z dizeckiem codizennie na długie spacery .Jak leje albo jest duża minusówka to siedizmy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy x ladera trójkołowca i powiem szczerze, że nie jestem zadowolona - jeśli chodzi o gondolę to po bokach wytarł się materiał, a dodam, że gondoli używaliśmy niecałe 3 miesiące, jeśli chodzi o spacerówkę to oparcia nie można ustawić w sposób by dziecko siedziało zupełnie prosto - ostatnia pozycja jest nadal półleżąca - moje dziecko sięę denerwuje i cały czas się prostuje, a gdy się zmęczy (nie ma oparcia to płacze) i samo podnoszenie oparcia jest beznadziejne - jakieś dwa paski:( dla mnie wadą jest również to, że rączka się nie przekłada, dziecko cały czas jedzie tyłem do Ciebie, a gdy wieje wiatr lub świeci słońce coś takiego bardzo by się przydało, aha dodatki - parasolka - kompletnie nie zdaje egzaminu........poza tym jeździ się super, koło jest skrętne, wózek prowadzi się lekko, ma fajną torbę (oczywiście to jest dodatkowy zakup), ma świetne kolory i prezentuje się naprawdę fajnie ogólnie nie polecam, my właśnie zastanawiamy się nad zmianą wózka, a synek ma niecałe 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam x landera x1 i jestem super zadowolona, a mam porównanie do innych wózków, moja Maja z tego nie chce wychodzić, bo jest wygodny i obszerny dla dziecka. Nie zauważyłam żadnego problemu z oparciem, a prowadzi się super. Nie czuć nierównych chodników, wózek sam jedzie. A co do gondolki to fakt trochę mała ale Maja jak miała 5 miesięcy to już na spacerze o leżeniu nie było mowy, bo się nudziła i chciała oglądać świat. Więc większość spacerków wtedy spędzałyśmy w foteliku samochodowym zamontowanym na stelaż a potem szybko zamieniłam na spacerówkę, Maja była przeszczęsliwa. Nie mam też problemów z tym że dziecko siedzi tyłem do mnie. Ja generalnie jestem super zadowolona i dla następnego dzieciątka też na bank będzie x lander:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam nad x-landerem xt i jedyne co mi sie w nim nie podoba to wąski podnóżek a tak to same plusy:) Jeszcze ładniejszy jest maclaren mx3 ale ten to ma dopiero mikroskopijna gondolę!! http://www.bobowozki.pl/product_info.php?manufacturers_id=8&products_id=881 popatrz sobie na ceny x-landerów na tej stronie, wydaje mi sie że jest taniej niz na tej co ty podałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam XA i jestem bardzo zadowolona, no z małym minusem - trzęsie straszecznie na wertepach ale ogólnie polecam gondola faktycznie mała, ale moja Hania się mieści a w kwietniu przeprowadzka do spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×