Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunek

antykoncepcja po porodzie

Polecane posty

mam pytanie jak zabezpieczacie się przed nieplanowaną ciążą po porodzie, lekarka poleciła mi plastry. macie jakieś doświadczenie z tą met. antykoncepcji? czy nie ma potem problemu przy starankach o nastepną dzidzie? nie karmie piersią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie karmisz piersią,musisz poczekać do pierwszej miesiączki po porodzie i możesz brać obojętne które tabletki,bądź używać plastrów,to zależy tylko od Ciebie i od tego,jak zareaguje na nie Twój organizm.Nie ma reguły co do tego,który środek najlepszy,bo sądzę,ze jak wiele kobitek,będziesz musiała sama metodą prób i błędów dojść do tego,na które tabletki czy plastry najlepiej zareaguje twój organizm.Wiesz,to co dobre dla jednej,nie działa dobrze na inną itd.Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed staraniami o dzidzie brałam tabl. i niestety nie mogę do tej formy antyk. wrócić z powodu pękających naczyń kończyn dolnych:( mam nadzieję że te plastry będą ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja nie karmie miałam już 2 bardzo bolesne miesiączki, gin poleciła te plastry, ze wlasnie sprawiaja ze krwawienia sa mniej obfite i bolesne. boje sie tylko zeby potem nie bylo problemu z zajsciem w ciąze, na razie nie planuje ale berdzo chcialabym miec kiedys 2dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo,nie można stosować plastrów podczas karmienia piersią.Jedynie bodajże Cerazette tj.minipigułka,jednoskładnikowa,która nie wpływa na karmienie piersią.Używałam plastrów,powiem jedno,to wszystko działa podobnie.Plastry jedynie mniej szkodzą wątrobie,ponieważ hormony wchłaniają się bezpośrednio do krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek
A co w ogole myslicie dziewczyny o antykoncepcji bez hormonów ? Która z Was sie na takie coś pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy konkretnie chodzi Tobie o ta metode http://caya.info.pl/ ale tutaj własnie nie ma mowy o hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o antykoncepcję bez hormonów to ja taką stosuję :) Nie chcę się truć. Kupiłam komputer cyklu - cyclotest i stosuję metodę objawowo-termiczną. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie biorę hormonów. Mam femcap - kapturek naszyjkowy. Dodatkowo używam jeszcze contragelu - żelu plemnikobójczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam obejrzeć sobie ten filmik i zastanowic sie moze nad takim sposobem antykoncepcji http://caya.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o zakupie komputera cyklu, ale niestety są strasznie drogie :( są może jakieś zamienniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzałaś na cyclotest? On nie jest taki drogi bo kosztuje niecałe 700zł. Jeśli chodzi o zamienniki masz też testery na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie. Zainteresował mnie ten cyclotest, bo cena rzeczywiście jest niewygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde powiem Wam ze warto spróbowac jeszcze czegoś jeszcze a mianowicie Diafragma Caya, ktory jest środkiem antykoncepcyjnym przeznaczonym dla wszystkich kobiet, które w sposób naturalny i bezpieczny chcą się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o spirali, zastrzykach, wkładkach(ponoć można kupić za niecałe 40 zł w aptece miesięczne). Jestem po pierwszej miesiączce i zastanawiam się nad metodą antykoncepcji. Do tej pory nie stosowałam niczego. Byłabym wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Caya jest do kupienia w aptece czy trzeba iśc po recepte do ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moim zdaniem takie doskonałe rozwiazanie jesli chodzi o Caya tez dla młodych kobiet. Moze wlasnie i one bedą mogły miec łatwiej i nie bedą musiały siegać po srodki hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama teraz tez własnie na powaznie zastanawiam sie nad taka formą antykoncepcji http://caya.info.pl/ Zwłaszcza ze coraz wiecej sie na jej temat teraz mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie dlatego moze taka forma antykoncepcji jak Caya bedzie tutaj dobrym wyjsciem. Uwazam ze nie ma nic lepszego, jesli nie chcemy antykoncepcji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zerknąć też tutaj http://caya.info.pl/ Sama sie przekonasz własnie jakie ta metoda daje pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna spróbowac jeszcze czegoś jeszcze a mianowicie Diafragma Caya, ktory jest środkiem antykoncepcyjnym przeznaczonym dla wszystkich kobiet, które w sposób naturalny i bezpieczny chcą się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mysle ze naprawde kazda z nas która nie chce już wiecej przyjmowac hormonów powinnas sie powaznie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie bardzo ciekawy i na pewno pomocny filmik który pomoze Wam też wybrać moze odpowiedni sposob antykoncepcji http://caya.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolasek, na ile zakłada się taka wkładkę i czy robi to lekarz czy samemu? Przepraszam za te pytania, ale bardzo mnie ta metoda zainteresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to teraz jest własnie najlepsza metoda http://caya.info.pl/ Spokojnie własnie polecam równiez wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam wyżej już wspomniany cyclotest, tylko że nową wersję - myway. Ma znacznie więcej funkcji, co jest dużym plusem i nie jest aż tak strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrruśka2222
Mój ginekolog mówił mi teraz o wkładce hormonalnej Levosert i chyba to jest własnie bardzo dobre rozwiązanie po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalojallna
Polecam Wam dziewczyny antykoncepcje Diafragma Caya, która jest nowo opracowanym, mechanicznym środkiem antykoncepcyjnym. Ja też mam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×