Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

plexi lala

Sposoby na przyśpieszenie metabolizmu

Polecane posty

Gość gość
Działa na mnie najlepiej Foreverslim. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam Foreverslim każdej osobie która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Raczej zawsze patrzyłam z dystansem na różne suplementy odchudzające ale ostatnio się skusiłam na TillSlim i sobie chwalę. Oczywiście takie tabletki trzeba traktować jedynie jako wsparcie – suplement, a nie jako preparat który załatwi sprawę odchudzania za człowieka. Poza preparatem zmieniłam też dietę, zaczęłam ćwiczyć i mogę się pochwalić 10 kg mniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjajamajo
Ja mam ciągłe problemy z metabolizmem, raz jest zwiekszony i organizm jest na obrotach, a raz zwalnia i nabieram wtedy wody na przykład. Widziałem w każdym razie taką nowość na lepszą wydajność metaboliczną, citrosept slim, kupiłem na próbę - zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srodki na przyspieszenie przemiany materii zapewnia tylko i wylacznie dochod producentowi i sprzedawcy. Jedz normalnie, trzy razy dziennie, wstawaj od stolu z lekkim niedosytem, ruszaj sie. duzo sie ruszaj. Wynagradzaj sie dobra ksiazka, spacerem ale nigdy jedzeniem. Trywialnie mowiac, przestan zrec, a zacznij jesc. Pamietaj, ze chec i ciagle jedzenie uzaleznia, po pewnym czasie potrzebujesz wiecej i wiecej i tyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jednym z najlepszych sposóbów wspomagania odchudzania jest Slimunox, ja długo nie mogłam schudnąć, aż do czasu gdy zastosowałam te tabletki.Skuteczność ich stosowania jest na prawde spora 11 kg tyle udało mi się na nich schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
Na poprwę przemiany materii polecam herbatkę ziołową figu activ ze strony zdrowienaplus.com albo aloes do picia z miodem również z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na mnie super działanie ma african mango od vital progres, nie tylko przyspiesza metabolizm ale też wspomaga spalanie tłuszczu, polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasdlaciebie

Cześć,

zapraszam Was na nowe forum poświęcone ekstremalnemu zrzucaniu wagi ;)

Forum jest darmowe i wolne od opłat

Zarejestrować się może każdy kto interesuje się tematyką odchudzania

Można prowadzić swój dziennik odchudzania

Forum opiera się na zasadzie grupy wsparcia

Każdy Użytkownik może dodać swoją wagę i cel jaki chce osiągnąć istnieje możliwość komentowania postępów innych odchudzających się dodawania swoich diet i ćwiczeń

oto link:

http://www.ekstremalne-odchudzanie.oxn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi w tym pomaga slimberry (slimberrysklep.pl).  Skutecznie walczy z nadwagą i przyspiesza metabolizm, super produkt 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Jeśli chodzi o podkręcenie metabolizmu to głównie zwiększenie spożycia białek powyżej 2g/kg masy ciała.

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić 🙂  Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Na mnie działa slimberry ze sklepu: https://slimberrysklep.pl/ 
Stabilizuje metabolizm i prawidłową masę ciała. Stosuję od 1,5 miesiąca, waga spada a ja czuję się świetnie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Na przyspieszenie metabolizmu polecam slimberry. Sama stosuję go od 6 tygodni i czuję znaczną różnicę. Schudłam już prawie 6 kg.  

https://slimberrysklep.pl/link do oficjalnego sklepu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derka

Optymalne działanie na Twoje kilogramy to tylko dobry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja używam Fast Burn jest bardzo dobry do tego dobra dieta i ruch a efekty są rewelacyjne tu można sobie poczytać na ten temat https://nplink.net/b0nbfn21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×