Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

w kwietniu będe miała hsg-słyszałam ,że jest to bolesny zabieg! Czy któraś z Was miała hsg i czy było to bolesne? proszę o opinie. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI -BĘDE MIAŁO ROBIONE TE BADANIE PRZED IN-VITRO nasłuchałam się róznych opini ale widzę ,że nie musi to być wcale takie straszne...! dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem -,że wiele kobiet przesadza ale jak czlowiek się nasłucha to ma straszne myśli! ale jeśli odczucie przy hsg porównywane jest do mocniejszejszych "boleści" przy miesiączce to jest ok.:)! zreszta w klinice invimed w której się lecze informowano mnie ,że to bardziej dziwne uczucie niż ból-i tak musiałam się upewnić! DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam hsg robione przed inseminacją. Ogólnie średnio przyjemne badanie, ale da się przeżyć. Nie jest tak źle jak to niektóre dziewczyny piszą. W niektórych szpitalach dają znieczulenie. Ja miałam robione bez i był tylko jeden moment dość bolesny. Później jeszcze dość mocno bolało jak wstałam z rentgena, a po wyjściu z pokoju musiałam chwilkę posiedzieć na korytarzu i poczekać, aż przejdzie. Później przez 4 dni miałam krwawienie. Ogólnie wszystko jest do przeżycia, szczególnie jak wiemy w jakim szczytnym celu się cierpi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×