Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkanna

Zone Reality - Crime Stories

Polecane posty

Gość arkanna

oglądał ktoś? ja osobiście jeszcze nie, ale mnie koleżanka namawia, że super i w ten czwartek (21:00) chyba się skuszę. podobno seria zrobiła w UK furorę, bo w żaden sposób nie jest reżyserowany - pokazuje (jak całe zone reality) przypadkowo nagrane materiały. crime stories opowiada podobno o historiach które się przydarzyły zwykłym ludziom, strasznych albo i śmiesznych. ciekawa jestem bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahkim
Ja niestety nie oglądałem tego programu, ale z pewnością zerknę w najbliższy czwartek. Widziałem natomiast parę innych na tym kanale. I tak np. serial o prawdziwej Rosji, to prawdziwy odjazd. Myślę, że takie programy mają bardzo szeroką widownię bo... są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atke_atke
jakiś czas temu oglądałam RZ nałogowo a potem mi wyleciało z głowy :P nie wiedziałam że coś nowego sie tam pojawiło, muszę obejrzeć pojutrze w takim razie - zobaczymy co to jest - jestem bardzo ciekawa, bo ich programy zawsze były na wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuupu
A ja bardzo rzadko oglądam programy z kablówki. Zdecydowana większość to powtórki powtórek. A jak wypada na tym tle Zone Reality ze swoim "za kulisami zbrodni"? Weźcie prześledźcie sobie program np. TVN Turbo, oczywiście w okresie tygodniowym. Toż to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xelleon
Zdrada też jest fajna - szczególnie końcówki. Ale ogólnie to najbardziej lubię crime stories...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiniatko
to kiedy te historie kryminalne na zone reality? w czwartek? to musze oglądać :) uwielbiam wszystkie kryminalno zagadkowe seriale od dzieciństwa :) a wiadomo że zone reality niezłe programy nadaje - żadnej ściemy, wszystko prawdziwe i nie reżyserowane. mucha nie siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmibaby
dzisiaj o 21 będą crime stories, ciekawe co dadzą. a zdrada jest super. cheaters rulez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killhim
Oglądam właśnie i muszę powiedzieć, że ten program robi niesamowite wrażenie. Dzisiaj jest o serynych mordercach. Chyba but go zgubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1ka19
no, but, śmieszne że w sa wiadomo bylo że do tego a tego stanu tylko jedna pare takich butów wyexportowano. ramirez miał plan no ale się mu nie udało. i dobrze, jednego mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killhim
Dokładnie. Co się tyczy butów, to do LA przyszła tylko jedna para, ale nie było wiadomo kto ją kupił. Fajnie, że Zone Reality takie seriale pokazuje. Ach, ta Ameryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka11
do tej pory nałogowo oglądałam "fale zbrodni", ale teraz na równi z nią stoi własnie "za kulisami zbrodni" - normalnie rewelacyjny serial, zaskakuje bardziej niż jakikolwiek inny serial kryminalny. robi wrażenie, a zone reality trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCIA
To ile jest tych fal zbrodni? :-) Tak na poważnie to, nie wiem czy Zone Reality nie powinna wystąpić o wpływy z abonamentu. Tyle się słyszy o serialach kryminalnych tej stacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka11
"fal zbrodni" jest 5 serii w tej chwili ;P (dobra "ę" mi nie wskoczyło, zdarza się ;)) a tyle sie słyszy o serialach na zone reality pewnie dlatego, że jak już człowiek raz obejrzy to potem chce jeszcze i jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleria
He,he z tymi wpływami z abonamentu to dobre. Moim zdaniem należałoby w ogóle zlikwidować ten abonament. I wtedy by się okazało, że TVP zaraz by zamknięto. Dzisiaj czytam, że TVP dostało 600 mln z abonamentu. A jak trzeba było wykupić prawa do transmisji Euro `08 to nie było kasy. Zone Reality chyba nie ma żadnych wpływów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
sssuupeeer jest zone reality. szczegolnie program Zdrada, Parco Pi, Detektywi z szostym zmyslem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikama
ja sobię lubie pooglądać zone reality (a mama zone romantica, ale jej pilota zabieram :P) i faktycznie te crime stories całkiem niezłe. odcinek z ramirezem bombowy. ciekawe jaki bedzie następny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsio
No tak, to problem wielki macie. Jeden telewizor to nie jest dobre rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Tym bardziej, że idzie Euro`08. Szczęście, że Zone Reality robi bodaj raz w tygodniu powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikama
a co cie tak naszło z tym jednym telewizorem? mamy tyle ile chcemy i jakoś wielkich problemów nam to nie sprawia. a powtórki są na każdym kanale, na zone romantice też :P a euro jakoś u mnie w domu nikogo nie kręci. a wracając do crime stories to ciekawe, o kim dzisiaj będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steruss
wczoraj było zbrodniarzach z florydy - czyhali na młode dziewczyny. masakra. i pomyśleć że u nas to samo się dzieje, tylko się o tym głośno nie mówi. więcej powinno być takich programów jak te crime stories, jakby nagłaśniali w taki sposób takie sprawy, to może ludzie by bardziej uważali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostit
A kiedy powtórki lecą jakieś? Bo się zgapiłem w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adninistrator
Wejdź sobie na stronę Zone w necie; wszystko jest tam napisane wystarczy zerknąć, a nie ciągle na łatwiznę, nawet się gogli uruchomić nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suvac
w środę o 22 jest powtórka odcinka z zeszłego tygodnia, a w czwartek o 21 - kolejny odcinek. wciąga :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gothard
mnie kumpel powiedział o tym serialu. nie wiem jak wcześniejsze odcinki ale ostatni z zeszłego czwartku powalił mnie dosłownie. nie można się oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×