Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska...25

pytanie do facetów

Polecane posty

Gość płaska...25

czy bardzo wam przeszkadza, jesli dziewczyna okazuje sie totalna deska, praktycznie zero biustu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
no tak, al jesli naprawde nie ma tqam prawie nic i szanse na to, ze jeszcze jej piersi urosna sa zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się podoba
Tyłeczek. jak u Jennifer Lopez heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
ale ma za to dośc dużego członka i obfite jądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
ale podszy, naprawde nie macie co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
prosze o odp normalnych facetów, lub normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz_z
Zawsze możesz się wykazać fantazją , zaangażowaniem itd... zamiast pytać na forum idź na miasto poznaj kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
ja tez tak mysle, coz zycie mnie nie obdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
ale ja mam faceta, co prawda jeszcze nic nie robilismy, boje sie , ze jak mnie zobaczy to nie bedzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A sutki chociaż masz
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
a mozesz sie nie nabijac, moze dla mnie to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz_z
E tam widział co bierze... Duże piersi to raczej trundo ukryć. Jeśli noszisz staniki powiększające to może się zdziwć , w innym wypadku nie będzie niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że i tak faceci się właśnie za tyłkiem kobiet oglądają :) Zresztą on jest bezpośrednio związany z rozkoszą (bez innych kontekstów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Twój chłopak widzi piersi przez bluzkę ? :) no chyba że nosisz staniczki z duuzą ilością gąbki to może się troszkę zaskoczyć. Ale nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A sutki chociaż masz
Nie nabijam się, sama napisalaś, że nie masz tam nic. Sorry 🖐️ Nie martw się tym. Nie kocha sie tylko ciała i za ciało. Dla mnie to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje tez możliwość operacji, jak DODA hehe:):):) Nie no, na serio, to faceci przykładaj wage do biustu. ale nie którym to nie przeszkadza, zależy od gustu:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
własnie nosze raczej staniki powiekszające, w staniku to nawet juz mnie widział, ale wtedy mam tak o rozmiar wieksze i takie okrąglutkie, a bez stanikia porównując, to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
dp porzucony, powiem Ci ze z checia pozbyłabym sie tego kompleksu, ale nie wiem czy za taka cene, jaka jest operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat to chyba prowokacja. I "desce" dziś się nudzi, bawiąc się z internautami. To nałogowa internautka. Przypadek podręcznikowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
kuźwa, a dlaczego prowokacja? serio to dla mnie problem i to nie od dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
szkoda, ze tak mało tu facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Bo jest pewna internautka (o nicku \"jestem deską i przegrałam życie\"), która robi sobie jaja z takich tematów. A w temacie. Kiedyś przy okazji takiego topiku, pomyślałem sobie o wszystkich kobietach, które w życiu najbardziej mi się podobały. Większosc miała małe lub bardzo małe piersi. U niektórych dopiero po jakimś czasie to się dostrzegło. Kwestia hierarchi. Twarz- oczy-pupa-sylwetka. ps: dziwię się ze w tym wieku jeszcze tak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
pomyliłes sie , bo ja nie jestem tamtą internautka widzisz dla mnie to problem, bo ja serio zupełnie płaska jestem, jak bym miała małe piersi to bym sie cieszyła, tyłek mam oki, ale dziwi mnie dlaczego mam tak mały biust skoro jakims chudzielcem nie jestem tylko normalna szczupła boje sie ze mojemu facetowi to sie nie spodoba, bo staniki zawsze mam powiekszajace, zeby było cokolwiek widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreissd
mam taki sam problem i boje sie jak moj facet zareaguje na moj widok, bo on mysli ze mam spore piersi a to tylko efekt powiekszajacych stanikow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"boje sie ze mojemu facetowi to sie nie spodoba" Twój facet to pewnie już na wstępie ocenił cię pod względem atrakcyjności seksualnej. I gdybyś mu się w tym temacie nie podobała, to woogóle nie byli byście razem. I fajny charakter by ci nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
ale staniki robia swoje, rozumiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska...25
kreissd, a tak bez stanika jaka masz różnie miedzy obwodem pod biustem, a obwodem biustu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe no na pewno sie chopak rozczaruje jak otworzy stanik a tam... cieniutko :D ale wszystko bedzie zalezalo od konkretnego przypadku *czyt. chlopaka) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×