Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kocica-

WIOSNA 2008 - style i trendy

Polecane posty

Z tego co do tej pory wyczytałam to będzie: -kolor (głównie żółty, kobaltowy, czarny i biały) -wzory -ołówki/wysoki stan -szerokie spodnie -falbanki, żaboty -hippie -safari -z butów koturny i słupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocico, ja też mam nowe Elle:-D I tam też to wyczytałam:) A tak na poważnie: cieszy mnie powrót do koloru, bo dość mam szaroburych workowatych, ewentualnie fioletowych ciuchów, bluzek bez talii, długich za tyłek, nie lubię takich fasonów, lubię styl folkowo-orientalny, hafty, kwiaty, dużo czerwonego i żółtego itd. Może w końcu nasze ulice zrobią się kolorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocico, ja też mam nowe Elle:-D I tam też to wyczytałam:) A tak na poważnie: cieszy mnie powrót do koloru, bo dość mam szaroburych workowatych, ewentualnie fioletowych ciuchów, bluzek bez talii, długich za tyłek, nie lubię takich fasonów, lubię styl folkowo-orientalny, hafty, kwiaty, dużo czerwonego i żółtego itd. Może w końcu nasze ulice zrobią się kolorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauro - mnie też cieszy kolor :D I ołówki - cud miód. Można się poczuć mega kobieco :) Teraz postawię na żółty!! Już poluję na torbę :D A ja nie mam Elle tylko Joy\'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×