Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anusszek

Żółte rurki.

Polecane posty

Gość Anusszek

Kupuję dziś żółte rurki, i zastanawiam się z czym je nosić? I jakie buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLICJA
ooo matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska wieś tańczy i śpiewa
z tymi żółtymi rurkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A olej te durne baby;) Zołte rurki mogą super wygladac ze zwyklym TShirtem;) W zyciu nie widzialam tak nudnego (pod wzgledem ubioru) kraju jak Polska. Trzeba szalec a nie byc szara mycha całe zycie:] Ja jak najbardziej polecam kolorki:] Jesli jestes mloda to tym bardziej! Wyrozniaj sie:] A inne niech beda całe zycie niezauwazalne, albo same klony ble. Złote rurki - Kicz Zólte- jak najbardziej, zwłascza jak masz perfekcyjna figure! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to z czym nosic? z wszystkim:D a JAAAA czatuję na fioletowe rurki:p jak już będzie bardzo ciepło to kto wieee.. może różowe?:p :classic_cool: Rurki rulez! :classic_cool: a gdzie je kupujesz..?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
fioletowy z zoltym fajnie wyglada i jest modny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam smaka na żółte z Housa;-) Tylko kaskę dostanę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zazdroszczę :) ja niestety nie mam figury do takich żółtych czy innych kolorowych rurek :) Miłego noszenia :D A w odpowiedzi do tematu : Moim zdaniem do żółtych rurek pasuje czarny, fioletowy, niebieski, szary , czasem zielony kolor :) jest dużo możliwości Z dodatków balerinki, szpilki, botki, ogromne torby, korale, kolczyki, grube bransolety - w podanych wyżej kolorach :) wszelkie paski itp. Czyli to co pasuje również do innych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się...jak ktoś się ładnie ubierze i kolorowo to odrazu wszyscy zżerają wzrokiem pfff... dlatego nie chce tu mieszkać ... wyprowadzę sie do Hiszpanii bo tam są wspaniali ludzie i swoją radość ukazują także poprzez ubiór ^^ tylko proszę mnie nie klonowac bo się zjedzie tam nietolerancyjnych Polaków na polowę Hiszpanii i znowu trzeba bedzie się wyprowadzać :D XD XD do żółtych rórek czarna tunika... mmmm i czerwone buciki na obcasiku ^^ albo czarne jak uważasz :D albo fioletowe. Wogóle fiolet by pasował i różowy http://www.tigerbeatmag.com/dailydish/wp-content/uploads/2007/06/rihanna.jpg piękne to ale ta bluzka mi się nie podoba :) i co? żółte rurki też są piękne ! a wy odrazu bleee... ^_^ Polacy trochę radości proszę ^^ nie bądźcie tacy naburmuszeni ciągle XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikkk.
ja noszę żółte rurki z fioletową bluża - najładniej wyglądają. ale i również ze zwykłymi bluzkami, byleby nie żółtymi, żeby nie wyglądać jak kaczątko. XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻE ZA BARDZO
kocham rurki!!!! po wyświechtanych na jedno kopyto dzwonach nadeszła wreszcie moda na rurki!!!!! strzelę sobie w kolorze fioletowym jak znajdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj żólte rurki to tylko krok do stylu Emo albo Punk.!.!.!. Zółte rurki proponuje z czarnymi dodatkami, Np, czarny dłuższy podkoszulek (bez wzorków) w talii jakis zolty pasek, buty czarne baletki, wogole kapitalne polaczenie zolty z czarnym, możesz poświrowac z zoltymi kolarami na czanym sweterku. Jezeli uwazasz ze masz klopoty z figura proponuje czarne szpile, najlepiej lakierkowane. Chcę ważyć 52 kg. Zajmij sie odchudzaniem a nie doradzaniem. W t-shircie to sie spi, albo chodzi biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gorzkiej czekolady
ile Ty masz lat, dziecko, co? emo, punk i żółte rurki? widziałaś kiedyś punka w ogóle? i jeszcze tekst o szpilach przy kłopotach z figurą... o matko;/ weź się już może nie odzywaj, bo jeszcze ktoś w Twoje bajki uwierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1) nie mow do mnie dziecko. Po2) wiem co mowie, i jezeli ktos chodziw kolorowych rukach i arrafatkach to tego zaklada rozowa bluze w gwaizdki i ma czarne ulizane wlosy jest wlasnie emo! Wlasnie tak czy co sie to podoba czy nie. po3) Znam sie na tym o czym pisze, :) przedewszytskim wiem co mowie, wiem co mysle, wiem jak sie ubierac a jak nie, wiec na prawde oszczedz tych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka czekolado
niestety ktoś ci powiedział kilka słów prawdy :O jak ktoś założy coś związanego z emo to jest emo? można powiedzieć , że się ubrał w stylu emo, ale to nie znaczy, ze od razu należy do tej kultury, i ten tekst o szpilkach... :O myślimy ze jestes dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlK
Mam żółte rurki:) Ale raczej najlpeiej je nosić w takie ciepłe i pogodne dni, oraz przez lato.W szare i smutne dzionki wyglądają takkk...Dziwnie:P Są one hitem teej wiosny i lata...Moje proponowane koloorki i zestawy too: -Żółte rurki i fioletowa bluza np. ze złotymi dodatkami, do tego gruba żółta barnsoleta, no i balerinki fioletowe, albo żółte...Torebka może być duuża lub mała w zależoności od twojego gustuu:)Nie ma co przesadzać z biżuterią. Jakieś kolczyki, wystarczą:) albo naszyjnik:)) -Można także ubrać żółte rurki do czarnej bluzki...A konkretnie tuniki...Wtedy możemy dodać dłuugi naszynik żółty...+Balerinki najlepiej jakieś czarne ze złotymi dodatkami:) -Rurki ubrać możemy doo Brązowej tuniki, tesh będzie fajniee, tylko uważaj musisz dobrać odpowiedni odcień aby nie wyglądać pzresadnie:) -Rurki do zielonego będą dobre...Ponieważ te kolory się dobrze zgrywają...Ale pamiętaj jeśli twoje rurki mają żywy odcień żółtego ubierz także jakiś żywy jasny odcień zielonego, Ale jesli przeciwnie, to ubierz się pod dobrany odcień. Hmmm...Torby do rurek powinny byc raczej duuże...Takie jakby wyraźiste...Małe nie podkreślą tego co masz na sobie:) Pamiętaj do tuniki wybieraj długie naszyniki, a kolczyki raczej wkręcane, a nie wiszące:) To jakiś t-shirtów możesz ubrać długie kolczyki, ale wtedy ubierz krótki łancuszek, albo wogóle... Pierścionki Nie do pzresady, wystarczy jeden albo 2... Barnsolety możesz założyć jako: -duużo pojedyńczych cienkich, Albo 2 grube... Buty baleriny dobre są do tunik oraz jakiś sportowych t-shirtów... Jednak eczołenka na obcasie ubierz także np. do eleganckiej tuniki:) Pamiętaj tesh że czasem możesz założyć jakąś ładna opaskę jeśli tylko lubisz:) Najlepiej cienką... Albo przypnij spinke zamiast opaski tesh bd dobrze! Paski to kwestia tego co ubierzesz do tuniki proponuje grubsze, albo podwójne cienkie, jednak do t-shirtów...Srednie, albo cienki:) Noo to na tyle... Miłego ubieraniaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzka czekolado.. haha widać sie znasz na modzie;) Czarne szpilki do rurek.. prosze cie. a poza tym czarna góra, zolte rurki, na dzien? bez jaj. Wieczor ok. Na lato albo bokserki, albo koszulki(niebieska na przyklad). Odchudzac sie nie musze;) mam zajebistą figurkę;) jedynie troche chce kilogramow zbic ale cwiczeniami;) Wiec zamknij buzie;D Bo zazdrosc przez ciebie przemawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olk
Hmm...Doda ma troche wyblakłe tee rurki:) Ale zgadzam się z tym t-shirtem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię rurek
nie lubię koloru żółtego wg mnie najlepiej będzie pasować długa, zakrywająca je spódnica :P ostatnio strasznie kiczowata ta moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfsfffef
asos i mango sprzedaja zolte rurki:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olk
Hmmm wsyztskie kolorki rurek są fajnee, tylko zależy jakie mają odcienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliiii
do chcę ważyć 52 kg - "Czarne szpilki do rurek.. prosze cie. a poza tym czarna góra, zolte rurki, na dzien? bez jaj. Wieczor ok. " - ej no bez przesady zobacz jak sie ślicznie wyglada w rurkach i butach na obcasach ! poprostu piękne długie zgrabne nogi z tego połączenia wychodzą :D sama sobie kupię buty na obcasikach do rurek (nawet malutki obcas świetnie wpływa na figurę) a czarna tunika i żółte rurki-co w tym złego??? lol ja tak normalnie na miasto w środku dnia wyszłam i kit :D na wieczór ? dlaczego? żeby nikt cię nie zauważył? :D:D:D nie bójmy się kolorów i odważnych połączen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereciara
Kurwa kłócicie sie, jakby była jedna jedyna metoda, jak sie ubierać. Niech sobie czekolada nosi swoje szpilki do rurek (tak na moje oko fajne połączenie, bo nogi sie wydłuzaaaaaaaaaaaaaaaaaaają), a ta co dąży do 52 kilo niech sobie nosi baleriny, niech jedna nosi tshirty, druga tuniki, a autorka niech popróbuje tego i tego, i jeszcze czego innego, i niech wybierze cos dla siebie Złoscicie sie, że jak sieinaczej ubierzecie, to was wysmiewaja, a same też wyśmiewacie, jak ktoś komponuje ubrania inaczej niz wy to uważacie za stosowne. Trochę wiecej tolerancji i luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereciara
ja rurek nie noszę w ogóle, bo mam chude nogi i gruby brzuch, wiec wyglądałabym jak jakis potwór; w ogóle nie lubie sie ubierac modnie, wolę klasycznie, bezjakichś sezonowych hitów, za to lubie sie bawić kolorami ale tak rozsądek by podpowiadał, że jak obcisłe rurki, to do tego raczej nie koszulka do pasa, tylko coś w okolice dupy no i trochę odstające od ciała (niekoniecznie luxny wór, ale też moze być); no a buty - zalezy, czy jesteś wysoka, czy niska; generalnie baleriny nie eksponują za dobrze sylwetki, tworzą kaczą nogę przez ten brak obcasa, ale jak lubisz, to noś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to wnerwia ze wszyscy teraz na ulicy chodza w zołtych rurkach i fioletowych bluzach, tunikach itp. doda na fotografii jest tak ubrana to zaraz wszyscy tak samo, kiedys ja byłam oryginalna, od lat nosiłam długie proste włosy a teraz co druga taka jest fkurwia mnie to ja a to stawiam na styl romantyczno-kobiecy , duzo fikusnych koronek to podstawa , jakies falbanki ostatnio kupiłam zwykła spodnice i doszyłam na dole gruba koronke na szczescie nie kazda jeszcze na ulicy wyglada tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×