Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwalala

wstydze sie powiedziec!

Polecane posty

Gość wstydliwalala

wlasnemu chlopakowi ze nigdy z nikim nie spalam ja mam 25 lat on 21 ale boje sie jak zareaguje ..ze moze mnie nie zrozumie wysmieje lub pomysli cos glupiego no bo w s umie dosc pozno zaczynam, wiem o tym ale ja go bardzo kocham i ciesze sie ze z tym poczekalam na niego tylko obawiam sie ze on nie podejdzie do tego jak ja co myslicie?P prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innakobitka
bo teraz wszyscy to robia przed 18-tka ale moim zdaniem nie maz sie co przejmowac jestes wyjatkowa bo czekalas z tym na kogos kogo kochasz a nie zrobilas tego tylko po to aby sie tego pzobyc jak wiekszosc wiek tutaj nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszyc sie bedzie
masz muodszego chuopaka? a co ma jego wiek do tego? -:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiem co ja bym w takiej sytuacji zrobił jakbyś nie powiedziała najpierw bym si emocno zdziwił potem usmiechnał raczej rzyczliwie a potem zgodziłbym si ez przedmówczyniami ze czułbym sie wyróżniony... no nie ma sie czego wstydzic raczej to powód do dumy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
ale sam piszesz ze bys sie zdziwil? ja sie wlasnie tego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
setebos ---> czyli lepiej powiedziec cyz moye nie mowic_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z nim, w czasie pieszczot, pocalunkow, delikatnie...z reszta to on powinien tak wlasnie o ciebie zadbac powiedz mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxxe
To mit, ze wiekszosc robi to przed 18stka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiłbym sie ze jeszcze istnieja takie kobiety jak ty ale sadze ze lepiej uprzedzic bo facet wtedy sie inaczej zachowa bedzie wiedział ze to twó jpierwszy raz i postara sie zebys potem nie miała nieciekawych wspomnień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panipanienka
czyli jednak sie dziwicie wcale sie autorce nie dziwie ze nie chce powiedziec bo wychodzi teraz ze to cos dziwnego jak nie chcesz to nie mow moze sie nie zorientuje a jak sie zorientuje to powiesz mu po fakcie o swoich obawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
teraz po czytaniu wypowiedzi panow to ja juz nie wiem..jednak sie dziwicie? ...nie chodzi o to czemu nie robilam tego wczesniej tylko o moj wiek tak? ze tak pozno? jestem zdolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłop XXL
Dziewucha jedna powiedz mu o tym, kazdy by sie cieszyl mając dziewice a nie przerobioną suke. Ja bym za taką oddał wszystko. Powiedz mu to zobaczysz jak sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja taką 25 letnią dziewcie ktora czekałaby na mnie to bym wciąz na rękach nosił :) dla mnie to by był naprawde wielki skarb taka \"czysta\" dziewczyna :) szczyć sie tym! a nie dołuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat i dziewica to chyba był bym zaskoczony i jeżeli miała bys byc moja przyszła żoną to bym cie dokładnie obserwował czy nie łapiesz na to męża.Chodzi o temerament seksualny czy czasami nie jeteś oziębła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
chłop XXl , _FIGO-FAGO_ -----> dziekuje wam za mile slowa..nawet sie wzruszylam czytajac wasze wypowiedzi:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxxe
A po co chcesz o tym mowic? Przy pierwszym seksie ludzie sa zazwyczaj skrepowani, nawet jak robili to z innymi partnerami setki razy, wiec Twoja ewentualna sztywnosc nie bedzie nikogo dziwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
jakis tam facet --> ale ja nie napisalam ze nie mam ochoty na seks mam i to sporą hehe:) ale z osoba ktora kocham a nie tak z byle kim.... tyle ze boje sie reakcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani panienka
axxxe ---> ale oznaki dziewictwa sa tez inne nie tylko sztywnosc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxxe
Nie sadze, aby 25 letnia kobieta miala jeszcze blone. Pewnie uzywala tamponow i robila inne rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani panienka
tampony? a coone maja do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxxe
Jak ktos uzywa tamponow, nie ma raczej blony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ... nie znam Cie i nie wiem jak tam jest z ta Twoja blona ale... dla mnie dziewictwo to nie tylko błona, co to za dziewica ktora np robila wczesniej loda czy tez dała sie wylizac.... a czy Ty bylas taka swieta do tego 25 roku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ... nie znam Cie i nie wiem jak tam jest z ta Twoja blona ale... dla mnie dziewictwo to nie tylko błona, co to za dziewica ktora np robila wczesniej loda czy tez dała sie wylizac.... a czy Ty bylas taka swieta do tego 25 roku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
np robila wczesniej loda czy tez dała sie wylizac.... tego nie robilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
np robila wczesniej loda czy tez dała sie wylizac.... tego nie robilam!zreszta jak sie nie odwazylam na seks to na to bardziej ze nie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
np robila wczesniej loda czy tez dała sie wylizac.... tego nie robilam!zreszta jak sie nie odwazylam na seks to na to bardziej ze nie:-P czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwalala
sorry za te powtorzenia ale internet mi szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
kazdy normalny chce miec taka dziewczyne wiec powinien siecieszyc a jak niebedzie to go olej! jakis facet---> to ze dziewczyna jest dziewica nie znaczy ze nie ma ochoty na seks...po prostu chce to zrobic z kims kogo kocha dlatego czeka...czasami takie maja niezly temperament;-P bo wyglodniale heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×