Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwalala

wstydze sie powiedziec!

Polecane posty

dziewczyny są dojrzałe do seksu w wieku około 19 lat i najczęściej w tym wieku zaczynaja życie seksualne Wiek 25 lat bez seksu to jest nie normalne cos a nia bo trudno wytrzymać kobiecie normalnie rozbudzonej chyba że jest oziębła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinka
W gruncie rzeczy Twój chłopak ma fajnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowa....
jakis tam facet ---> co ty piszesz!? to ze nie zrobila tego z jakims typkiem tylko czekala na wlasciwego to wg ciebie jest nienormalne? boze co z ciebie za prymityw?!!!! a poza tym napisala ze ma ochote wiec naucz sie najpierw czytac.....!wiec nie wypisuj tutaj idiotycznych tekstow typu ze jest oziebla! zal mi ciebie !! ale mnie wkurzyla twoja idiotyczna wypowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madison
Ja miałam 23 lata a On 27...tez sie balam, ze mnie wysmieje, a okazalo sie, ze on tez nigdy nie spal z zadna kobieta i bardzo sie ucieszyl, ze ja jestem dziewica. Teraz wszystko fajnie Nam sie uklada....Powiedz mu o tym! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki topiku ---> dziewczyno, nie sluchaj tych idiotycznych wypowiedzi ze jestes nienormalna ! wszystko z toba ok....jestes wspaniala dziewczyna zapewne...bo nie zrobilas tego pod wplywem chwili....chlopak jak bedzie normalny to sie ucieszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarencja
powiedz po angielsku, może nie zrozumie:) a jak usłyszy virgin to moze pomysli ze chodzi o zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×