Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszsza

pas poporodowy czy warto? opinie - doradźcie

Polecane posty

Gość czy taki pas
pomaga w zejściu się kości miednicy, jeśli używa się go szybko po porodzie? Ja nie używałam pasa i powiem, że pomimo szybkiego powrotu do płaskiego brzucha i wagi miednica nigdy nie wróciła w 100% do poprzednich wymiarów- różnica wynosi ok 1,5 cm. wiem, że w pierwszych dniach po porodzie miednica jest bardzo plastyczna... Tylko czy można się ściskać od samego początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuska168
uważam że warto..powiem tak po pierwszym porodzie normalnym położna mi doradziła żeby nie używać pasa do 6 tygodni bo można dostać krwotoku :-/ jako przestraszona pierworódka posłuchałam jej rady, z perspektywy czasu bardzo tego żałuje ...brzuch się nie schował. Teraz urodziłam następnego dzidziusia.Poród zakończony cięciem cesarskim (4 tygodnie po porodzie jestem ) i już po 2 tyg.oczywiście jak się wszystko ładnie zagoiło zaczęłam stosować pas..jeszcze nie widać efektów ale nie mam nic do stracenia ..lepiej nosić pas niż chodzić z brzuchem i wyglądać jak w 5 miesiącu ciąży :(...u jednych trwa to dłużej a u innych zaraz widać efekty, mam nadzieję że u mnie się sprawdzi :) pozdrawiam wszystkie załamane mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaStasia i Nikoli
Witam wszystkie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Stasia i Nikoli
Mam pytanie odnośnie pasa,a dokladniej chodzi o to czy któraś z mam używała pod pas kremu ujędrniającego? Bo nie wiem czy mozna.dodam ,że jestem po cc juz miesiąc i jest to moje drugie dziecko.Nie przytyłam w ciąży duzo bo zaledwie 12kg ,a sam dzidziuś ważył 4500g więc jedyne co pozostało mi w nadmiarze to skory na brzuchu która niestety nie wciąga sie tak jak po pierwszym porodzie sn.chociaz po pierwszym dziecku tez nadmiar został ale nie tak duży jak teraz poniewaz pierwsze dziecko tez urodziłam spore bo 4070g. Ale doszłam do siebie szybciej niz po tym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Stasia i Nikoli
I mam jeszcze jedno pytanie czy któraś z was zauważyła u siebie ściągnięcie się żeber po noszeniu takiego pasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie.mam pytanie czy taki pas na brzuch pomoze,jezeli minelo 4 lata od porodu metoda cc?zostal mi brzuch a cwiczenia i dieta nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc.mam pytanie,czy taki pas pomoze ns brzuch gdy minelo 4 lsta od cc?duzo cwicze i trzymam ostra diete i czekam tyle lat na efeky i brzuch zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mija 7 tydzień od narodzin Alana .w ciąży przytyłam 25 kg kiedy wróciłam do domu moja waga była o 10 kg mniejsza, Nie było mi dane karmić piersią a przez to brzuch dalej przypomina brzuch w 5 miesiącu ciąży tylko taki latajacy:) co robić? Czy pas wyszczuplający pomoże choć trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika10
Lepiej jeśli przejrzysz ofertę www.orirose.pl , tam zakupiłam swój pierwszy pas poporodowy i stale z niego korzystam. Minęło już kilka miesięcy od porodu a mój brzuszek powraca do normy. Dodam ,że jest bardzo przyjemny w noszeniu ,dlatego często mam go na sobie kiedy śpię, a to dodatkowo pomaga uformować sylwetkę sprzed ciąży, jest super dlatego polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaho
Jak czytam o tym, że samo karmienie albo krzatanina przy makuszku wystraczą tak mnie skręca ze śmiechu. Jeśli któreś wystarczyły to znaczy, że ma super geny. Pasy bardzo się przydają, po to właśnie je wymyślono. Jeśli Twój brzuch nie staje się płaski (a nie ukrywaniu wiele kobiet nawet przed ciążą nie ma płaskiego brzucha), to pas będzie przeciwdziałał efektowi grawitacji, który ściąga skórę i tkanki do dołu. W czasie ciąży na brzuchu zaczyna zbierać się tłuszcz - u wielu mam na skutek ubytku wagi poprzez sławetne pseudocudotwórcze karmienie i ową krzataninę komórki tłuszczowe się obkurczają, brzuch staje się płaski, ale nie ma tam mięśni. Gdy życie stanie się trochę mniej wyczerpujące brzuch zacznie odstawać to również naturalne, bo komórki tłuszczowe zaczną nabierać objętości. Dla tych, którym ćwiczenia nic nie dają - proszę się zastanowić czy robicie je dobrze. Ja też konanałam z wysiłku robiąc np. ponad 100 brzuszków w serii i nic to nie dawało. Działo się tak, bo robiłam ćwiczenia nieefektywne. Warto na początku zainwestować w ćwiczenia z fizjoterapeutą lub trenerem, dlatego, że chwila dobrze wykonywanych i efektywnych ćwiczeń jest lepsza niż 2 godziny potu i łez w towarzystwie internetowych lub gazetowych trenerów, którzy nie dają nam informacji zwrotnej i nie skorygują naszych błędów. Trzymam kciuki za wszystkie piękne panie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numer jeden wśród internetowych sklepów z bielizną wyszczuplającą jest Orirose. Kupuję tam wszystko począwszy od majtek a na body kończąc. Szybko są realizowane zamówienia a asortyment bardzo bogaty. Ofertę możesz przejrzeć na stronie pod adresem www.orirose.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pas Carriwell, faktycznie pomógł mi wrócić do formy po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem skóra tak się rozciągnie i pokryje rozstępami, że jedyne co może pomóc wizualnie to operacja plastyczna. Chirurg wycina skórę i tkankę tłuszczową w miejscach mało dostrzegalnych po zagojeniu. Robi jakby lifting brzucha. Kosztuje to pewnie parę tysięcy. A jeśli chodzi o ujedrnienie brzucha jeśli skóry nie jest za dużo - zestaw ćwiczeń o nazwie 6 Weidera będzie rozwiązaniem. Ja po ciąży nie miałam brzucha wcale. Ale bylam bardzo młoda i przed ciążą uprawiałam sport. Wróciłam do pełnej formy w ciągu max tygodnia, a raczej parę dni. Tylko krocze po nacięciu baaaardzo mi dokuczało, źle się goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 123
Zaczynam dzisiaj nosić pas. Zobaczymy jakie będą efekty :-) co do ćwiczeń, to wątpię, że pomogą one skórze. Ale podjełam wyzwanie i ćwiczę prawie codzień+balsam do tego wszystkiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnita34
Mi pas poporodowy bardzo pomógł. Zdecydowanie warto kupić. Polecam szczególnie salon medyczny Life+, gdzie mają bardzo szeroki wybór tego typu produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×