Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ze mna cos nie tak

to byl powod zerwania! uwierzycie?

Polecane posty

Gość do blondyna i nie tylko
a z drugiej str Wam samcom qwa nie można dogodzić, to taka laska powinna skoczyć z mostu jeśli słyszy, że jest nienormalna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wianek z kwiatami
a moim zdaniem kazdy facet taka chce ale nie kazdemu sie trafia i potem tacy tuta wypisuja glupoty ze dziewice po 23 sa nienormalne ale jakby sie puscila z byle kim wczesniej to juz normalna, rozumiem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się posram ze śmiechu
dziewica, wcale nie oznacza że może być dobrą życiową partnerką. Brak okazji, ochoty to powód niejednej cnoty, trzeba na głowę upaść by patrzeć na kobiete pod kątem dziewictwa, gówno w sumie znaczącego, niestety, przeceniacie kobitki ten kawałek błony, po prostu chłopakow koło dvpy latało to dziwactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się posram ze śmiechu
Brak odwagi okazji , ochoty, to powód niejednej cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
zgadzam sie ze bez sensu jest ocenianie kogos pod wzgledem dziewictwa bo to raczej kwestia wyboru...kazdego z nas kiedy i z kim chcemy to zrobic jak nie ma odp osoby to sie tego nie robi ...nie zawsze brak okazji czyni kogos cnotka...ja mialam takich okazji przed poznaniem mojego chlopaka sporo wierzcie mi ale nie zrobilam tego ....i nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku................
pewnie nigdy tego nie zrobie bo albo glupi facet sie trafia a ja nie mam ochoty zrobic tego z byle kim..chyba tylko jedna zostalam myslac ze trzeba do tego uczucia i tak bede czekac nie wiem ile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mnie spotkało
ale powiedział mi, że wyjezdża, nie chce sie wiązać i mnie zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×