Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JaTylkoPytam

Problem z niewiedzą...

Polecane posty

Gość JaTylkoPytam

Mam pytanie, odnośnie upławów po lactovaginalu, lub ewentualnie kolposkopii?? Albo z powodu nadżerki? Ale od poczatku, mój gin stwierdził, że mam duża nadżerkę i jest rzeczywiście spora ale jako, że nie dawała żadnych objawów to o niej nie wiedziałam. Miałam jak sie łatwo domyślić stan zapalny, dostałam gynalgin i na kolejnej wizycie, (wczoraj) zrobił mi cyt, i kolposkopie żeby określić zakres zmian. Okazało się, że ta moja ektopia powinna zostać usunięta, żebym nie musiała sie borykać z powracającymi infekcjami, ale w oczekiwaniu na wynik cyt mam brać lactovaginal. Dziś wzięłam pierwszą i mam bardzo obfite upławy, troszkę żółtawe i nie wiem czy to od nich, czy też od czegoś innego? Może któraś z was wie?? I jeszcze inne pytanie, czy któraś z was miała usuwaną ektopie laserem? Jeżeli tak to ile to kosztowało? Lekarz mi powiedział, że to nie jest zabieg refundowany i mam zapłacić 350 zł. Zastanawiam się czy mnie nie naciąga... Rany rozpisałam się, ale chciałam żeby wszystko było jasne, dzięki za ewentualna pomoc, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×