Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
feriste

SEKS A MIESIąCZKA

Polecane posty

Powiedzcie Panie, czy uprawiacie seks ze swoim partnerem, kiedy macie okres, a Panowie, czy kochacie się ze swoimi wybrankami, podczas ich miesiączki? Nie mam na myśli seksu oralnego, bo nawet ja sama czułabym się niepewnie, ale tradycyjny seks... Do tej pory intymny kontakt miałam z dwoma mężczyznami - jednemu z nich w ogóle nie przeszkadza/ło to, że mam/miałam okres, jednak drugi, jakby bał się/boi się mnie dotknąć... Dziwne. Strasznie jestem ciekawa Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę jutro odpisać
uwielbiam jak ma okres. kobieta w pełnej nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to ma większą chcicę podczas okresu wiec nie tylko tradycyjny seks ale i było lizanko Potem ogladłem siebie w lustrze ale było wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nawet oral nie jest przeszkoda oczywiscie wtedy gdy moja kobieta ma tampona w pipci :) a jesli chodzi o seks to kiedys w okres kochalismy sie jak w normalne dni, trzeby bylo tylko podkładac jakis recznik i tyle, no jedyny minus to taki ze nie idzie sie pozniej poprzytulac ani nic tylko trzeba zapierniczac sie umyć. a tak poza tym to podczas okresu moja dziewczyna ma wyjatkowy temperament, mega ochote na seks i te wieczne kurwiki w oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałem dodac ze juz teraz sie nie kochamy poniwaz ostatnio po seksie w okres zawsze byly jakies infekcje u mojej dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie w okres
ja lubie sie kochac w okres-lepsze nawilzenie i bardziej wrazliwa jestem. mojemu facetowi to nie przeszkadza. ba nawet lizanko bylo ale takie troszke -sama lechtaczke no i tuz przed seksem sie umylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka z dzbanka
Jak to mówią - "dobry koń i po błocie pójdzie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaaa
Ja mam w czasie okresu wieksza chcice niz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhh
sex podczas okresu lagodzi bole miesiaczkowe :) po 1 lepszy jest tez dla mezczyzn jesli nie boja sie krwi :P moza to robic bez gumki co jest o wiele przyjemniejsze dla nich jak i dla nas:) zalezy od myslenia niektorych to odstarsza innym nie przeszkadza :) pozatym jesli mowa o pazycjach gdzie partnerka jest na dole a partner na gorze to wystrczy podlozyc cos zeby nie ubrudzic poscieli ;) to wcale nie jest tak ze wszytsko jest we krwi.. zostaje tylko plama na reczniku bo wszytsko wycieka w dol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już myślałam że tylko ja
taka nienasycona. Nam to nie przeszkadza, kochamy się zawsze w czasie miesiączki bez gumki a tylko raz mój mężczyzna był wybabrany. Tylko trzeba się szybko wycofywać bo to wszystko potem wylatuje razem z krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie uważać w ostatnim dniu okresu bo można wpaść.Najlepiej w poz. misjonarskiej i podłożyc pod pupę pdpaske Potem ostroznie wyjmować żeby nie upaprać poscieli i ....do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już myślałam że tylko ja
dla nas to nie byłaby wpadka, bo staramy się od niedawna o potomstwo. Tyle, że nie mogłabym używać prezerwatyw przy miesiączce bałabym się że wtedy to dostane infekcji... może dlatego że mam uczulenie na latex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażasz sobie jakie to uczucie u faceta gdy myje po tym fiuta.Wiesz cały we krwi a nic nie boli i nie piecze :) Jak nie boisz się ciąży to spróbujcie wyczuć jejeczkowanie przy pomocy kalendarzyka małżeńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już myślałam że tylko ja
nie rozumiem po co. Robie sobie irygacje i ptaszek jest czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_kurde_przep.e_z_tym_nikie
planujecie dziecko to zapraszam tutaj: http://www.npr.prolife.pl/cykl.htm jeśli masz regularnie okres to pobrykajcie sobie do utraty tchu na 16 - 12 dni przed kolejnym okresem. Ciąża murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem co to ma do
tematu. Wiem skąd się biorą dzieci, jestem pod opieką super specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście lubię sex podczas okresu. Czuję większe niż zazwyczaj podniecenie. Zresztą widok męża, którym ma umazane nos i usta we krwi bardzo mię śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zuza się nazywam la la
hej a jak się bierze pigułki to w czasie okresu też się jest zabezpieczonym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zuza się nazywam la la
hej a jak się bierze pigułki to w czasie okresu też się jest zabezpieczonym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_kurde_przep.e_z_tym_nikie
a to ma że piszę Ci kiedy możesz się starać o dziecko. Bo widzę że cienka w tych sprawach jesteś skoro wierzysz jakiemuś facetowi że możesz zajść w ciąże w ostatnim dniu okresu. żeby kobieta nie znała swojego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie dziwne, że sie bał dotknąc. Niekótrzy faceci mdleją na widok krwi...inni rzygają........jeszczze innym wszystko jedno, aby w dziure włożyć. Każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już myślałam że tylko ja
ania_kurde_przep.e_z_tym_nikie... nie rozumiem o co Ci chodzi, napisałam tylko, że lubie kochać się ze swoim mężczyzną w czasie okresu! A to, że akurat zaczęliśmy starać się o dziecko nie oznacza iż mam się tylko seksić między 12 a 16 dniem cyklu. Robimy to kiedy mamy ochote. Wracając do Twojej wypowiedzi, to jeśli ktos ma nieregularny okres albo mu sie spóźnia to ryzyko zajścia w ciąże w ostatnim dniu @ istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
ja w czasie okresu jestm bardzo podniecona ale jednak moj maz nie kocha sie ze mna w czasie okresu po prosstu nie lubi a ja tego pragne..........:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
aby się tak mocno nie podniecać w czasie okresu, codzienie jem kanapki z kremem z wąsów z kota, i to mi pomaga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks a miesiączka A co to za marynarz , co po morzu czerwonym nie pływał !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały misio
bleeee moja mała to zawsze ma ochote nie tylko w czasie okresu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony monogamista
nie stanowi to dla mnie problemu z kochaną kobietą, jeśli jej się to podoba i ma ochotę to czemu nie. Gorzej gdyby miało dotyczyć kogoś kogo bym nie kochał- nie wyobrażam sobie takiej opcji, na szczęście to przeszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedne ziom troszke uczony
Mistrzu który pisze że jego kobieta ma chcice w czasie okresu odpowiem ci zwięźle - jest to nie możliwe poczytaj troche sobie i bedzesz wiedzał dlaczego ( a pozatym jak byś miał lizanko to bys na 100% zwymiotował) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrraaauuuuaaa
A ja tam mam za sobą seksik oralny z tamponem podczas okresu i pieszczoty ręką:) Było nieziemsko:D Ja zawsze podczas okresu mam ogromną ochotę na pieszczoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam większą chcice w okres. Mój facet tez lubi, bo jestem ponoć ciaśniejsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×