Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciało już nie te

PIERSI PO KARMIENIU

Polecane posty

Gość ciało już nie te

Cześc piszę bo może wy znacie jakieś rady na poprawienie wyglądu piersi po ciąży i karmieniu?Córeczkę karmiłam 4 miesiące,podczas karmienia miałam cyce jak balony,teraz jestem rok po porodzie,sporo schudłam i moje piersi wyglądają tragicznie.Skóra rozciągnięta a w środku pustka:(Zawsze były takie ładne i okrąglutkie a teraz nie mogę na nie patrzeć.Myślicie że jedynym sposobem jest przytycie albo operacja plastyczna??Załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez schudlam i tez mi zmalaly...ciesze sie ze nie wisza:O w zasadzie gdyby nie moj maz (lubi duze piersi) to nie widzialabym problemu,ale wiem ze on wolalby wieksze:O i troche mnie to irytuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciało już nie te
No mnie też to martwi ze nie mogę nic z nimi zrobić a sztucznych sobie wszczepić nie zamierzam:(I aż boję sie pomysleć jak będą wyglądać po drugim dziecku które chciałabym jeszcze mieć.Może są jakieś kremy ujędrniające biust które rzeczywiście choć trochę pomagają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki cycki cycki
u mnie cycki jak uszy jamnika. male, zwisajace, brak jedrnosci. tez nie wiem co z nimi zrobic :( szczerze mowiac to nie bylam swiadoma, ze az tk bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
to uroki bycia matką-piękne podziękowanie od natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie a na to rady nie ma
ja tez mialam zawsze jedre a teraz wisza po pas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zaraz po odstawieniu wyglądały beznadziejnie wiszące woreczki):o. Pół roku później już wyglądała jak przed ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×