Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna bogatego

chlopak powiedzial ze...

Polecane posty

Gość dziewczyna bogatego

po co mi studia zebym je rzucila i on mnie bedzie utrzymywal... mam dylemat...czy rzucic studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
rzuć, ale jesli jestes pewna, ze sie z toba ozeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza6754
Nie rzucaj studiów,dzisiaj chłopak mówi że będzie Cię utrzymywał,a jutro powie radź se sama...i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O a własny rozwój intelektualny.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a moj mi mowi wrecz przeciwnie-jakbym byla kura domowa to by sie ze mna nie spotykal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratulka
a jak cie rzuci to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagsg
Oczywiście że nie rzucać. Zawsze lepiej mieć zabezpieczenie w postaci wykształcenia (gdyby Cię kiedys, nawet po slubie zostawił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bogatego
jestesmy zareczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratulka
no i co z tego dzis jestes jutroi mozesz nei byc i co bedziesz na jego utrzymaniu a potem ci wypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie chciala siedziec tylko w domu , a zeby on mnie utrzymywał , ja wole sama na siebie zarabiac pomysl o tym co bys miala gdyby wasz związek sie skonczył ,absolutnie nic i byłabys od niego w pełni uzalezniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quid juris
Juz sam fakt, ze sie nad tym zastanawiasz o Tobie swiadczy :/ A potem sie ludzie dziwia skad sie biora "kobiety bluszcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitne Niebo26754
To że jesteście zaręczeni nie daje Ci gwarancji,że chłopak a nawet przyszły mąż Cię nie zostawi. Nie widzisz co się dzieje na świecie? Co drugi temat na tym forum jest o porzuconych dziewczynach,narzeczonych,żonach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sam fakt, że on Cię prosi o coś takiego, że zaproponował Ci taki układ, jest dla mnie dalece zastanawiające - nigdy w życiu bym na coś takiego nie poszła. Najpierw zadbaj o siebie, zabezpiecz swoją niezależność, a potem mu oddawaj całe swe "serducho i duszę" - wtedy już można, bo w razie czego odzyskasz je bez większego szwanku ;) A póki co kochaj i rób też swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bogatego
ona jest z tradycjnej polskiej rodziny w ktorym modelem jest to ze kobieta siedzi w domu i zajmuje sie obowiazkami domowymi a facet zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bogatego
on*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego, że jest z takiej rodziny? To wcale nie znaczy, że Wy macie ten schemat powielać - jedno nie wyklucza drugiego. Zresztą jesli facet za wszelką cenę chce, żeby u niego w związku było dokładnie tak samo jak u "mamusi i tatusia" to ja bym sie zstanawiała nad takim egzemplarzem ;) Związek tworzycie Wy, Wy go budujecie od odstaw, Wy ustalacie zasadny - niektóre mogą być podobne do tych, wyniesionych z domów rodzinnych, inne będą się różnić - tak powinno być jeśli Twój facet jest ok., to zrozumie i nie będzie Ci rzucał kłód pod nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitne Niebo26754
Pytanie więc brzmi:czy taka rola Ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bogactwem różnie
może być, krach na giełdzie i dvpa, bidulką możesz być, prędzej niż się tego spodziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienienienienie
absolutnie nie rzucaj studiów! mój mąż też tak gadał, ale nie zostawiłam studiów. Nie żałuję. Teraz razem prowadzimy przedsiębiorstwo i jesteśmy równi. NIe ma co dawać jakichkolwiek powodów do tego by facet kiedyś powiedział "to ja cię utrzymuję i masz robić co mówię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza6754
Teraz takie czasy,że bez studiów znaczysz niewiele...moja kuzynka nie skończyła,nawet ich nie zaczęła i teraz maluje od siedmiu lat bombki-dzień i noc żeby na chlebek zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bogatego
on jest przyzwyczajony ze mama mu zawsze uprala ugotowala posprzata i tego tez chyba bedzie wymagac odemnie sama nie wiem ja mam 19 lat a on 26 wlasnie teraz przejmuje firme po ojcu a firma generuje bardzo duze dochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beksa22
Kochana pamiętaj,to zawsze bedzie JEGO firma i JEGO pieniądze...Ty będziesz prosić o kieszonkowe,moze nie od razu ale przyjdzie taki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvirkaaaa
bierz pod uwagę(bo nie znasz przyszłości!) że może być i tak,..iż pewnego dnia Ty będziesz chciała jego rzucić ..i co wtedy??? za nic w świecie,dziewczyno, nie powinnaś rzucać szkoły..ale może Tobie to jest na rękę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rzucaj studiow! Nigdy nie wiesz jak sie potoczy Twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinxxx
oj widać, nic o świecie nie wiesz i jesteś dobry materiał do owinięcia wokół palca...widać taki twój los będzie, czyli klasycznej kury domowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×