Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona6

jak mam zniechecić do siebie faceta

Polecane posty

Gość zaniepokojona6

powiedziałam mu ze zakochałam się w kimś innym... dlatego nasz zwiazek nie ma dalej sensu. On był ździwiony bo chce walczyć. Walczy i walczy.... mam tego juz dośc, bo naprawde nie chce z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaray
ob.ciągnij mu z poł.ykiem po czy powedz, że ***tu imię*** ma o wiele smaczniejszą spermę, a nawet ***tu inne imię*** ma lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest jeden sposob - idź z nim do łóżka, podczas stosunku nuć pod nosem, smiej sie w najbardziej nieodpowiednim momencie, komentuj to co on robi, pytaj kiedy skonczy, mozesz poprosic, zeby włączyl telewizje itp.... po jego wytrysku powiedz, ze juz myslalas ze to nigdy sie nie skonczy... i powiedz, ze mialas do tej pory kilkudziesieciu facetów, z kazdym z nich dochodzilas juz za pierwszym razem, a z nim nic nie czulas i nie myslalas, ze kiedykolwiek trafisz na taką mameje... i ze cieszysz sie, ze juz wiecej nie bedziesz musiala udawac orgazmow, bo to męczące... powinno pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiadaj
mu o innych facetach. popros zeby Ci doradzał który lepszy. :p po kilku dniach nie będzie mógł na Ciebie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
komiczne Ty chyba jesteś z Wielkopolski... nigdzie indziej nie słyszałam określenia "mameja" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozumie powinien
daj mu wiekszy rozmiar prezerwatyw niz uzywa on sam, i powiedz, ze Twoj nowy takich wlasnie uzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza_rują_ca
hehehe to moj sprawdzony:)czaruj Go bądz milutka ale co chwile zmieniaj zdanie zapros Go gdzies by 2 godziny przed spotkaniem odwołac.Powiedz ze lubisz twardych facetów a nie takich co zachowują sie jak histerycy(powinien po tym rzadziej pisac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nigdzie indziej nie słyszałam określenia "mameja"" z mazowsza - moja rodzina tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej powiedz, że miałaś kontakty seksualne Arabami, było ich sporo, ale tak naprawdę nic dla ciebie nie znaczyły, bo i tak byłaś pijana, sukces gwarantowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien numer
jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to naprawdę działa na polskich facetów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×