Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lusisssssssssssssssss

Pytanie mam - co robic...?

Polecane posty

Gość lusisssssssssssssssss
dzieki, fajna dziewczyna z Ciebie:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna ...........
kobieto ..... zamieszka z tobą ..... bedzie mial plany..... oddasz mu sie wreszcie ....... a po pol roku możecie zmienić plany, ty lub on ...... jeśli on to dolączysz do grona zawiedzionych bo oddalaśmu tak cenną rzecz a on to olal, jeśli ty to nie da ci spokoju, że to zrobilaś bo moglaś zaczekać do ślubu itd przestańcie już robić z dupy ołtarz ofiarny seks jest dopelnieniem milości i ma dawać szczeście obojgu a nie być kartą przetargową .... ty mi coś to ja ci też, ty mi nie to figa z makiem "chce być pewna , że jestem tą jedyną" ...... możesz tylko wierzyć w to, że tak jest pewności nie bedziesz miala nigdy w ten sposób zostaniesz dziewicą konsekrowaną zamiast cieszyć sie życiem i seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luissssss
tu nie chodzi o robienie z d... oltarza. Wiem,ze w zyciu roznie sie uklada, nie zawsze wychodzi nam to co zaplanujemy, ale ja w tej wyjatkowej chwili jaka jest dla mnie pierwszy raz chce czuc, ze robie to z miloscia mojego zycia... niewazne co sie stanie za rok czy dwa... najlepiej to zaczac wspolzycie po slubie ale u mnie to odpada... nie potrafie zmienic swojego podejscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytamP
ty masz 25 on 28 i mówisz ze to dwa lata róznicy? A gdzie ty sie takiej matematyki uczyłas co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luissssss
przeczytaj topik jeszcze raz i sie wypowiadaj... gdzie ja tak napisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytamP
lusisssssssssssssssss 2 lata roznicy to sporo Proszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytamP
17:24 lusisssssssssssssssss 2 lata roznicy to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luissssss
buhaha przeczytaj cala strone a nie tylko jedną wypowiedz... naprawde latwo to zrozumiec:) dotyczylo to mnie, kaudi 27 i Arabidopsisa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×