Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati27

Fatalnie się czuję,potrzebuję rozgrzeszenia...

Polecane posty

Gość Pati27

Znamy się od kilku miesięcy, dobrze nam się rozmawia ze sobą, wspólne tematy, zainteresowania, dobrze się czujemy w swoim towarzystwie. I niestety wszystko przepadło w ciągu jednej nocy - poszliśmy ze sobą do łóżka, co gorsza nie byliśmy trzeźwi, ja pamiętam to jak przez mgłę, a rano poczułam taką pustkę straszną,zastanawiając się jak mogłam to tak spieprzyć, nie wiedząc czy mogę go teraz jeszcze przytulić, pocałować, czy okaże się, że tylko o seks mu chodziło przez ten cały czas i oczekuję zbyt wiele - czyli trochę uczucia... Strasznie mi źle...A teraz czekam jak idiotka zastanawiając się czy jeszcze zadzwoni... Nie wiem kiedy się z tego otrząsnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń czystej krwi arabskiej
jeżeli 27 w nicku to Twój wiek, a znaliście się kilka miesięcy, to normalne że sie idzie do łóżka. Co to za temat wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się wybiczowała
murzyńskimi penisami po twarzy oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak romeo i julia
Rozgrzeszam Cię ;)) pocieszające w tym jest to że będiesz wiedziała o co mu chodziło, to lepsze niż niepewność :)) Będzie oki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati27
Chodzi mi o to, że do tej pory nic między nami się nie wydarzyło, spotykaliśmy się na stopie koleżeńskiej, nie jesteśmy razem, zero jakiejkolwiek rozmowy o uczuciach, dobrze tak było i nagle takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati27
A teraz nie wiem co dalej będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy masz dostać okres
wtedy zaczniesz myślec co teraz:D gratulejszyn głupoty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po objawach porannych widze że facet był beznadziejny, trudno tyle czasu zmarnowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×