Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebijąca mama

Bicie dzieci...

Polecane posty

Gość niebijąca mama

Byłam dziś swiadkiem jak ojciec dzieci w wieku 10 i 4,5roku wrzeszczał na nie i dołował psychicznie.I na koniec(kiedy starałam sie go uspokoic)powiedział,że za chwilke(po moim wyjściu),zbije swoje dzieci paskiem:( Te dzieci strasznie sie go bały. Ten facet jest normalny,znam go od kilkunastu lat.Teraz jest na misji w Kosowie i przyjechał an chwilkę do domu(2tyg)i robi takie wyrzywki. To starszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz bylam w sklepie z tata i z boku stal facet, babka i 3 ich dzieci troche niegrzeczne te dzieciaki byly no ale mniejsza o to, troche biegaly po sklepiej i glosno byly i ten ojciec jak im nie przyrznal w plecy, jedno dziecko upadlo, drugie zaczelo plakac, normalnie patologia jakas moj ojciec stal wryty, nie wiedzial w ogole co zrobic ale nie chcial sie wtracac ja mysle ze facet nie wytrzymuje psychicznie i musi na dzieciakach odreagowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczescie w mojej
rodzinie odkad pamietam nikt nigdy nikogo nie bil i wszyscy sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebijąca mama
Ale chodzi o to,że ten gościu tez nigdy się tak nie zachowywał.tylko jak przyjeżdza teraz z tego Kosaowa,to robi takie cyrki.:( Tak bardzo szkoda mi tych dzieci i jego zony... Jak można bic swoje własne dzieci??? Ja rozumiem,kiedy jest klaps-bo dzieciak z nienacka wybiegnie na ulice i rodzic nie wytrzyma ciśnienia.Ale bić z premedytacja i z założeniem,że takie wychowanie jest super??? Jak tak można zyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyt
każdy żołnierz tworzyu patologiczną rodzinę, to chorzy płatni zabójcy przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebijąca mama
Chyba masz rację...:(:(:( Ale on taki nie był... Tylko dziś powiedział,że jego rodzice bili do 7kl.szkoły podst.-więc i on może bic swoje dzieci:(:(:( Normalnie smutne na maksa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty myslisz ze zolnierze to maja normalnie wszystko z glowa w porzadku? przeciez oni maja tak psychike zrabana ze glowa mala siedzi w kosowie, nie jedno zapewne widzial - na pewno to ma wplyw teraz na jego zachowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×