Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zamość młody

basta

Polecane posty

Gość zamość młody

jak mogą się z nami liczyć jak my sami nie mamy dla siebie szaconku.Każda grópa zawodowa potrafi w jakis spób się zgrać, tylko ph są wolnymi strzelcami,każdy z nas jest indywidualistą i stąd te problemy. jestem młodym pracownikiem, nie długo pracowałem w ŻT, ale od nowego roku pracuje w Żywiec Sprzedaz i Dystrybucja "pod skrzydłami starego rapidu" i jest całkiem inaczej, inne zasady sprzedaży i rozliczenia, inne podejście do sprzedającego i kupującego i całkiem inne promocje. z tą ofertą można walczyć, tylko dlaczego to się nie przekłada na wynagrodzenie.Każdy wie co robiła nasza GH, moło kto widział ich na sklepach(są wyjątki) a my niby od kwietnia mamy robić swoje punkty w pełnej obsłudze, ja musze zasówać za nich od stycznia , co się wiąże z brakiem życia osobistego i kto mi za to wynagrodzi (poza miłymi słowami naszej p. dyrektor , kto zna ten wie o czym mówie) Praca jest fajna ale biorąc pod uwage czas i poświęcenie staje się mało opłacalna, niestety! Ps. PH i kerowcy z zamościa zawsze macie tyle do powiedzenia ,ale was nie widać! Takl naprawde każdy boi się o swój tyłek bo nikt nie wie co będzie naprawde. POZDRAWIAM TYCH CO WIEŻĄ W SIEBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×