Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kobietki mam do was pytanie. 31-szego stycznia mialam ostatnia @. I do dnia dzisiejszego nic sie nie pojawilo. Zrobilam dwa testy ciazowe, ktore wyszly negatywnie. Dlatego poszlam na USG dopochwowe. I podczas tego badania pan doktor powiedzial ze zluszcza mi sie blona sluzowa i ze to moze swiadczyc o tym, ze albo dostane okres, albo macica przygotowuje sie do przyjecia wczesnej ciazy. Sama nie wiem co o tym myslec. Czy nie jest przez przypadek tak, ze jednak jak zluszcza sie blona sluzowa to jednak swiadczy to o zblizajacej sie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz cos bez sensu!!! bo jesli 31 stycznia miałas okres ! a teraz mamy 20 lutego - to jakiej długości ty masz cykle???15 dniowe??? że podejrzewasz ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna idiotka
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eseczka 123
Przepraszam za ten karygodny blad...Ostatnia @mialam 31 grudnia!!!!!A teraz mamy 21 lutego i nadal nic. Cykle mam 32 dniowe +-2 dni, wszystko w miare regularnie. I najbardziej interesuje mnie to, jak mam rozumiec diagnoze lekarza, ktory stwierdzil, ze zluszcza mi sie blona sluzowa i ze albo dostane @ albo jestem we wczesnej ciazy. Bo takie albo, albo nie wyjasnia mi w ogole calej sprawy. Wiec licze na to, ze moze ktos na tym forum wypowie sie na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eseczka 123
Przepraszam za ten karygodny blad...Ostatnia @mialam 31 grudnia!!!!!A teraz mamy 21 lutego i nadal nic. Cykle mam 32 dniowe +-2 dni, wszystko w miare regularnie. I najbardziej interesuje mnie to, jak mam rozumiec diagnoze lekarza, ktory stwierdzil, ze zluszcza mi sie blona sluzowa i ze albo dostane @ albo jestem we wczesnej ciazy. Bo takie albo, albo nie wyjasnia mi w ogole calej sprawy. Wiec licze na to, ze moze ktos na tym forum wypowie sie na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro lekarz
powiedział ci albo albo to co my duch święty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×