Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

my czekamy na domek juz poltorej roku ...tak bym chciala juz cos swojego urzadzac ....ehhhhhhhh😠 musze sie przejsc do consilu i ich pomeczyc troche pomeczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta, dobry pomysl:) A Ty mi od razu wygladalas na brunetke:) na zdjeciach od razu widac ze jestes sympatyczną babką:) a Lorinka to musi byc blondynka:) nawet sie rymuje:) ooo ale u nas grzmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff no nie nie!!!! nie trafione :D:D:D nigdy nie mialam blond wlosow na zadnej czesci mojego ciala :D:D ja obstawiam ze karolinka i agniesza sa blondynkami bo one to wszystko tak samo .....hmmmm zaraz wam wysle jakas fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymama- ale słodka blondynka z Ciebie:) rzeczywiście pseudonimy nie mają nic wspólnego z wyobraźnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo happymama, inaczej sobie Ciebie wyobrazalam;):) nie wiem czemu ale nie spodziewalam sie ze zobacze drobna blondyneczke:)super wygladasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Buehehehehehe... nie mam konra na naszej klasie, ale nie mam też blond włosów :D mam dłuuugie i czarne :) nie wiem jak umieścić fotkę i na jakiej stronce zebyście mogły zobaczyć :( ...Faktycznie lepiej wiedzieć jak wyglądacie :D fajne z Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Daff - podałaś adres poczty więc Tobie wyślę na maila moje fotki :) Jakby ktoś jeszcze był ciekawy (bo np. wyobrażał mnie sobie w blond) :D to dajcie swoje e-maile. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wiedziec jak wygladacie :D moja wyobraznia rozni sie od rzeczywistosci hehe:) fajne z was laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, hoho jaka laseczka z Ciebie!! wlasnie wyobrazalam sobie Ciebie jako filigranowa brunetke:) piewasz w zespole? Lorinka, masz zablokowana galerie (zreszta ja chyba tez) i widzialam tylko zdjecie glowne, rzeczywiscie do blondynki Ci daleko:)wygladasz na bardzo zadowolona z zycia:) Teraz jak juz wiem jak czesc z Was wygląda bedzie mi sie lepiej rozmawialo:) i latwiej Was zapamietac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) ale z Was fajne laseczki normalnie, że ho ho:)ale beda same sliczne dzieciaczki(w sumie nie ma brzydkich dzieci:) ) to i ja w takim razie sie dolacze do grona i sie pokarze:) urodzilam sie blondynka pozniej przez 10 lat malowalam wlosy na ciemno a od stycznia znowu wrucilam do swoich naturalnych a zreszta co ja na tej glowie nie mialam:)-fryzjer zawsze cos wykmini hehe http://nasza-klasa.pl/profile/3131871 a to adres dla karolinki bo tez chce cie bardzo zobaczyc:) neo_ryba@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Świetny pomysł z tymi zdjęciami!!Już pooglądałam wszystkie kobietki i powysyłałam zaproszenia mam nadzieję że do wszystkich dotarły. Również podaję emeila dla Karolinki marzena_czyz@wp.pl U nas dzisiaj potwornie duszno i mam nadzieję, że spadnie jaki deszczyk!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie naszlo na czekolade z orzechami opendzlowalam cala na raz az mnie zamulilo:) ten moj chlopczyk bedzie jak tatus musi tylko pieroszki, kluseczki, nalesniczki i oczywiscie ciucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×