Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

w ostatnim usg mam wpisane 130dB/c4 wiec moze to o dlugosc chodzi?? tak sobie mysle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie w tym gubie a raczej nie odnajduje ... wyglada na to ze dzis my okupujemy forum hehe :D ale zglodnialam jutro kupie malej pierwsze spiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam imienia mam juz kilka typow ale niestety mojego ciezko zadowolic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my imie dla dziewczynki znalezlismy od razu , gorzej bylo dla chlopca na nic sie niemoglismy zdecydowac . Chyba podswiadomie czułam ze bedzie dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Byłam dzisiaj u gin. Z dzidzią wszystko ok. Zaproponowała mi żebym zrobiła sobie USG 3D co wy na to??No niestety załapałam jakiegoś grzyba i dała mi dopochwowo jakieś lekarstwo. Jestem załamana bo nie dała mi dzisiaj zdjęcia dzidziusia. Wydrukowała tylko jakiś kawałek gdzie była jakaś tabelka z cyferkami. No i nadal mam fatalne wyniki krwi i znowu musze brać żelazo!! Pozdrawiam Milla super filmik ja tez taki chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na zestaw z burger kinga wiem ze to niezdrowo ale raz na jakis czas ...moze nie zaszkodzi marzena ja nie wiem jak to jest z 3d bo mialam 2d i bylo dobrze widac wszystko ja nie wiem jakie mam wyniki krwi bo powiedzieli ze jak wyniki nie przyjda do domu w ciagu dwoch tygodni to wszystko jest dobrze...wiec na oczy ich nie widzialam:o ale jestem glodna ....:D no i musze zobaczyc ten filmik bo sobie zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena mi lekarz powiedzial ze na 3D najlepiej widac miedzy 26 a 31 tygodniem i faktycznie jak probowal robic mi teraz to nie bylo dobrze widac , polowy sie trzeba bylo domyslac a przeciez nie o to chodzi , ale sama pewnie zdecydujesz :P lorinka ja tez mam czasem ochota na niezdrowe zarcie :P moj na mnie krzyczy ale ja wtedy chociaz na malego hamburgerka go musze naciagnac i musowo fryteczki :P ...ale nie za czesto mi pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki happymama za odpowiedź mi skolei moja gin mówiła że mam zrobić to badanie tak za 2 tygodnie bo wtedy bedzie najlepiej widać serduszko. Jutro muszę tam zadzwonić i zapytać specjalista najlepiej będzie wiedział kiedy to badanie zrobić!!U nas kosztuje 200zł. Nie wiecie czy dają płytkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hamburgerów to ja tez mam ochotę i czasem sobie muszę zjeść a dzisiaj zrobiłam ogórki bo mam ochotę na małosolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena mi dali plytke nawet z normalnego usg wiec jak powiesz przed badaniem to ci napewno zrobia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszedzie nagrywaja na plytke, moze zapytaj wczesniej. U nas z plytką bylo 10 zl drozej (ale w sumie i tak taniocha). Pojde jeszcze raz po 30 tc. I przed samym porodem, chcialabym miec pewnosc ze maly nie jest owiniety pepowina (mam jakies schizy na tym pkcie). Jak rodzilam olafka to mi zrobili usg przed porodem, ale bylam przyjeta na wywolywanie wiec byl na to czas, kolezanka pojechala w trakcie porodu, maly byl owiniety 2x pepowina o czym nie wiedziala..parla pol nocy bo dziecko sie cofalo, w koncu musieli jej wyciskac malego:O strasznie sie boje takich akcji.... moja mala kopie jak szalona, i to dosc mocno, oczywiscie nie caly czas:) chyba ciagle siedzi sobie w poprzek bo kopie po bokach. co do imion to ja tez mialam problem straszny. Mojemu mezowi podobala sie Laura, Bianka, Lilianna, ale dla mnie te imiona brzmia za slodko:P i bedzie najprawdopodobniej Inga Waleria.Zreszta Inga jakos lepiej pasuje do Olafka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Daff dokładnie! Super wyglądasz, żadnej ciązy nie widać :) No chyba, że ta czarna bluzeczka i zdjęcie od przodu dobrze to zakamuflowało :) Ja zauważyłam, że w nocy wstaje juz tylko 1 raz do siusiania. Zawsze to nie 3 czy 4 :D Ogólnie wszystko ok tylko pobolewa mnie lewa pachwina :( ...moze nie nazwałabym tego bólem, ale takim \"muleniem\", które czasami odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widac widac ciaze,jak stane z boku, ale i tak mam chyba nieduzy brzuszek nak na ten tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spodnie nosze sprzed ciazy (wlasciwie to lezaly w szafie bo byly na mnie za szerokie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej daff zupelnie inaczej sobie ciebie wyobrazalam i napewno nie w wersji blond drobniutka z ciebie kobietka:) i brzuszek masz malutki ja tez nie mam wiekszego przynajmniej tak mi sie wydaje ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jeszcze 2 lata temu mialam wlosy do pasa...CZARNE. Teraz wrocilam do swojego koloru naturalnego i zapuszczam od nowa... a gdzie reszta babek? jak sie dzis czujecie? u nas duchota, po 3 godzinach spacerkowania z Olafkiem ledwo zylam... Milla, pisalas ze to Twoja 3 ciaza, jak bys porównala ze soba poprzednie ciaze? Kazda inna? a porody? Poprzedni poród mialam bezproblemowy i strasznie bym chciala zeby teraz tez tak bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bardziej w czarnych wlosach ciebie widzialam :D ale zmylka chyba wszystkie liczymy na szybki porod i dobra opieke w szpitalu ja jeszcze licze na to ze mala nie bedzie wazyla wiecej niz 3,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na etapie poszukiwania większego mieszkania i próby sprzedaży swojego. Nad morzem nie jest upalnie. ps ja mam ciemne, dłuższe włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mowiac to moznaby sie powymieniac zdjeciami, zupelnie inaczej sie rozmawia gdy wie sie jak dana osoba wyglada;)mnie juz widzialyscie:) moj mail to devv@o2.pl jesli ktoras chce sie pokazac:) Jokasta, ja tez chetnie zmienilabym lokum, ale musimy sie jeszcze troche pomeczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokasta moja wyobraznia cos mi nawala ...obiecuje juz wiecej sobie was nie bede wyobrazac bo ty bylas krotko wlosa boldynka z balejagiem buuuuhhhaaa moze sobie zrobimy jakas stronke gdzie bedziemy wklejac fotki ....ja co prawda nie mam aparatu poza telefonem ale czasem bede wstanie cos dozucic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×