Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

mała Agatko;) zazdroszczę Ci takiego małego przyrostu wagi... moją zmorą jest to, ze ja mam w łazience bardzo dokłądną wagę i juz wolę sie nie ważyć, zeby żyć w nieświadomości;) Zosia jakoś słabo widoczna, ale to jest zdjęcie zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Dzięki Lorinko za troskę!!Poprostu nie miałam czasu pisać ale godnie was podczytywałam. Na usg 3d idę dopiero 26 lipca i trochę się boję, ale mam nadzieję, że wszytko będzie ok!! U nas wczoraj pogoda była fatalna, burzyło przeokropnie!!Było do południa bardzo parno a nogi po raz pierwszy spuchły mi jak balony!! Ja muszę się wam pochwalić żźe też zostałm ciocią już 2 raz w ciągu 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cieszę że tak mało przytyłam na razie :) jeszcze zdążę :P fakt Zosi prawie nie widać. może spróbuj jeszcze raz, zrób zdjęcie z większej odległości. nasz synek bardzo ładnie i dokładnie wychodzi na takich zdjęciach zdjęcia. może jak będę w poznaniu to jakieś wam tu wkleję żeby sie pochwalić moim kawalerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy mamo czyli obie dzis na pomidorowo ja przewaznie gotuje jedno danie i drugie bo maly jest zupo-zerny a P zaraz po zupie jest glodny wiec musi zjesc drugie i to miesne ale ostatnio moj maly szkrab zrobil sie juz wiekszy no i dzis zjada spagetti mysza link dziala tylko Zosienka troche nie wyrazna jest jakby za bardzo powiekszona tzn zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic odezwę się jutro :) też bym sobie zjadła coś dobrego tylko nie wiem co :( jakoś nie mam apetytu an konkretną rzecz tylko tak po prostu na cos dobrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena no to gratuluje maluchow w rodzinie:) ja sobie przed kazdymi zakupami obiecuje sprawic wage ale jak juz ja trzymam w rekach zawsze mi sie cos nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinko przedemną już w najbliższych 2 tygodniach kolejny poród w rodzinie i potem następny w październiku tak więc my tylko teraz z chrzcin na chrzciny chodzimy a w między czasie jeszcze na urodziny i rocznice!!No nic ciężki ten rok co do wydatków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jaki rodzinny ten rok u mnie tylko my sprawilismy didka no u kuzyna urodzila sie natalka ale to bylo w styczniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza Zosienka sliczna widac ja owiele lepiej ten buziaczek taki okraglutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Zuzka tez slczna moze ja tez poeksperymentuje i zrobie zdjecie...zdjacia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka, pewnie, że zrób zdjątka, to popatrzymy na Zuzie;) pamiętacie, to chyba milla77 miała na youtube zamieszczony filmik z usg3d. Fajne to było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszecie dziewczyny, jak szalone:) Ja mam zazwyczaj dwa dania, bo mały chce zupę, a DUŻy:) drugie danie:) Po urodzeniu drugiego dziecvka chyba tak długo nie pociągne. Narobiłam mnóstwo pierogów, zapraszam:) Ja też brodawek nie pocieram, ale smaruje je bepanthenem, nie zaszkodzi, a a nuż pomoże. Skracanie szyjki macicy to niedobrze, też tak miałam ale w 32 t.c i kazali mi leżeć, Żle to wspominam. Słodkie zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało się;) śliczna :D jak tak dale pójdzie, to zostaniemy specjalistkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam plytki z badania tylko 4 zdjecia kasika ja ciesze sie ze maly juz zjada normalnie drugie danie chociaz kotletami czy z piersi czy schaboszczakami gardzi ...tez sobie nie wyobrazam gotowania dwoch dan chociaz zupe gotuje na dwa dni a drugie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka robie identycznie:) Mój mały ziemniaki zje, sałatkę też, ale mięsa nie za bardzo lubi. Mysza po urodzeniu dzieci bedziemy wklejać zdjęcia jak szalone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gary mnie wzywaja a najadlam sie i mam lenia nie chce mi sie kurka!! uciekam milego wieczoru bo ja juz chyba dzis nie wpadne wiec do jutra 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika a ty nam obiecalas nowe fotki brzuszka na fotosiku !!!! dobra ja juz naprwde lece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja właśnie umyłam, Kacpi z tatą na dworze, więc mam chwilkę wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala agatko to bardzo niedobrze ze skraca ci sie szyjka!!!! ja w tym tyg. bede miala profilaktycznie zalozony krazek szyjke mam dluga bo 42mm moja gin mowi ze niepokoi sie ze moze zaczac sie skracac bo jest miekka a mialam juz ta szyjke naruszona po poronieniu!!! musisz naprawde duzo lezec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zazdrosze dziewczyną małego przyrostu ciała. Ja już 7 kg przytyłam. Dziś rano się strasznie martwiłam bo nie czyłam od wczoraj ruchów ale dziś dzidzia daje znać o sobie. czasem mam jakieś złe myśli że może być coś nie tak ale u mnie to normalne bo to rzez to jak się stało z pierwszą ciążą. moja mała miałaby już 9 miesięcy. Wczoraj u mnie była ogromna burza. Ale prawdopodobnie przeszłą przez pół Polski. Jutro idę do lekarza bo mam wizyte. Ja już bym chciała aby to był już koniec ciąży a tu jeszcze 18 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 ......Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6..... ..?? Kasika1........Rzeszów......24.......02.11 ...64+5.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....24.......04.11....62+3...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........24......04.11....53 +9. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........24.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......24.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......23.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........22.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...22........13.11.....65+5....... Chłopiec fajna-aj.........Białogard....21.......14.11.....+5,5... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3...........?? mysza1980.....Warszawa...22.......15.11.....59+5........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....22.......15.11.....50+3,5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......22.......16.11......62+6,5. ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........21........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11......??...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........20........25.11.... 61+1........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..20........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..?? Nie mogę nadązyć czytać za Wami. Wczoraj przeczytałam wszystkie Wasze pościki, a tu dzisiaj kolejne strony. Sporo nas. Ja gdzie nie popatrezę, to widzę kobiety z brzuszkami. Czy wy też tak macie? Ten rok będzie chyba wyżem demograficznym. :-) Ja, jak nacisnę na pierś to mi leci taki płyn przezroczysto-biało-żółty. Czy To jest siara? Co do upławów, mam takie białawe, ale nic mni nie zwędzi, nie piecze, więc chyba jest wszystko ok. Ja jeszcze nic nie mam dla dziecka. Dostałam kilka par skarpetek takich maluteńkich. Na razie czekam jeszcze z zakupami. Badani cukru mam mieć w przyszłym tygodniu i trochę się obawiam tego, bo słyszałam, że można się po tym źle czuć. Miąłyście już to badanie? Ja też rzadziej wstajędo WC w nocy. Jestem coś potwornie zmęczona. Idę się wykąpać i chyba od razu lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×