Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Witajcie, Aneta 30, Tak bardzo dużo kobiet zdecydowało się na dziecko w ostatnim czasie, szpitale są przepełnione, jak leżałam na patologii to dziewczyny z bólami porodowymi czekały na salę. A w Trójmieście chłodno dziś i pochmurno. Co do upławów też mam takie białe, lekarz mówił, że to normalne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 ......Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6..... ..?? Kasika1........Rzeszów......24.......02.11 ...64+5.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....24.......04.11....62+3...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........24......04.11....53 +9. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........24.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......24.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......23.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........23.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...22........13.11.....65+5....... Chłopiec fajna-aj.........Białogard....21.......14.11.....+5,5... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3...........?? mysza1980.....Warszawa...22.......15.11.....59+5........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....22.......15.11.....50+3,5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......22.......16.11......62+6,5. ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........21........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11......??...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........20........25.11.... 61+1........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..20........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale dziewuszki ja podjadam w nocy:)dzis zjadlam 2 monte, potem zjadlam bakusia z buleczka a tak o 3 zjadlam fantasie z buleczka i bananka, i o 7 juz wstalam na sniadanko:)cos czuje ze spelnia sie moje marzenia odnosnie przyrostu wagi w ciazy bo chcialabym tak 30kg przytyc apotem zeby mi po ciazy z 10-15kg zostalo:)bo zawsze chcialam przytyc jadlam jadlam i nic:( w koncu sie wyspalam ale jak rano wstalam to bylam mokra jak mysza:)hehe wczoraj siostra dzwonila do mnie i opowiadala o porodzie naprawde wspolczuje jej!!ze to kazda z nas przechodzi inaczej jedna moja kolezanka rodzila 2godz. z bolami z dojechaniem do szpitala i mowila ze dla niej bylo ciezej pujsc do ubikacji sie wyproznic niz urodzic dziecko!!a moja siostra 2,5dnia rodzila:)ale dali jej gaz rozweselajacy i mowi ze troche jej pomoglo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj co tam słychać? Ja już od 8 nieśpie. Zaraz idę śniadanko robić... Kupiłam wózek coneco toledo czarny z limitowanej serii pierre cardin http://www.allegro.pl/show_item.php?item=397140162 NA gronie kilka dziewczyn na mnie najechało że będę jeździć podróbą itd.. Ale przecież ten wózek nie jest podróbą ;/ przecież to kolekcja tylko.. Nie rozumiem o co im chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1983 Ja tez nie rozumiem. Nie przywiązuję do takich rzeczy wagi. Aj Ci ludzie. Gratuluję zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza, ciekawe jestem jak wygląda rodząca kobieta po podaniu gazu rozweselającego;) hihihi...musi to byc ciekawe;) najważniejsze, ze urodziła. A podobno i tak krótko po porodzie nie pamięta sie tego bólu... a tak swoją drogą, to niezły masz nocny jadłospis :P marta1983- Ty sie nie przejmuj takim gadaniem;) wózek jest fajniutki i najważniejsze, ze Ci się podoba;) no i żeby byl funkcjonalny....a na taki wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokasta, a co do przepełnionych szpitali, to podobno jest straszne baby boom!!! ale ostatnio, jak byłam na usg połówkowym, to jedna dziewczyna w poczekalni powiedziała mi, że robiła rozeznanie i podobno listopad jest "luźniejszy"... to sie jeszcze okaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny bo już zaczynałam się przejmować. Mi nie chodziło o firme tylko ładniejszy był od zwykłego coneco toledo. :( może i wcześnie kupiłam ale był ostatni a że mężowi bardzo się podobał ( przy innych wózkach wybrzydzał ) to będzie mieć niespodziankę hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczynałam się przejmować ze każdy będzie na mnie najezdzać że chce się pokazać a to przede wszystkim o kształt chodziło i o to że w przeciwieństwie do zwykłych toledo nie ma pasków w środku. Poza tym mężowi bardzo się podobał ( przy innych strasznie wybrzydzał ) będzie mieć niespodziankę. Może i wcześnie kupiłam ale był ostatni z tej serii.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...ja mam taki mały problem... od kilku mesięcy zauważyłam, że na skórze szyi i dekolty pojawiły mi sie takie włókniaczki... nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi.... to wygląda jak pieprzyk narastający ze skóry... takie nitkowate jakby.... cholera czy cos takiego... czy wam tez sie takie pojawily?? moja koleżanka powiedziała mi, ze jak ona był w ciąży to tez jej takie urosły i później to wymrażała u dermatologa...mam narazie tylko dwa, ale denerwują mnie strasznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczyny:-) jestem z grudniowek ale wpadalm sie was o cos zapytac,jak wyglada usg polowkowe,czy podczac takiego usg robione jest takze badanie na foteliku? dzis mam takie usg i8 nie wiem czy nakaldac spodnie czy spodnice bo fakt ze amm maszerowac z golym tylkiem przez caly pokoj wcale mnie nie ieszy i chce sie przygotowac,a wy juz pewnie macie to za soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus nie przejmuj se gadaniem ludzie jak chca dokuczyc to ZAWSZE cos wymysla...mi ten wozeczek tez sie bardzo podoba troche mi sie kojarzy z tym wozkiem implastu a ja wlasnie chcie go kupic tyle ze on kosztuje prawie 500£ ..:o a po coneco chyba sie nie wybiore do PL a jest tanszy i fajny ...tylko zastanawiam sie nad czescia spacerowa ale to jesli bede miala szanse go kupic to bede wypytywac Ciebie ;) Beata bedzie dobrze z maluszkiem zobaczysz :) Agniesza to mialas noc pelna rarytasow powiem Ci ze jak bylam z synkiem w ciazy to tez mialam faze na monte ale tylko to oryginalne:D Mysza ogladalam jakis czas temu program tu w uk o porodach no i widzialam taka kobiete bo porod odbywal sie na wizji tyle ze ona rodzila w wodzie wiec niczego innego nie mogla dostac ...nie wygladala na wesola:( widac bylo ze ja boli cholernie i nie mam pojecia o czym piszesz i jak to wyglada ??? to taka brodawka? mojemu P zrobila sie jakas taka kuleczka na palcu w kolorze skory i on to smaruje lapisem kasia od grudniowek ja nie wiem ale wydaje mi sie ze jesli masz to usg tam gdzie zawsze chodzisz do gina to lepiej wez spudnice bo a noz widelec posadzi cie na fotel a jesli idziesz do specjalisty TYLKO na usg polowkowe to mysle ze spodnie wystarcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lorinka :)) Zawsze można jakoś się dogadać i wysłać Tobie wózeczek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zastanawiam sie nad tym ale jeszcze nie rozmawialam z Przemkiem na temat wozkow tzn poinformowalam go ze wozek ktory chce kupi kosztuje 470£ i uslyszalam ze OSZALALAM!!! spodziewalam sie tego mi tez sie nie usmiecha wydawac tyle kasy na wozek ale jak niczego nie znajde tanszego ....moze brata poprosze o zakup coneco no i najwazniejsza jest dla mnie czesc spacerowa w wozku bo to w niej dziecko najdluzej jezdzi ...a pamietam ze maly wyrosl z gondoli jak skonczyl 4 misiace to sie nie miescil no i wyrosl tez szybko ze spacerowki graco tzn to oparcie bylo jakies krotkie ale moze mala nie bedzie tak szybko rosla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez bardzo podoba sie wozeczek i nie jest drogi wlasnie pokazalam mezowi mowi ze bardzo fajny!! ja to chyba bede kupowac jakis taki tez tani bo w sumie ile razy ja nim w zime wyjade na dwor u nas na wsi jak sniegu nawali:)jedynie w domu i samochodem gdzies:) ja tez monte to tylko oryginalne:):)dobrze ze teraz sa w 6-cio pakach:) co do usg polowkowego to ja mialam badanie full wypas na samolocie tez latalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózków, to ja sie juz nie wypowiadam, bo u mnie w sypialni juz stoi czerwony wehikuł;) wprawdzie spadkowy, ale to mi nie przeszkadza;) szkoda tylko, ze nasze Maluchy w gondolkach nie pojeżdżą dłużej... agniesza, alez mi narobiłaś smaka na to monte;) chyba czeka mnie wyprawa do sklepu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra...jade na zakupy do tesco.... rany, jak ja tego nie lubie!!! ale tam jest tez sklep dziecięcy, więc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Pobolewa mnie troszkę podbrzusze na dole... Delikatnie, ale jednak :( ...Macie takie dolegliwości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko to wiazadelka sie najprawdopodobniej rozciagaja tak bardziej po bokach czy caly dolem cie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, zostałam dziś w domu jutro przyjeżdża szafa do sypialni i chciałam posprzątać ale snuję sie po domu i obijam. Strasznie brzuch mi duży sie zrobił i ciężko mi cokolwiek robić... a to dopiero początek wielkiego brzucha. co do bóli podbrzusza to lekarz mi powiedział, że jeżeli nie są silne, nie są skurczami i nie trwają dłużej niż kilka godzin to rozciągają sie wiązadełka . Niektóre kobiety mogą odczuwać je bardziej inne mniej każda z nas ma inny próg bólowy. Mnie też czasami pobolewa. Mam do Was pytanie czy bierzecie nospę w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem. ale widzę, ze nikt nie ma dzisiaj wiekszej ochoty na pogawędki ... ja oprócz tesco odwiedziłam tam świat dziecka, ale nic nie wybrałam... miałam nadzieję obejrzec łóżeczka, zeby miec juz cos na oku, ale nic z tego... nic mi sie nie podoba... oglądałam tez materacyki i pościel. do bani to wszystko! aha. no i oczywiscie w tesco kupiłam 6-ciopak monte, a do tego trzy kremówki z cukierni, takie małe... ale juz ich nie ma :( pamietam, ze mówiłam Daff, ze ide na diete i odstawiam słodycze. Ale dzisiaj nie wytrzymałam i miałam jakis napad. One były zdradliwe, bo nie bardzo słodkie. Ale gdzie ja teraz zmieszcze obiad?? Karolinka, nie martw sie;) takie bóle są normalne. Moze sie troche za mocno przeforsowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaMi, ja biore nospe forte. powinnam brac 3xdziennie, ale przyznam sie, ze biorę 2xdziennie. Oprócz tego magne B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi też lekarz zalecił od czasu do czasu brać nospę zwłaszcza jak mam w planach cały dzień na nogach. No i znalazłam kilka art. w internecie na tamat szkodliwości nospy dla płodu. wkleję kawałek który mnie zaniepokoił "Wiadomo, że Nospa to lek obniżający napięcie mięśniowe, a więc przeciwdziałający skurczom macicy. Ale napięcie mięśniowe obniżane jest także u nienarodzonych dzieci. Nie w sposób znaczny, lecz na tyle, by rodziły się z obniżonym napięciem mięśni twarzy. Co to znaczy? Dzieci nie mają prawidłowego odruchu żuchwowego - mają niedomkniętą buzię, bardziej się ślinią, źle chwytają pierś, mają trudności ze ssaniem nie mogąc unieść i przyczepić brodawki piersi do podniebienia. Często szybciej przez to przechodzą na butelkę. Dalsze konsekwencje to oczywiście zaburzenia mowy, wady wymowy - i dopiero na tym późnym etapie, w wieku kilku lat jest podejmowana jakaś terapia, a że im później rehabilitować tym gorzej to już banał. A nie musiałoby tak być, gdyby matka po Nospie wiedziała, co obserwować u swego jak najmniejszego dziecka - można zacząć to korygować od razu po urodzeniu!!! Piszę to wszystko, bo mam wrażenie że ginekolodzy nic nie mówią o tych skutkach Nospy (albo nawet nie wiedzą) przepisując jak witaminę C. Nie chodzi mi o to, by nie brać Nospy - w ciąży zagrożonej może uratować dziecku życie, ale trzeba znać możliwe konsekwencje, żeby móc im przeciwdziałać. Im wcześniej tym piękniej dzieciątko można zrehabilitować" teraz sama nie wiem co o tym myśleć... W sumie ufam mojemu lekarzowi chodze do niego już z 8 lat i jest dobry ale trochę mnie te opnie logopedów niepokoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś wizytę i wszystkie badania są w normie oprócz testu na obciążenie glukozą. Mam za duży wynik bo 150 i dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej i 6 razy dziennie mam sprawdzać poziom glukozy bo jakby nie była w normie to insuline będę musiała brać. Ale mam nadzieję że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 ......Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6..... ..?? Kasika1........Rzeszów......24.......02.11 ...64+5.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....24.......04.11....62+3...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........24......04.11....53 +9. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........24.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......24.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......23.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........23.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...22........13.11.....65+5....... Chłopiec fajna-aj.........Białogard....21.......14.11.....+5,5... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3...........?? mysza1980.....Warszawa...22.......15.11.....59+5........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....22.......15.11.....50+3,5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......22.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........21........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11......??...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........20........25.11.... 61+1........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..20........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore no-spe forte teraz moja gin zmniejszyla mi biore 3x dziennie po pol tabletki czyli w sumie jakbym brala 1,5 tabletki! moja szwagierka brala 4x dziennie no-spe forte i maly urodzil sie zdrowiutenki! mysza ja juz opendzlowalam 6-cio pak monte:) a teraz sama nie wiem co bym zjadla cos bym pociapala ale sama nie wiem co:( troche zjadlam krowek (naprawde ciaza zmienia smaki bo ja nie lubilam slodyczy a teraz ciagnie mnie strasznie) i ogoreczki malosolne:) lece dzwonic do mojej gin. czy ma dla mnie ten krazek, jesli tak to jutro jade na montaz:(ale co tam najwazniejsze ze bede wtedy pewna ze z moim didkiem nic sie zlego nie stanie!! buzki dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja juz kupiłam wózek, nie za bardzo mi sie podoba w wersji głębokiej ale jako spacerówka jest ok , no i kolor jasno brązowy , mógłby być inny ale nie było wyboru w sklepie ,wiec mój mąż zadecydował ze kolor jest najmniej ważny bo wózek ma być funkcjonalny :) muszę przyznać że ma racje hihi :D nospy na razie nie biore i w ogóle staram się nie brać żadnych leków oprócz witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza mnie tez wzieło na słodkie pożeram wszystko co mi w łapki wpadnie :) :) :) właśnie piekę ciasto z rabarbarem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam na grupie Polskiej takie spotkanie dzieci i mam:) jestem wykonczona co gorsza mnie tez wzielo na slodkie ale najbardziej kremy, kremowki , ptysie ....i bita smietane wlasnie zjadam kromala z nutella i bita smietana ...wczesniej takie kanapki mi do glowy nie wpadaly... kupilam malej spiworek i pajacyki 2 nie mam sily ruszyc sie do kuchni a wpadaloby zrobic drugie danie chyba kawki sie napije glowa mnie boli chyba przez ta pogode bo dziwnie cieplo w tej anglii dzisiaj ...czuje sie nie swojo hehe;) a jak w Irlandii happy mamo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×