Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Mysza wiem dlaczego, bo od Ciebie kopiowałam adresy emailowe, juz wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa dni będę miała "Studniówkę" ciąży. Zostanie jeszcze 100 dni, ale dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znać czy doszło. Jak nie to może niech Ci Ewelka prześle, bo może cos z moja pocztą nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, ja wciąż jednak wierzę, ze za 3 tygodnie, gdy bede tak jak Ty w 26 tygodniu, to mój sam urośnie i wtedy zobacze jak to jest;) ale dzieki za checi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuszki za fotki ssuuuuper brzuszki:) ja mam taki jak karolinka:)w sumie my wszystko mialysmy podobnie noo tylko ja ja strasznie przegonilam w wadze:):) nic dziwnego te paczusie w nocy musza gdzies sie ulokowac szkoda tylko ze to dupka:)hehehe ja jak wroce do domku to tez wam wysle bo tu nie mam aparatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba kasiu taki jak Ty masz teraz brzuszek to ja bede miala do porodu:)ogromniutki juz Twoj naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj zastanawiałam się nad tymi miesiącami ciąży a tygodniami i wyczytała mw internecie jak napisałyście, tzn. 23-27 tc - 6 miesiąc. Współczuję stłuczki, gratuluję ślubu i cieszę się , że znasz już płeć swojego dzidziusia. wybaczcie, że nie operuję Waszymi Nickami, ale zawsz ewpadam tu na szybkiego, czytam zaległe pościki i odpisuję, żeby nie zapomnieć. Mnie też pobolewa brzuch, ale tylko rano jak leżęna plechach, na prawym boku nic mnie ni boli. Dzisiaj aż mnie to zmartwiło, bo nigdy mnie tak brzusio nie bolał. Dalej dokucza mi ner gdzieś koło lędźwi i czasem jak źle stanę to mnie przeszywa ból. Pierścionki też już zdjęłam, bo nie mogłam ich przecisnąć przez palce popołudniami. Zauważyłam, że wolniej tyję. W sumie przytyłam 11 kg-12 kg - zależy o jakiej porze się ważę. Chyba te lekarstwa na tarczycę podziałały. właśnie co do kołderki boję się, że dziecko będzie się odkrywać i że może się udusić. Już sama nie wiem co lepsze. Każdy radzi co innego. A ciuszki kupujecie w sklepach typu entliczek, czy w jakiś innych lub przez internet? Macie do polecenia jakieś sklepy? Chętnie skorzystam z Waszych porad. Ja zaglądałam na stronę www.quelle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 31 gd
hej dziewczyny mam pytanie. jestem obecnie w 8 tyg ciazy, od ktorego tyg ciazy lekarz robi usg przez brzuch , a do kiedy moze je robic tylko dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 31 gd
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez brzuch mialam usg w 14tyg. a dopochwowe nawet na w 20tyg. w celu dokladnego zmierzenia szyjki macicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja pierwszy raz przez brzuch miałam w 20 tygodniu:) miałam tyłozgięcie macicy i wcześniej się nie dało :) właśnie wróciłam z miasta. ale zmęczona jestem! normalnie padam na ryjek. mnie też boli nerka prawa. ech ta dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamuśki!! Bardzo dziękuję za zdjęcia brzuszków!!Kasika masz duży brzuszek ale ja chyba nie mam wcale mniejszego!!U mnie spoko już nie mogę się doczekać usg 3d mam je w sobotę!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 31 gd
dzieki dziewczyny za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam 1 raz przez brzuch w okolicach 18tc, wcześniej było słabo widać. Przezpochwowe usg miłam często ddo końca 3 miesiąca, a i później się zdarzało. Jestem załamana. Ten cały remont tyle kosztuje, że nic mi nie zostało na koncie, za to mam do pokrycia debet i kartę kredytową. super! No, ale do tego był wydatek na fryzjera, potem kasa na ślub koleżanki, ubrania ciążowe i posszłłooo. Czy wy też macie tak dużo wydzieliny z pochwy? Ja dzisiaj miałam aż kropelkę na spodniach, bo mi bielizna przesiąkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dzięki za zdjęcia :) co brzuszek to inny :P ale wszystkie tak samo śliczne :) ja miałam totalną olewke na wszystko przez ostatnie kilka dni :( nic mi sie nie chciało przyznam szczerze że pisać na forum też :( ale codziennie was czytałam :P oki dzisiaj to juz nie mam z kim gadac :P odezwe sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, z ta wydzielina mialam podobnie kiedy mialam stan zapalny. Teraz sie wyleczylam i jest juz normalnie. Ale ponoc zwiekszona ilosc wydzieliny jest normalna w ciazy. Mnie ostatnio bardzo brzuszek boli, zaczyna mi sie etz anemia. Mam tyle pigul do lykania ze juz mi sie wszystko miesza:O za tydzien zaczynam 7 miesiac, zaczyna mi sie dluzyc!!! wg kalendarza termin wychodzi mi na koniec października, ale z usg na poczatek listopada...no zobaczymy jak to bedzie zaczynam na powaznie kompletowac rzeczy dla dziecka. Musze przejrzec ciuszki po Olafku, niektore sa nowe, tylko nie wszystkie beda pasowac na dziewczynke wiec wiekszosci tzreba bedzie sie pozbyc (ale jeszcze nie teraz, po porodzie bo a nuż bedzie chlopiec:P:P?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) łoj łoj dzis w nocy bolała mnie pochwa po lewej stronie jak sie przekrecalam albo wstawalam zalezy jak uloze noge:(moze to od tego krazka gdzies go niezle moze przycisnelam teraz jest lepiej ale chyba zadzwonie do gin moze sie gdzies przesunal albo cos tylko kurka wodna ona jest na urlopie!!noo i wczoraj mialam zalozyc globulki wsadzilam troche a tu juz ten krazek siedzi czuje wiec nie pchalam dalej:(i sama nie wiem juz jak mam sobie je zakladac:(balam sie ze moze gdzies ten krazek popchne dalej albo nie wiem sama juz co:(u mnie zawsze cos jak nie urok to sr...... och ale nic dzis ide z mezem do jego przyjaciolek na obiad, moje pierwsze wyjscie od bardzo bardzo dawna!! buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie zazdroszcze z tym krazkiem:( oby juz wiecej nie bolalo🌻 Ogladam wlasnie zdjecia, ale macie duze fajowe brzuszki!!!! ja mam chyba taki jak Karolinka, tylko kreske mniej widoczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dopiero sobie zdjęcia zrobię jak tu nikogo nie będzie bo komp nie jest mój i tylko tak wchodzę na chwilę. Ja też mam duży brzuch w porównaniu z pierwszą ciążą. Jak wtedy rodziłam to miałam taki jak teraz a tu jeszcze 17 tygodni zostało. Dziś rano miałam podwyższony poziom glukozy we krwi na czczo. Ale ja na to nic poradzić nie mogę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika - ja też nie mam zdjęć :( a chciałabym zobaczyć ten gigantyczny brzucholek ;) agacia0505@interia.pl oj a ten z 9 to już w ogóle fajowy! tak się zastanawiam jak chodzić z takim? nie mówię już o ogoleniu nóg czy założeniu skarpet :P anetko - faktycznie remonty są strasznie drogie :( ael już niedługo on się skończy i będziecie mieszkać w pięknym odświeżonym mieszkanku razem z maleństwem :) a co do wydzieliny to faktycznie jest jej cała masa. ja wkładki zmieniam co 3-4 godziny, bo inaczej niekomfortowo się czuję ;) oj daff ty już 7 miesiąc zaczniesz a ja na 6 czekam :) ale tak to jest jak się spotkają osoby z początku i końca miesiąca. biedna jesteś z tą anemią. ja jak na razie wyniki mam ok, ale zobaczymy jak długo tak będzie. agniesza - to faktycznie niefajnie jak tak tak boli. przyzwyczaisz się do obecności krążka i będzie ok. zobaczysz :) miłego wyjścia! pewnie jesteś baaaardzo szczęśliwa! ja jak zawsze po nieprzespanej nocy jestem. dziś miałam straż od 12 do 4 :( masakra. najgorsze było to że byłam w miarę żywa i nawet miałam ochotę pracę na kompie pisać, tylko że w pokoju z kompem spała moja siostra z przyszłym zięciem, więc same rozumiecie... czy ja muszę się czuć jak stara babcia? tu kręgosłup boli, tu nerka nawala, zgaga, więzadła i Bóg wie co jeszcze :) ech ale co tam chociaż sobie z maluchem pogadałam :) ja go szturcham a on kopie :) dziś rano stało się coś w co już nie wierzyłam. pamiętacie może, albo i nie jak kiedyś pisałam o mojej jeździe do łodzi, kiedy to autobus mpk przez 2 godziny nie przyjechał i jechałam autem? właśnie dziś zadzwonili do mnie w tej sprawie :) po 1,5 miesiąca! pan próbował mnie przekonać że ten autobus był tylko spóźniony, a ja na pewno poczekałam trochę i wróciłam na trasę i wsiadlam do innego. więc mu wyłuszczyłam że tam nic innego nie jeździ, że do najbliższego przystanku jest ok 3 km w jedną jak i w drugą stronę, drogą krajową, wśród tirów (jest tam zjazd z autostrady i wszystkie auta jadące w kierunku na Warszawę, jak i na zachód muszą tam jechać bo po prostu autostrada się kończy). i jeżeli nie wie jak to wygląda to ja mu bardzo chętnie pokażę. mogę mu też zaoferować taką przyjemność. zawieźć go tam, napoić 3 litrami coli (sikałam wtedy jak najęta, co 20 minut), przyczepię mały brzuszek, dam lek na wymioty i jeszcze zrobię tak duszno zeby co chwilę mu słabo było, zaopatrzę w ciężką torbę z książkami do biblioteki i każę iść i zobaczymy :D podziękował za tą wątpliwą przyjemność :) poza tym tam są kamery przemysłowe i doskonale widać czy bus jechał czy nie :P moja sprawa wraca do rozpatrzenia :D zobaczymy! chodzi mi przede wszystkim o to żebym ja wiedziala że ten bus tam będzie jeździł! żebym już nigdy tyle nie czekała. przepraszam za ten elaborat, już kończę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×