Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

wózek i łóżeczko mam złożyłam w dniu dostawy żeby sprawdzić czy wszystko przywieźli czy kompletne :) Ale już złożone spowrotem w pudle stoi wszystko hihi... Mam niby duży pokój ale nie chcieliśmy żeby stało i się kurzyło rozłozymy na miesiąc wcześniej żeby drewno wywietrzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam dziś nastroju na pisanie :( coś mi kręgosłup wysiada, nerka jak zawsze boli i jeszcze ten brzusio. ech. normalnie jak stara baba się czuję. dzięki za rady, zobaczymy może internista coś poradzi, choć wątpię, ale spróbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja rowniez dziekuje za rady:) vanilka- ja mam 8 h siedzacej pracy gdzie jest mi caly czas duszno, tez mi sie wydaje,ze to ma wplyw na puchniecie nog:( jak sie sprawdza czy jest sie spuchnietym? oprocz oczywiscie tego,ze sie widzi ta opuchlizne:) chyba trzeba nacinac palcem noge i zobaczyc czy pozostaje wglebienie tak? podaje wam moj mail jak mialybyscie ochote wyslac mi zdjecia waszych brzuszkow:) ja tez cos wysle:) puls6@wp.pl uciekam poczytac o zatruciu ciazowym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatko, Ja wiem co znaczy ból nerki, jak miałam kamienie w czerwcu to dostawałam nawet narkotyki przeciwbólowe. Teraz muszę uważać co jem, ubierać pidzamę nawet w te upały i modlić sie, żeby nie powróciło, bo skurcze bólowe mogą wywołać przedwczesny poród. :( Aj, Stronka działa tylko ja fotek nie mam swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Wielkie dzięki za wszystkie foteczki. Agnieszka26 my chyba mamy bardzo podobne brzusie ;) Lorinka spóżnione ale jak najbardziej szczere życzonka urodzinowe, żeby Twój szkrabek był zdrowiutki, a poród szybciutki - haha zrymowało się. Nie wiem jak u Was, ale u mnie duchota nie do wytrzymania- siedze i sie pocę. Dajcie mi też namiar na tą stronkę.. to popatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o imiona męskie to Adaś uważam za najpiękniejsze, ale Dawid, Igor itp też mi się bardzo podobają - rozważałam je gdy nie znałam jeszcze plci mojej Amelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka i green gable wyslane namiary na tronke ja juz lece na basen 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za opinie za temat imienia dla mojego szkrabka. Ja też nie przywiązuję wagi do pochodzenia imienia i dlatego wkurzyłam się jak bliskie mi osoby tak do tego podchodzą. Nie wiedziałam, że Dawid jest teraz na topie. No nic, albo Adaś albo Norbert ;-) Ja miałam kiedyś zapalenie miedniczek nerkowych i z tego powodu byłam miesiąc w szpitalu. Ból niesamowity. Też muszę uważać, aby mnie nie zawiało. Pamięta się o tym przez jakiś czas po chorobie, a później niestety zapomina. Ja właśnie świeżo po kąpieli i już czuję jak mnie poty zalewaja. Duszno mi i słabo. Chyba nie dla nas lato w tym roku. Green Gable - ja też mam siedzącą pracę i do tego na poddaszu bez klimatyzacji. Teraz mam do piątku L-4, a le od poniedziałku wracam do sauny biurowej. Jakoś do tej pory wytrzymywałam, ale chyba w takim ukropie długo nie pociągnę. Aż się słabo robi. Może popracuję jeszcze z 2-3 tygodnie i idę na L-4. Fajna - Co to znaczy, że za dużo przytyłaś? 8,2 kg od początku ciąży to za dużo? Ja przytyłam już 12 kg. Nic mi lekarka nie mówiła o diecie. Ja wcale dużo nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) lorinka spisałaś się na medal super pomysł :D już dodałam swoją fotke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta tak samo się czuję jak ty duszno słabo i zlewający pot ;// Mała agatko ja też ostatnio przeżyłam nagły atak nerki. Byłam w szpitalu ale nie zostawili mnie tam. Lekarz kazał leżeć w ciąży nie przemęczać się pić wody dużo ale żeby się nie nawodnić i wyleczyć to bo te skurcze właśnie powodują skurcze macicy i może dojść do poronienia, albo przedwczesnego porodu. Dlatego ja teraz niesamowicie na siebie uważam. Chcę jak najlepiej przejść tą ciąże chociaż strasznie się obawiam bo ciągle coś nie tak jest. Ale cycki do góry musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia super.. ja też już dokladam swoje.. Musze sie postarac o jakieś całościowe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleżałam trochę i już mi lepiej :) myślę ze dziś wszystko mocniej odczuwam przez to okropne niewyspanie :P ale później będzie lepiej. widziałam już stronkę, super pomysł! swoje zdjęcie dorzucę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja właśnie wróciłam z krótkiego spacerku, ale pogoda jest koszmarna :( duszno, gorąco, słońce świeci jak w solarium :( do tego brzuszek mi sie napina cały czas i trochę mnie cos tam w środku kłuje. Dlatego wróciłam, wziełam szybki chłodny prysznic i teraz zalegne przed tv i kompem;) kasiula82- dziekuje za zdjęcia- śliczny brzusio;) Marta, fajnie, ze masz juz łóżeczko;) ja zamierzam kupić zaraz po malowaniu;) i nie wierze w żadne przesądy;) uważam, ze co ma byc, to będzie. I nie zależy to od tego, czy kupię ciuszki albo wózek, czy nie... zresztą czesto zdarza sie tak, ze dzidzius rodzi sie wczesniej i co wtedy? jesli sie z kupnem wszystkiego czeka na ostatnią chwilkę, to nie ma sie nic... nie ma reguły.... dziewczyny, co myślicie o kupowaniu ciuszków dla dzieci w sklepach z odzieżą używaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko, materac, pościel - prześcieradło, baldachim, ochraniacz na łóżeczko, poszewka na poduche i kołderkę, stelaz do baldachimu.. Za to zapłaciłam 280 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam wiedziałam że o czymś zapomniałam. Do tego jeszcze kołderka i poduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście niezła cena;) ja zrobie takie zakupy w sierpniu...wtedy kupie tez moje wymarzone komdki z ikei i bede mogła poukładać ciuszki dla Zosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewajcie się na mnie, ale ja nie chcę pokazywać swoich zdjęć w sieci. Mam przykre doświadczenia i nie podaję zbyt wielu danych o sobie. O jakaś szara chmura nad moim oknem, może będzie padać. A ja akurat pranie zamierzam wieszać na balkonie. Zjadłam rosól i dalej jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta, ja Ciebie rozumiem... sama mam opory ze względu na moja pracę... jesli nie chcesz wklejac zdjec na ogolnodostepnych portalach, to jesli chcesz, mozesz nam wysyłać na prywatne skrzynki....jesli chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzezcywiście mało zapłaciłaś. Ja nie kupiłabym dla dziecka żadnych rzeczy w ciucholandzie, nawet dla siebie nie kupuję. Moje koleżanki już wiele ubranek tam kupiły i są zadowolone. Wyprały, wyprasowały i nie widać, że to używane. To zależy od podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta a kto mówi że ja to w ciucholandzie kupiłam :O Ja to na allegro kupowałam i później sama po odbiór do sklepu jechałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżli chodzi o rzyczy używane to dla noworodka chcę mieć wszystko nowe, ale jak dzidek troche podrośnie to napewno bedę sie w takich sklepach zaopatrywać. Można tam znaleść prawie nowiutkie ubranka - a cena bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, to ja zadałam pytanie, co sądzicie o kupowaniu ciuszkow dla dziidziusia w sklepach z odzieżą używaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja mysle ze niema nic złego w kupowaniu ciuszkow juz uzywanych :) czasami mozna znalezc naprawde w dobrym stanie i niedrogo :P aneta rozumiem ze nie chcesz pokazywac swoich zdjęc ale zawsze mozesz wkleic zdjecie samego brzuszka bez pokazywania twarzy i podpisac je swoim nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o rzeczach używanych było do Myszki, a nie do Ciebie Martusiu. Ale mnie rozśmieszyłaś. Pewnie się wkurzyłaś. Nie słonko, to nie było do Ciebie. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula....no właśnie ja dlatego zadałam to pytanie, bo odkryłam niedaleko taki sklep z ciuszkami tylko dla dzieci i powiem Wam, że weszłam tam dzisiaj i jestem zachwycona :) fantastyczne ubranka, bardzo dobrych firm i w idealnym stanie- za kilkanaście złotych... ja nie mówię o takich ciuszkach dla noworodka, ale dla troche starszych...wprawdzie nic nie kupiłam, ale moze kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×