Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

sluchajcie kobitki wy mowicie cos o spuchnietej stopie:) ja mam cale nozki spuchniete a stoy to nie mowie nosze tylko japonki>.. masakra... mowie wam...palcami u stopy nie rusze:) a o dziwo dzis upalu nie bylo a i ak mi spuchly...:( chyba sie przejde do lekarza albo poczekam do wizyty do 19 niewiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi czasem spuchnął jak dużo chodzę w upały a tak to mam spokój. Codziennie za to ręce popuchnięte. Ale zimna woda bardzo pomaga. Idę jutro na tą glukozę. Mam nadzieję że wynik jakiś normalny mi wyjdzie hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale z Was dziś śpiochy:) ja już dotarłam do pracy... trochę dziś chłodniej może nie spuchnę tak bardzo bo ostatnie dni to miałam nóżki jak serdelki i zanik kostek. Przy takich opuchliznach warto kontrolować mocz i ciśnienie, żeby wykluczyć zatrucie ciążowe. Jutro idę do lekarza na kontrolę i aż sie boję stanąć na wagę... no ale cóż i tak już wyglądam jak mała świnka. Czy będziecie chodzić do szkoły rodzenia? Ja się zapisałam do szpitala w którym będę rodzić ale zastanawiam sie czy to dobry pomysł jak sie nasłucham o wszystkich dolegliwościach poporodowych ;/ No i chyba w końcu zacznę robić zakupy dla malucha bo prawie nic nie mam a lista jest imponująca.... Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwsc dziewczny :) Mam do was takie pytanie . czy wy jak mialyscie robione USG polowkowe. to wszystkie wyniki wam wyszly podobnie. bo wlasnie nie wiem jaka jest roznica u Marzenki ale u mnie ez jest roznica miedzy koscia udowa a głowka. teraz zaczynam sie bac ze moze jest cos nie tak ;( HC 21w2d FML 23w0d BPD 21w3d i pod spodem mam napisane polozenie plodu podl glowkowe asp147 na min lozysko sciana przednia I st kieszonka 33mm Moze wiece o co chodzi bo ja nie mam pojecia :( mam nadzieje ze nie potrzebnie sie denerwuje i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Właśnie wróciłam od lekarza bo miałam wizyte. A następną mam za 3 tygodnie i umówił mnie dziś na badanie usg na poniedziałek. To może wkońcu dowiem sie jaką płeć będzie miało moje dziecko. Dziś moja wizyta krótko trwała bo wszystko jest w porządku. Ja też już od jakiegoś czasu mam zgage ale nie jest aż tak dokuczliwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......28.......02.11 ...64+9.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....26.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ....Chłopiec ewelka1234....Poznań........27.......05.11...+8 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......27.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......27.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......26.......06.11....65+dużo... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......26.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........25.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...25........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj..........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...25.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....25.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......25.......16.11......62+10,5 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...25.......17.11......69+3.......Kubuś lorinka..........Anglia........24........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24........20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........23........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........23.......29.11.....64-2+1, 5 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie odzywalam sie bo lezalam w szpitalu na obserwacji, zaraz nadrobie to co pisalyscie:) trafilam do szpitala z dusznosciami i wysokim pulsem a wyszlam z podejrzeniem porodu przedwczesnego:( mam miekka szyjke i jak za 2 tyg dalej taka bedzie ot mi cos tam zaloza. i 4 lekarzy powiedzialo mi,ze jednak bedzie corka:) moja mala milenka:). mam sie oszczedzac i nie pracowac ale pracuje dalej jak na razie.zobaczymy. mam pytanie bo pamietam,ze dwie z nas maja podobny problem- przy miekkiej szyjce macicy jakie mialyscie zalecenia od lekarza? macie rozwarcie szyjki czy tylko jest miekka?bo moja jest miekka i dluga i troszeczke sie rozwiera.boje sie troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green jak jest miękka i się rozwiera to grozi to porodem przedwczesnym z regóły lekarze zakładają taki krążek żeby powstrzymać rozwarcie... Skoro kazali Tobie iśc na zwolnienie to idź a nie pracujesz no chyba że chcesz urodzić tak wcześnie i mieć później same kłopoty z maluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja_21 kochaniutka to nie ma sie czym martwic:0 bo moj maluszek tez ma np dluzsze nozki tzn nozki wygladaja na tydz 26 a glowka i brzuszek na 24:) to wszystko sie unormuje jedna kobieta rodzi 4kg aniolka a druga 2-3kg:) tez sie martwilam ale lekarz mnie uspokajal:) ide na usg 4d to szczegolowe badanie wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze wizyte mam na 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie różnica w pomiarach była mała jakieś 6 dni.... :)i nóżki były starsze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
Witam wszystkie listopadówki! Ja też czekam na swoją dzidzię właśnie na listopad i znalazłam Wasze forum. Fjanie, że powstało coś takiego! Chciałabym dołączyć się do Was. Mogę? :) Pozdrawiam wszyskie mamusie, które czekają na swoje maleństwa na listopad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja sie oszczedzam jak moge, zastanawiam sie czy mialyscie jakies dodatkowe zalecenia (te z was, ktore mialy miekka szyjke). czy wy umiecie rozpoznac skurcze? wiem,ze wtedy brzuch twardnieje i trwa to okolo 30 sekund ale mozecie to jakos opisac?:) tzn twardnieje dol czy caly, a jak caly tzn do pepka czy jeszcze wyzej? i po bokach tez jest twardy? bo nie radze sobie z rozpoznawaniem a ponoc macica kilka razy dzinnie tak sobie cwiczy:) dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zgaga minela ufff w nocy tez spalam fantastycznie:) green_gable Ja mam dluga szyjke ale zaczela mi sie robic miekkawa i moja gin. bala sie ze moze byc niewydolnosc szyjki wiec mam zalozony od 2 tyg. pessar taki specjalny krazek, ktory powoduje ze szyjka sie nie skraca nie dopuszcza do rozwierania i podtrzymuje ciaze:) ja do tej pory lezalam plackiem z powodu przodujacego lozyska ale sie podnioslo teraz mam ten krazek i moja gin. pozwolila mi chodzic troche nie wariowac oczywiscie nie moge wykonywac zadnych prac domowych sprzatania, odkurzania itp. jedynie obiadek ugotowac:)pospacerowac!!no i oczywiscie duzo odpoczywac. ja od kiedy mam zalozony krazek brzuch mam bardzo mieciutki i nie stawia sie juz tak czesto jak wczesniej 1-2 razy dziennie!! takze ja sie dziwie ze jeszcze Ci tego krazaka nie zalozyli tylko czekaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozenie takiego krazka nie nalezy do przyjemnych bardzo nie boli ta sie wytrzymac trwa to zaledwie chwilke:)Ja sobie ten krazek zamawialam w piatek w sobote juz byl u mnie koszt z przesylka 150zl.moja gin. zalozyla mi go u siebie w gabinecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
Dziewczyny widzę, że umieszczacie gdzieś zdjęcia swojego brzuszka. W jaki sposób mogę dołączyć też swoje zdjęcie moich dorodnych krągłości hehehe? I jak dopisać się do tabelki? Po prostu skopiować ją do swojej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......28.......02.11 ...64+9.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....26.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ....Chłopiec ewelka1234....Poznań........27.......05.11...+8 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......27.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......27.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......26.......06.11....65+dużo... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......26.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........25.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...25........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj..........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...25.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....25.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......25.......16.11......62+10,5 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...25.......17.11......69+3.......Kubuś lorinka..........Anglia........24........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24........20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........23........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? maminka.1......łódź.........24........27.11.....53+5.......dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........23.......29.11.....64-2+1, 5 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
To już się dopisałam do tabelki :) Wpisałam 24 tydzień, bo właśnie jestem w 24 tygodniu. A może to powinno być 23, bo ten właśnie tydzień się skończył.... Jak Wy to uzupełniacie - tydzień który się skończył, czy ten, który właśnie jest? Powiedzcie mi jeszcze jak i gdzie mogę dołączyć swoje zdjęcia brzusia :) Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj mocno wieje cały dzień. Ale na szczęście jest choć trochę chłodniej niż ostatnio i można chociaż trochę odpocząć od upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza26 dzieki za odpowiedz! na razie nie zakladaja bo sprawdzaja czy to chwilowa jakas przypadlosc czy nie, mam brac leki i za dwa tyg zdecyduja, wczesniej wszystko bylo ok, moze dlatego zwlekaja (no lepiej dla mnie z jednej strony), a powiedz ten krazek to sie czuje tam w srodku?duzy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam nową koleżankę... coraz więcej nas tu jest.. fajnie bedzie w listopadzie jak po koleji będziemy znikać ;) ha ha.. Mnie kurcze od wczoraj trzymie ból w dole brzusia, takie pulsujące kłucie promieniujące do kości łonowej..ale to ponoć normalne, bo macica się rozciąga. Poza tym Amelka obróciła się jakoś dziwnie i tak nisko kopie..czuję jakby była prawie w pachwinach ;) Odosnie zgagi to polecam kefir lub maslankę, ja mam straszną zgagę i nie biorę żadnych tabletek, kefirek pomaga... Jeżeli chodzi o tygodnie to ja wpisuję ten który właśnie jest. Co do zdjęć to zaraz wam przesle e-mailem namiary na stronkę i hasło i prosze sie dołączyć ;) U mnie dziś fajny dzionek..nie ma takiego upału..wieje wiaterek i pobrykalam troche po miescie.. kupialam sobie fajną bluzeczkę, w ktorej zmiesci się jeszcze troche brzusia i rozpinana bluze na chlodniejsze dni.. i humorek zaraz lepszy..;) Patrzylam też za wozkami..ale nie mam jeszcze nic wybranego, jak wchodze do sklepu to mi sie w oczach zaczyna mienic i nie wiem o co pytac i wychodze i połowy nie wiem ;) tak to juz ze mna...chyba sobie na kartce napisze pytania ha ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Email przeslalam Ale tu pustki... Lecę do sklepu, bo mi zabrakło papieru toal.. ;) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czuje krazka wogole tylko jak dlugo leze na lewym boku to sobie go troche przycisne i wtedy pobolewa mnie prawa strona pochwy ale jak sie kawalek przejde od razu mija:) powiem Ci ze to jest takie sporawe:)balam sie jak moja gin. mi to wlozy na szczescie sie to zgina bo jest silikonowe i pod wplywem ciepla miekknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta odezwij się jak tam w pracy, jak Cie szef potraktował... wracasz na L4 czy jeszcze popracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam faktycznie pusto - wszystkie mamy wraz z brzuszkowymi dzieciątkami śpią - tak mi się wydaje.... bo pogoda deszczowo - wietrzna do spania :P ja swoje 15 minut drzemki mam już za sobą... A co do wózków.... sama nie wiem, na co mam sie zdecydować :D Może któraś z was ma już swoje typy, pewniaki??? Niby wiem, co powinien wózek mieć, co musi mieć...ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i może również mogę adres do fotek :D bajag_a@poczta.fm Jutro wybieram się do koleżanki, której synek urodził się w listopadzie, ale 2007, mam nadzieje, że doradzi w pewnych kwestiach: wózek, akcesoria, ubranka, itp... podzielę się informacjami, jak wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×