Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

MałaMi- dostałam Twoje zdjęcie. Postaram się je wkleic na stronke, tylko powiedz mi, jak je podpisać?? który to tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie udało mi sie.... pojawił sie komunikat, żę zdjęcie jest za małe... powinno mieć min 640 szer lub 500 wysokości :( jak spróbowałam zmienić rozmiar, to wyszło niefajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały zaczyna szaleć mi w brzuchu jak co wieczór :) i powoli idę w stronę sypialni bo jutro muszę na glukozę jechać a już jadę tak od poniedziałku - codziennie wyłączam budzik i idę spać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMI- chciałam jeszcze tylko napsać, ze masz bardzo fajny brzuszek :) i wcale nie jest wielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mysza :) wiesz wtedy nie był wielki ale przez ostatnie 3 tygodnie to rośnie mi w oczach teraz jest sporo większy :) w ogóle to w związku z tym że jesteśmy prawie sąsiadkami to mam nadzieję na wspólne spacery z maluchami jak już sie urodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie dziewczyny... wiecie co martwies sie troszke bo od kilku dni moj maluszek bardzo rzadko sie porusza i tak delikatnie;/ jeszcze niedawno to dawal czadu... powiedzcie mi kiedy robi sie te badania na pozom glukozy bo zastanawiam sie kiedy ja bede je miala... pzdr buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza fajowy masz brzucholek :D mój już jest troche większy :P małami czekamy na twoje foteczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, happymama;) Twój też jest słodziutki;) mnie sie jakoś właśnie wydaje, że w porównaniu z Waszymi, to mój jest jakiś taki nie za wielki....ale pewnie jeszcze zdąży urosnąć;) małaMi, a gdzie Ty mieszkasz?? na wspólny spacerek oczywście się piszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, no to rzeczywiście blisko siebie mieszkamy;) ja mieszkam w pobliżu fortu bema, więc mam blisko do fajnego parku;) jestesmy wstepnie umówione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. PIERWSZA :D kolejna niezbyt udana noc za mną... juz nawet po sniadanku jestem... dzisiaj idę opiekowac sie dwoma siostrzenicami mojego męża, więc do popołudnia mnie nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) temat zwiazkow rzeczywiscie ciezki. hmm zycie jest skomplikowane...ja mojemu malzowi daje czas poki dzieci sa male, jak sie nie zmieni to do widzenia, nie chce sobie zycia marnowac,On niby nie jest zly, ale bywa strasznie chamski (za chwile juz o tym nie pamieta), jest strasznym leniem i mi nie pomaga (jak juz to sporadycznie). Ja licze na cos wiecej od zycia i od niego. Szare nudne zycie mnie nei interesuje. Bo nie moze byc tak ze ja bede zapieprzac i zajmowac sie dziecmi a ten siedzial se na kompie bez zadnych obowiazkow.Jestesmy razem 5 lat, poki pracowalam, trzymalismy osobna kase i nie bylo dzieci-bylo OK.Jednak sytacja sie zmienila,a on dalej zyje wg dawnych zasad. to tyle na temat zwiazkow..czas pokaze jak bedzie kurcze, chcialabym w 8 mcu miec juz wszystko gotowe dla maluszka...ale jakos nie moge sie pozbierac zeby wszystko zorganizowac...ciuszkow mam w cholere i ciagle jakies kupuje, lozeczko mam (musze tylko dokupic przewijak), wozek tez, fotelik do auta tez. Najbardziej nie chce mi sie robic przemeblowania w domu, musze opróznic zagracone szafki meza a bedzie ciezko bo on nie lubi rozstawac sie ze swoimi smieciami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :PP Ja od wczoraj narzekam na samopoczucie robi mi się słabo jest mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was pisała że ma wielki brzuch :) Ja tam tak strasznie wielkich nie widzę :) Mysza Ty masz mały brzuszek w porównaniu do mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) Fajne brzuszki macie moje drogie:)mysza ja tez nie mam duzego brzuszka jak na 28tydz. mi sie wydaje ze mi rosnie bardzo wolno:)ale z dzidkiem dobrze i moja gin. mowila ze juz sporawy robiac mi szybko 3min. usg. za tydz. bede miala dokladne usg wiec zobaczymy ile juz wazy i jak sie miewa dokladnie:) Szkoda mi Was ze tak nie mozecie spac w nocy Ja powiem Wam tfu tfu spie dobrze, 3 razy wstaje na spiocha do siusiulandu i na jakies nocny jogurcik no moze 2:)z paczka zrezygnowalam juz calkowicie jakos sie obejde bo moja gin. ostatnio mi powiedziala ze powinna juz na mnie zaczac krzyczec bo przytylam 4kg od ostatniej wizyty ale mowi ze zacznie za jakis miesiac!:) Wiecie co dziwie sie ze niektore z Was robia tak zadko badania, dlatego ze ja przy kazdej wizycie mam skierowanie na morf. na mocz teraz robilam i dalam mi znowu na badania na nast. wizyte czyli na 23.08. aa i jeszcze mam na WR bo powinno sie zrobic przynajmniej 2 razy w ciazy probe watrobowa tak mi powiedziala moja gin.a Wy tez robicie te badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto ja mam widoczny chociaz nie bardzo ciemny taki pasek od pipki do zoladka:)takze przez caly prawie brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja co jakis czas robie badania ale nie przy kazdej wizycie....polozna zawsze sprawdza co w danym tyg trzeba badac i wypisuje skierowanie. mnie sie wydaje ze mam ogromny brzuszek ale kazdy mowi ze nieduzy;)no ale zaczyna juz wyprzedzac cycki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujecie jak sa ulozone Wasze maluszki?ja dokladnie czuje gdzie sa plecki, pupa, nozki:) glowka gdzies na dole wiec nie wyczuwam, jedynie zcasem smyranie raczkami:) nozki wypycha po prawej stronie nad watroba, wciska mi w zebra, czasem to nawet boli. Olaf siedzial dokladnie tak samo. Walil mi po watrobie az sie zwijalam:O ale potem zaczal kopac troche wyzej, na szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak raz siedzialam w poczekalni i ginki, gdzies pod koniec ciazy. Nagle dostalam porzadnego kopniaka w przepone, az kwiknelam i podskoczylam, hihi wszyscy popatrzyli na mnie troche dziwnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ułożył się prawidłowo już i ma główkę na dole. Jak sobie siedzę to kopie mnie na górze a rączkami w lewy bok. Czasem jak mocniej dotknę brzucha to czuć gdzie co ma :D plecki ma z regóły po prawej stronie... Teraz rusza rączkami i nóżkami naraz rączki nisko przy psitce nóżki na środku brzucha wysoko hehe... U mnie też jako tako noc przespana ale miałam jeszcze niedawno taż że strasznie się budziłam... Dziś dwa razy się budziłam o 5 i o 7 na siusiu i od 8 nie śpie już hehe... W dzień złapie drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!!! ja byłam właśnie z siostrą na targu i patrzyłam na koszule nocne takie do karmienia za 28 zł i naprawdę były fajne ale szlafrok mi się ztrasznie podobał za 60 zł taki miękki i gruby. Ja rano byłam za pobraniu krwi. Ja badania mam co 4 wizyte a niedawno miałam właśnie WR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzidek siedzi tak ze ma glowke na gorze zaraz obok pepka pupke ma kolo pipki mojej a nozki z lewej strony mojego brzuszka:) ma ulozenie posladkowe i tak sobie siedzi od 20tyg.:)moja gin. mowi ze nich tak sobie siedzi bo nie uciska glowka na moja szyjke co jest w mojej sytuacji bardzo dobre:) A co do porodu to na ostatniej wizycie powiedziala mi ze jeszcze sama nie wie jaki to bedzie porod czy to bedzie cc czy tez naturalny!!ale powiem Wam szczerze ze mi to obojetne juz naprawde dla mnie najwazniejsze jest to zeby bylo jak najlepiej dla dzidka a Ja to tam juz wszystko zniose!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie co do badań ja w tej ciąży miałam dopiero drugie pobranie krwi. Pierwsze wyniki miałam idealne książkowe więc lekarz nie widział potrzeby powtarzania tak często... Beata ja kupiłam dwie koszule za 25 złotych a szlafrok za 150 ale na mokotowie dlatego tak drogo na stadionie kosztuje ok 80 zł. taki gruby właśnie na zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko masz racje co do porodu. Dla mnie też jest obojętnie jak to będzie byle by dziecko była zdrowe i tak dalej. Moja mała ma ułożenie główkowe więc prawdopodobnie będzie poród naturalny ale to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×