Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

dziewuszki musimy sie juz zaczac do tego pomalu przyzwyczajac ze nasze maluchy nie beda juz tak fikac w naszych brzuszkach jak wczesniej!!!wlasnie dzis moj maz do mnie przyszedl i mowi tylko mi tu zaraz nie panikuj bo wlasnie wyczytalem ze dzidek bedzie sie coraz mniej zaczynal ruszac kopniaczki beda mniejsze i slabsze dlatego ze zaczyna robic sie coraz wiekszy i bedzie mu z dnia na dzien robic sie mniejsze pole do popisu:) nie wiem czy dobrze wyczytal ale on powiem wam szczerze lepiej sie orientuje w niektorych rzeczach niz Ja. Ja to nieraz nie wiem normalnie juz w ktorym jestem tygodniu bo wiecie co przez to lezenie mam jakies problemy z pamiecial moze dlatego ze niczym moja glowa nie byla zajeta o niczym nie musialam pamietac tylko lezalam komp i tv non stop. a teraz normalnie zapominam co mam np. kupic. i wiecie co jeszcze zrobilam sie jakas lajza normalnie wszystko mi leci z rak jak jem normalnie co wloze cos czystego juz musze sie przebierac bo mi cos kapnelo wylecialo! a ja znowu mam faze na leczo:)i miesko z zapiekanymi ziemniaczkami i marcheweczka!! no ladnie moja droga ci ten cukier wyszedl!!moze naprawde powtorz jak najszybciej ta glukoze moze to bez kitu przez ta coca-cole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj nie nadążam wgrywać zdjęć tak piszecie :P Ja mam coś takieo fajnego w czym dziecko może spać ala śpiwór ale luźny ale faktycznie rożek wygodniejszy bo na boku mozna położyć i dziecko nie będzie się turlać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie, jak dobrze Was czytac.... jesli te rozki sa dobre do karmienia, to chyba jednak kupie.... tym bardziej, ze to właścieie żaden wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilkę muszę spadać... obiecałam bratu, ze pojadę kupię za niego prezent dla jego dziewczyny .... on oczywiście jest zarobiony, więc się mną wysługuje... i w ten sposób okaże się, ze przez cały tydzień latam po galeriach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2894ec02ba6bfa84.html body kaftaniki i inne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87089b36fdb3a3c9.html to rzeczy dla dzidzi przyszykowane do szpitala http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3783c59c412e6b2.html to są elementy łóżeczka i wózka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b45f1f81aba6fb9.html kołderka i podusia przeciwalergiczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/858b0fcdae0bfa4d.html to dodatkowa kołderka chyba ją włożę do wózeczka jako podkład kombinezonik po bratanicy i większe ciuszki :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7b122fc82f99419.html duperelki niekompletne dla dzidzi :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f9243672c4cbda5.html pościel do łóżeczka plus ręczniczek z kapturkiem po kąpieli :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a77e0464148fd615.html tu stoi w kącie łóżeczko materac piankowy które chce zmienić na gryczano kokosowy, spakowany do pudła wózek i wanienka :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a7d1000d5d0b80a.html rożek z przodu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b6e6e26af88235b.html rożek tył http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fc247c8abf56e03.html wanienka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/babf5c8f028cd540.html łózeczko robiłam zdjęcie jak sprawdzaliśmy czy wszystko kompletne :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e40e8aadde159ee.html no i wózeczek też zdjęcie robione przy sprawdzaniu czy wszystko ok z nim jest :)) Ale dałam Wam zajęcie hehehe... Pokażcie jak wasze szuflady wyglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Martula, Ty już w zasadzie wszystko masz.... i pościel w żyrafki :) moje upatrzone. A powiedz, jak prowadzi się Coneco Toledo? Bo my zastanawiamy się nad nim, albo nad X-Landerem, albo Chicco Trio for Me. USciski dla Wszystkich,B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marto widzę że już wszysko poszykowane masz :) szczerze zdjęć nie widziałm, bo przez ten wolny net musiałabym godzinę na jedno czekać :P ale po opisach widzę że już poszykowana jesteś :) ja coś mam, nawet nie przejżałam kartonu z ubrankami które od koleżanki dostałam :( jakoś nie maiałm czasu. kurczę znów usiadłam na 10 minut i mi kręgosłup wyłazi :( boli jak jasna choroba! a przed chwilą pochłonęłam kiwi, nawet dwa (jedno miało być dla R, ale co tam powiem mu że dzidzia chciała i nie mogłam mu odmówić :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata na pewno M się nie obrazi :D Mój nawet mi wpycha żebym ja jadła zamiast jego jhhihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obrazić to się nie obrazi :D zresztą ja zawsze mu mówię, że jak ma na coś ochotę to ma to jeść szybko, zanim mi przyjdzie ochota! bo jak ja mam ochotę to już koniec znika wszystko i nie ważne czy to jabłko, cukierek czy cała góra kotletów :P jem i już! może dlatego tak tyć zaczęłam :P ale co tam odchudzać będziemy się później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się udało fotki wrzucić :D dwie tylko bo na więcej cierpliwości nie miałam :P ja jak zawsze skończony tydzień wpisałam. czyli prawie 25 oznacza tyle że zaraz on się skończy. nie wiem jak wy piszecie, ale ja nie chcę się pomylić a jak juz jeden system przyjęłam to się go trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki!!! Ja po glukozie do tej pory mam mdłości straszne badanie ale mam nadzieję że wynik będzie dobry.... Vanilka nie martw się wszystko jest okej tylko pewnie dzidzia ma leniwe dni mój mały też dziś spokojniejszy pewnie przez ten upał. Jeżeli sie bardzo denerwujesz podejdź do szpitala czy przychodni niech Ci KTG przyłożą do brzucha i zobaczysz ze serduszko bije i wszystko ok. A może za mało pijesz moja koleżanka tak miała przy lekkim odwodnieniu ze dzidziuś słabo się ruszał. Marta widzę że wszystko już poukladane i niemal gotowe - ja jeszcze w pieleszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie to już ponad miesiąc wszystko na swoim miejscu leży :) Mam jedną szufladę do której wszystko wrzucam jak coś dostanę albo kupię i w wolnym czasie segreguje do reszty szufladek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyższa pora wziąć sie za zakupy :) ostatnio trochę kupiłam ale wszystko jeszcze w pudełkach stoi aaaa i zakupiłam laktator żeby sie z nim oswoić bo trochę mnie przeraża :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja będę musiała odciągać pokarm bo już teraz jak zdejmuje stanik to mi tryska w każdą stronę. Laktator odziedziczyłam po bratowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze nie tryska ale czuję że sie gromadzi w piersiach no ale w sumie dla siebie do szpitala to zupełnie nic nie mam poza milutkim szlafrokiem ale on jest stary więc sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz już zacząć kompletować żeby na ostatnią chwilę nie biegać. Nad głową latają mi samoloto helikoptery i inne maszyny hihihi... Zmykam do wanny i jadę do rodziców żeby być wcześniej bo na 18 mam szkołe rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się rozpisałyście dziś. Ja właśnie przyjechałam od mamy do domu. Marta ty to juz normalnie masz wszystko dla dziecka. Ja mam jescze czas do końca października aby wszystko kupić a poza tym ja nie potrzebuję od razu wózka bo w zimę i tak na spacery za bardzo sie nie chodzi. Ja mam problem w tym że mymamy u teściów mały pokój więc meble też są małe i ja nie mam miejsca na ciuch dla dziecka. A na regał też miejsca nie ma. Ledwo co się łóżeczko zmieści. Ale jakoś to musi być. ja bym z chęcią pokazała ile mam ciuchów dla małej ale po prostu one są jeszcze u mojej mamy a musze je przeprać. sa tam bo jak rodziłam pierwsze dziecko to mieszkałam jeszcze z mamą a że potrzeby nie było je tu przenosić więc tego nie zrobiłam. Ja na miejscu dziewczyn które się martwią ruchami swojego dziecka to bym poszła na konsultacje z lekarzem. Zawsze lepiej niech zbada. Akurat ja mam złe doświadczenie i na ruchy bardzo patrze. Ale moja mała to się tak wierci że czasem jak siedzę to mi brzuch po prostu się rusza w każdą stronę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......29.......02.11 ...64+10.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....28.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........28.......05.11...+10 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......28.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......28.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......28.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......27.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........27......11.11....58+8........Jeremi? C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...27........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....26.......13.11........51+1 2...Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka?MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...26.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....26.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......27.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...26.......17.11......69+3,5.......Kubuś lorinka..........Anglia........25........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........25........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie bardzo ładne brzuszki. moja mama się dziś śmiała ze mnie że jak tak dalej będzie to mój brzuch będzie większy ode mnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w garderobie curci ładny sweterek fioletowy z krową Milka i mnie się strasznie podona gdyż jest to moje panieńskie nazwisko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo prosze bardzo ile wy juz macie ciuszkow pierdolek dla dzidka!:) Ja jeszcze nie mam nic jeszcze troche mam czasu!a wogole to moja tesciowa placze zebym narazie nic nie kupowala bo u mojej szwagierki tez bylo tak ze wszystko kupili a niestety mala zyla tylko 2 dni:( ale ja tam przesadna nie jestem!!ostatnio sie smialam bo moja tesciowa mimo ze niezla luzara to strasznie jest zabobonna ostatnio poszlysmy do mnie na dzialke i za co sie nie wzielam to nie rusz zostaw nie idz w ogorki bo tam placza i maly pepowiina bedzie oplatany lancuszkow nie nos nie podnos rak do gory takze mam z niej niezla polewke czasami bo podchodze do niej i mowie mamo patrz i rece w gore a ona juz blada!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku Marta1983 - Ty masz już chyba dosłownie wszystko . :-) Mi jeszcze tyle rzeczy zostało do kupienia . Pod koniec tego miesiąca zamierzam zakupić łóżeczko i posciel . Na ta chwilę mam sporo ciuszków otrzymanych po córeczce kolezanki które muszę odświerzyć ale to po remoncie i całą reklamówke nowych rzeczy , ręczniki z kapturkiem 2 kocyki , rożki , i rzeczy niezbedne do szpitala czyli szlafrok ,koszulę ,2 nowe ręczniki . Wózek mam zamiar kupić pod koniec października a całą resztę chcę mieć gotową na początek października . Sama nie wiem czy nie zwlekam z tym wszystkim ale mam małe mieszkanko i ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ty się nie przejmuj tym że nic nie masz jescze bo ze mną jest tak samo ale jest jeszcze czas na zakupy bo jeszcze trzy miesiące do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×