Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Hejka ale pogode mam do bani :( na dworze aż ciemno :( kaczucha jeżeli to go nic nie nauczy i sie przez to nie zmieni , toi tak podjęłaś dobrą decyzję , bo lepiej być bez faceta niż się przez całe życie użerać Głowa do góry :) teraz masz swoje największe szczęście pod sercem i myśl tylko o nim :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
czesc dziewczyny! ja mam takie pytanie. czy zdarzyły wam się może takie delikatne skurcze jakby w pochwie, nie są one bolesne ale trochę mnie niepokoją... a wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie się nie zdarzyły. bo ja praktycznie skurczów nie odczuwam. Bardzo rzadko mi sie zrobi twardy brzuch. U mnie też pogoda do niczego. Od wczoraj cały czas pada u jest bardzo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarna internautka ja miewam czasem delikatne skurcze ale lekarz mi powiedział ze póki nie towarzyszy temu plamienie to nie mam się czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:)] Ja wczoraj z mezem spedzilam pol dnia i jego rodzinka nad stawami u jego wujka na dzialce bylo suuper tylko mnie tak zaczap peczniec brzuch dzidek gdzies mi przydusil chyba jakies jelito bo wszystkie gazy zamiast do dolu wracaly mi do gory i normalnie myslalam ze wybuchne to bylo straszne:(:(:( Moja siostra ma konflikt serologiczny wiem ze pozniej po porodzie podali jej immuglobine! Marta fajnie ze udalo Ci sie udobruchac meza i pojechac:) Daff naprawde bardzo nam sie podoba to imie i przy nim pozostajemy jak narazie:) Mysza taki masaz przez meza naprawde robi cuuda:)!!Ja uwielbiam drapanko po plecach wiec mecze meza 2 razy przynajmniej w tyg.nie chce go codziennie meczyc bo wiem ze i tak biedaczysko jest niezle zmeczony:(wszystko musi robic teraz i za mnie i za siebie i jeszcze remont a nie wspomne o ciezkej pracy na kopalnii:(ale jeszcze 3 miesiace i wszystko mu wynagrodze naszym wspolnym dzidkowym szczesciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kaczucha, sciskam z calego serca❤️ mam nadzieje ze Ci sie wszystko ulozy, i gratuluje konsekwencji ( mnie jej jednak brakuje), moze Twoj malzonek jednak sie zmieni przy dziecku na lepsze ? I nie poddawaj sie🌻 Kasika, sliczne zdjecie ! i dziekuje Wam za komplementy:) we wtorek mam ginke wiec wazenie mnie nie ominie, ale co tam...najwazniejsze w tym wszystkim zeby maluszek byl zdrowy, a reszte da sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki chciałam wam wysłać pare moich aktualnych fotek na poczte ale coś mi ciągle wyskakuje i niewiem czy wysłało czy nie :( jak coś to dajcie znac :) to postaram sie wysłać jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze ktoras z Was tez tak miala jak ja!mam takie cos dzis ze jak dzidek sie rusza to normalnie ciagnie mnie cos w pochwie jakby cos przy niej majstrowal raczkami albo nozkami i tak jakby ciagnal mnie za lechtaczke:)wstydliwe slowo:)martwie sie tym bo wczesniej tak nie mialam:(moze ktoras z Was tez tak ma ja jak Ja wiec prosze napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) ja właśnie zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu i oglądam siatkówkę... troche sie dzisiaj niepokoje, bo nie czuję ruchów małej... albo jakies takie bardzo słabe... pogoda ciągle do bani, aż nic sie nie chce... a czeka mnie jeszcze duzo sprzątania :O Kasika- no co za przystojny mężczyzna z Twojego synka;) Kaczucha... nie wiem, co mam powiedzieć... ja jestem zdania, że nie mozna ze sobą byc na siłę... bo później ludzie zaczynają się tylko ranić... najgorzej jest wtedy, gdy przez dorosłych cierpią dzieci... Jeśli Twój mąż się nie zmieni, to znaczy, że podjęłaś słuszną decyzję. Póki co, trzymaj się ciepło 🌼 agniesza- no właśnie te masaże mojego męża są dla mnie zbawieniem. Aż mi głupio go o nie prosić, bo ostatnio ma straszny zapie***l w pracy i wraca do domu nocami zmęczony... ale dzielnie mnie masuje i dzieki temu, jakoś udaje mi sie usnąć. jesli chodzi o spanie, to ja zanim usnę dziewczyny, to sie muszę poobkładać dookoła poduszkami, chyba z 50 razy zmieniam pozycje i jakos mi sie udaje...ale to jest w moim wydaniu mistrzostwo świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama, no cudne zdjęcia;) wyglądasz ślicznie ❤️❤️❤️ jeśli Zuzia będzie podobna do mamusi, to piękna księżniczka z niej będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza zebys zobaczyla jak Ja spie to bys padla trzy poduchy poukladane od samych ud do samych kostek mieszy nogami jeszcze za moimi plecami mam ta poduszke rogala pod brzuchem kolejna i pod glowa:)aaa i jeszcze pod mna cala mam rozlozona koldre puchowa zeby mi mieciej bylo:)moj maz smieje sie ze zrobi mi zdjecie i Wam powysyla zebyscie zobaczyly ksiezniczke na ziarnku grochu heheeh:)ale co tam jak tak jestem oblozona to przynajmniej wysypiam sie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaczynam szalec z poduszkami :P ale na razie tylko dwie koło mnie leżą :P laski czy wy też macie już takie duże piersi ?? ja to już niewiem co ubierac bo cycek jest już wielkości głowy !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mozemy sobie chyba rekę podać :D ja zawsze spałam na płasko, a teraz nie wiem juz, jak mam sie ułożyć !!! to wszystko przez te bóle kręgosłupa... ja tez mam poduche miedzy nogami, pod brzuchem i za plecami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmoimi cyckami jest tak samo!!! Matka Polka karmiąca!!! ja sobie ostatnio kupiłam fantastyczny stanik, i tylko w nim chodze... tylko piore co wieczór. Dałam wprawdzie 120 zł, ale warto, bo przynajmniej jakoś to wygląda ;) mój M wczoraj sie ze mnie śmiał, jak chciałam założyc na siebie taki sportowy stanik, który kiedys nosiłam- właściwie taką krótką bluzeczkę z gumą pod biustem, ale mi sie wszystko zaklinowało i nie mogłam sie rozebrac, bo takie małe to było :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! dziś ja mam doła :( odebrałam wyniki glukozy są w normie ale jak pobierałam sobie krew poprosiłam też o zbadanie igg toxo, miałam robieone w 3 tyg. ciąży i wyszło mi wtedy podwyższone ale okazało się że to jakieś stare zakażenie bo avidity wyszła wysoka. Konsultowałam to wtedy u lekarza od chorób zakaźnych no i teraz wyszło mi znowu igg kilka razy wyższe niż poprzednio, Chyba będę musiała powtórzyć to badanie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mysza ale sie usmialam ale Ja tez mialam ostatnio taka faze na jedna moja bluzke na ramionczkach w sumie ona taka ciazowkowa byla bo odcinana pod biustem myslalam ze sie w nia zmieszcze i tez sie zaklinowalam tak by byla dobra tylko w te cycki tez mi niezle poszlo i wcisnac przez nie wcisnelam ale spowrotem to bylo ratuj ratuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Boże jaki upał, ale z dwojga złego to już wolę to niż te wszystkie nawałnice, które przeszły. Aż się włosy jeżą na głowie, jak się ogląda wiadomośći. A Karlos znowu gra i kolejna noc jesteśmy z Kacpim sami:( Ja też mam biust niczym Pamela Anderson, więc nie jesteście same:D Agnieszka ja takie uczucie miałam podczas poprzedniej ciąży, bo mały był ułożony pośladkowo i uderzał mnie nóżkami tam na dole. Nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choler, nie dość, że Polacy przegrali w siate z Brazylią, to jeszcze ja muszę wracac do sprzatania :O:O:O:O:O nie chce mi sie! na dodatek wziełam tabletki, po których przez około 2godziny jestem nieprzytomna... wprawdzie M powiedział, zebym odpusciła sobie to sprzątanie, ale kto to za mnie niby zrobi?? on w pracy, woec tona kurzu moze mu nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka to mnie uspokoilas naprawde moj tez jest ulozony wlasnie posladkowo i jak sie rozkopie to normalnie cala az pipka mi chodzi:)dzieki jeszcze raz kasiulka!! Ja tez normalnie boje sie straszliwie tych nawalnic jak ogladam tvn24 to az mnie skreca co to sie zaczyna wyrabiac w naszej Polsce!!niedlugo bedziemy budowac schrony normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis normalnie mam zerowy pomysl na obiad:( chyba zrobie szybki sosik so ziemniaczkow!szkoda ze nie moge pojsc do sklepu bo bym cos wykniminila innego!moj maz pojechal rozwalac sciane do naszego domu pod barek i siedze sama u rodzicow w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na obiadek miałam biały barszczyk z białą kiełbaską i jajeczkiem :p a teraz mnie tak suszy że już pół dużej wody mineralnej wypiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo barszczyk bialy z biala kielbaska mniam pojadlabym:)moze jutro jak kupi maz biala kielbaske to ugotuje:):)Ja jeszcze do tego bym ziemniaczki z cebulka przysmazona obalila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) gdzie sa zdjecia happymamy bo na stronce nie widze? Agniesza, ja czuje jak mi mala gmera prawie przy pipce raczkami;) ale w lechtaczce nic nie czuje:P Co do piersi to mi urosly ale nie mam jakis wielkich, z B zrobilo mi sie spore C, jak zaczne karmic to pewnie bedzie D a jak skoncze to znow B;), w sumie rozmiar jest mi obojetny byle nie wisialy jak uszy jamnika:P wiecie co jak siedze to mam ucisniete pluca i zolądek, bardzo mi niewygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja tylko na chwilkę. u mnie cały dzień pogoda do d... od wczorajszego południa pada. w nocy to ze 4 burze przzeszły. oj a jak malutki się bał. ciągle skakał i się tak mocno naprężał, jak tylko słyszał mocniejsze grzmoty. dziś byliśmy na basenie to sobie słodko spał, teraz znów szaleje, głupolek mały :) ja też czuję jak czasem przy szyjce majstruje ale o łechtaczce to nie powiem żebym go czuła :P uciekam bo znów grzmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff wysyłałam na poczte ale były jakies problemy więc niewiem czy do wszystkich doszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×